5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش تقاضا سیم مفتولی در ایالات متحده

با توجه به گفته شرکت کنندگان در بازار، قیمت سیم مفتولی در ایالات متحده آمریکا هم راستا با کاهش قیمت قراضه در ماه سپتامبر، با ۲۰ دلار به ازای هر تن (۱ دلار برای هر صد وزن) کاهش یافته است. قیمت قراضه در شیکاگو در ماه سپتامبر با قیمت ۲۲ دلار در هر تن برآورد کاهش یافت. به گفته یکی از خریدارهای آمریکایی ساحل شرقی ایالات متحده، به دلیل استفاده از میله های صنعتی با کیفیت برای محموله های ماه اکتبر می تواند حدود ۲۴۵۰ دلار برای هر cwt (490 دلار برای هر تن) به دست آورد.

برخی از کارخانه های ایالات متحده حتی قیمت های سیم مفتولی را بیشتر از آخرین کاهش قیمت قراضه تخفیف می دهند؛ زیرا آنها برای فروش تشنه باقی می مانند. او گفت، دیگران، در عین حال، هزینه های حمل و نقل را جذب می کنند تا بتوانند با پایداری رقابتی در بازار باقی بمانند. ” یکی از خریداران سیم مفتولی ساحل شرقی  افزود: ” کارخانه های فولادی خارج از اینجا هستند که بسیار تشنه چنین قیمت هایی هستند و معامله را بر اساس یک نقطه نظر متوقف می کنند. “ما یک نیمه خوب داشتیم اما تقاضا در حال سقوط است. من گفتم که در سراسر تجارت سیم مفتولی یک سازگاری عادلانه وجود دارد. “یک خریدار سیم مفتولی ایالات متحده در ماه اکتبر قیمت سیم پیچ صنعتی  را با قیمت ۲۵،۵۰ دلار برای هر cwt (510 دلار برای هر تن) به فروش رساند. او گفت که پیشنهادات واردات به قیمت ۲۱ دلار برای هر cwt (420 دلار برای هر تن) به سینسیناتی تحویل داده شده است، اما او در این قیمت ها معامله ای انجام نداده است. ” دریافت فولاد بسیار آسان است .

کارخانه ها به دنبال سفارشات هستند. ضایعات، قیمت معمولی چهار ماهه خود را تجربه می کنند، و برخی از سیم مفتولی ارزان قیمت خارجی در اطراف وجود دارد. ” به طور کلی، منابع بازار می گویند تقاضای سیم مفتولی ، با چند تغییر بسیار مثبت یا منفی، به اندازه کافی متوسط ​​است. با توجه به داده های صنعتی، تولیدات ایالات متحده از میله و سیم مفتولی به میزان ۱٫۲۵ میلیون تن از ژانویه تا جولای ۲۰۱۶ به میزان ۲۱ درصد کاهش و به قیمت ۱٫۵۸ میلیون تن در دوره مشابه سال گذشته به فروش رسیده است.

به گفته خریداران، در ماه سپتامبر، قیمت بوشلینگ در شیکاگو به میزان ۳۰ دلار در هر تن کاهش یافت، بیشتر از قراضه خرد شده، که قیمت های پایین تری را برای سیم کربن با کیفیت بالا و کربن (CHQ) ارائه داد. دو منبع هزینه سیم مفتولی CHQ را به مبلغ ۳۰ دلار به ازای هر cwt (600 دلار به ازای هر تن) نشان دادند، قابل ذکر است که در تولید خودرو به خوبی مورد حمایت قرار گرفته است. سومین خریدار سیم مفتولی مستقر در ساحل شرقی به AMM متال بولتن گفت :  “قیمت ها پایین می آیند؛ بیشتر از آنچه ما تصور می کردیم،به پایین می رود”.

قیمت سیم مفتولی

وی اضافه کرد: “ما در حال حاضر به شدت خریداری نمی کنیم، زیرا به بخش دوم سال وارد می شویم.” با توجه به تقاضای سیم مفتولی و خرید میله سیمی خود در سال آینده، او انتظار دارد  که قیمت ها بیشتر از همان قیمت های قبلی باشند”. ارزیابی قیمت AMM برای محصولات صنعتی با کیفیت سیم مفتولی کربن پایین در ایالات متحده برای محموله  ماه اکتبر به میزان ۲۴ تا ۲۶ دلار برای هر cwt (480 تا ۵۲۰ دلار برای هر تن) کاهش یافت، در مقایسه با قیمت قبلی که ۲۵ تا ۲۷ دلار به ازای هر cwt (500 تا ۵۴۰ دلار برای هر تن)بود. قیمت انواع دیگر سیم مفتولی به مبلغ ۱ تا ۲ دلار برای هر cwt کاهش یافت. قیمت سیم مفتولی CHQ به میزان ۳۰ دلار برای هر cwt است، در حالیکه قیمت کالاهای با کربن به ۲۷ تا ۲۸ دلار در هر cwt (540 تا ۵۶۰ دلار در هر تن) کاهش یافته است. یک سال پیش، زمانی که کارخانه های ایالات متحده قیمت یک سری از محصولات خود را اعلام کردند ، قیمت محصولات سیم مفتولی صنعتی AMM، ۲۵ و ۲۵ دلار به ازای هر cwt بود که در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۵ مورد ارزیابی قرار گرفت. قیمت سیم مفتولی از اواسط ماه آوریل به بیش از ۲۵ دلار به ازای هر cwt رسید.

