5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش تقاضا سیم مفتولی در ایالات متحده

با توجه به گفته شرکت کنندگان در بازار، قیمت سیم مفتولی در ایالات متحده آمریکا هم راستا با کاهش قیمت قراضه در ماه سپتامبر، با 20 دلار به ازای هر تن (1 دلار برای هر صد وزن) کاهش یافته است. قیمت قراضه در شیکاگو در ماه سپتامبر با قیمت 22 دلار در هر تن برآورد کاهش یافت. به گفته یکی از خریدارهای آمریکایی ساحل شرقی ایالات متحده، به دلیل استفاده از میله های صنعتی با کیفیت برای محموله های ماه اکتبر می تواند حدود 2450 دلار برای هر cwt (490 دلار برای هر تن) به دست آورد.

برخی از کارخانه های ایالات متحده حتی قیمت های سیم مفتولی را بیشتر از آخرین کاهش قیمت قراضه تخفیف می دهند؛ زیرا آنها برای فروش تشنه باقی می مانند. او گفت، دیگران، در عین حال، هزینه های حمل و نقل را جذب می کنند تا بتوانند با پایداری رقابتی در بازار باقی بمانند. ” یکی از خریداران سیم مفتولی ساحل شرقی  افزود: ” کارخانه های فولادی خارج از اینجا هستند که بسیار تشنه چنین قیمت هایی هستند و معامله را بر اساس یک نقطه نظر متوقف می کنند. “ما یک نیمه خوب داشتیم اما تقاضا در حال سقوط است. من گفتم که در سراسر تجارت سیم مفتولی یک سازگاری عادلانه وجود دارد. “یک خریدار سیم مفتولی ایالات متحده در ماه اکتبر قیمت سیم پیچ صنعتی  را با قیمت 25،50 دلار برای هر cwt (510 دلار برای هر تن) به فروش رساند. او گفت که پیشنهادات واردات به قیمت 21 دلار برای هر cwt (420 دلار برای هر تن) به سینسیناتی تحویل داده شده است، اما او در این قیمت ها معامله ای انجام نداده است. ” دریافت فولاد بسیار آسان است .

کارخانه ها به دنبال سفارشات هستند. ضایعات، قیمت معمولی چهار ماهه خود را تجربه می کنند، و برخی از سیم مفتولی ارزان قیمت خارجی در اطراف وجود دارد. ” به طور کلی، منابع بازار می