قیمت واردات سیم مفتولی ایالات متحده با هزینه های ضایعات و تقاضای نرم افزاری کاهش می یابد

معامله گران سیم مفتولی ایالات متحده می گویند که قیمت واردات سیم مفتولی به ایالات متحده آمریکا کاهش یافته است و مواد اولیه از روسیه، اوکراین و بلاروس هم اکنون ۱۰ تا ۲۰ دلار برای هر تن کمتر از مواد ترکیه است که قیمت آن ۴۱۰-۴۲۰ دلار در هر تن (۳۷۲ تا ۳۸۱ دلار در هر تن) می باشد. یکی از معامله گران برای تحویل ژانویه، یک محموله سیم مفتولی را با قیمت ۴۱۰ دلار برای هر تن رزرو کرد. او تأکید کرد که این قیمت فراتر از قیمتی است که آنها انتظار داشتند، گرچه قیمت قراضه ی ترکیه در مقایسه با معاملات ارزان تر ایالات متحده، کاهش یافته است. معامله گران دیگر قیمت سیم مفتولی ترکیه را با قیمت ۴۱۰ تا ۴۲۰ دلار برای هر تن تخمین زده اند، اگرچه اخیرا تعداد کمی از عمده کالاها را رزرو کرده اند. به گفته یکی دیگر از معامله گران سیم مفتولی ، در مقایسه، مفتولی از منطقه کشورهای مستقل مشترک المنافع می تواند برای ۴۰۰ دلار برای هر تن (۳۶۳ دلار برای هر تن) در پایین ترین قیمت برای معامله گران ایالات متحده، خریداری شود. دیگران شک داشتند که این قیمت واقع گرایانه باشد و معتقدند قیمت های کشورهای مستقل مشترک المنافع بالاتر است. منابع معتقد هستند که هنوز در قیمت قراضه ترکیه، قیمت قراضه کشورهای مستقل مشترک المنافع و تقاضای سیم مفتولی آمریکا، نرمی وجود دارد بود. سومین معامله گر سیم مفتولی ایالات متحده در نشست بین المللی سازندگان و صادرکنندگان صنایع میلگرد که ۲۵ تا ۲۷ سپتامبر در وین برگزار شد،  اظهار داشت: “قیمت قراضه می تواند کمی کاهش یابد، اما نه به لحاظ معناداری. این مورد بر اعتماد به قیمت شمش و محصولاتی مانند سیم و میلگرد فشار وارد خواهد کرد.”

شانگهای- سومین معامله گر گفت که تقاضای تقریبا کوتاه مدت از سیم های ایالات متحده نیز ضعیف بوده است، زیرا اکثر موجودی انبارها  تا سال ۲۰۱۶ کافی بوده است. او اضافه می کند که برخی حتی  دارای موجودی های سیم مفتولی هستند که تا اواخر سال ۲۰۱۷ ادامه می یابد. معامله گران گفتند که در نیمه اول سال ۲۰۱۶، ترکیبی از عرضه کنندگان میله های وارداتی نیز به طور قابل توجهی تغییر کرده است. در سال ۲۰۱۵، ترکیه به طور متوسط ​​۱۹۵۲۳ تن در هر ماه از سیم مفتولی را به ایالات متحده آمریکا ارسال می کند و در ماه فوریه ۲۰۱۵ اوج آن ۴۷٫۱ تن است. در سال ۲۰۱۶، محموله های ماهانه ترکیه بیش از نیمی کاهش یافت و به ترتیب ۸٫۵۳۴ تن در tpm کاهش یافت و به۲۰۶۵۵   تن در ماه ژانویه رسید، که با کمترین میزان ۵۱۵ تن در ماه آوریل به دست آمد. منابع دیگر می گویند که تامین کنندگان دیگر از جمله اوکراین، روسیه و بلاروس – و تا حدود کمی ژاپن و کره جنوبی – برای جایگزینی با ترکیه ترجیح داده شده اند. واردات از سه کشور مستقل مشترک المنافع از ژانویه تا جولای به ۱۶۱۴۰۰ تن رسید که از ۳۸۱۵۰ تن در ماه های مشابه سال ۲۰۱۵ میلادی است که تنها اوکراین به ایالات متحده آمریکا صادر کرده است. نخستین معامله گر آمریکایی های که کالا های ترکیه را رزرو کرده است گفت “ترکیه قصد ندارد همچنان یک منبع تامین کننده سیم مفتولی باقی بماند. آنها دو سال واقعا خوب داشتند، و اکنون من فکر می کنم که دوباره رقابت خوبی با آنها داشته باشیم، و گاهی اوقات با ژاپن و کره جنوبی، رقابت خواهیم کرد. ” ارزیابی قیمت متال بولتن، AMM قیمت واردات سیم مفتولی ایالات متحده را با قیمت ۳۷۲ تا ۳۸۱ دلار به ازای هر تن بر مبنای معامله و قیمت های گزارش شده، اعلام کرد که پایین تر از ارزیابی قبلی در ۱۴ سپتامبر از ۳۹۰ تا ۴۰۳ دلار در هر تن (۴۳۰ تا ۴۴۴ دلار در هر تن) بود، درجایی که قیمتها از ۱۰ آگوست بدون تغییر باقی مانده است.

۵
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری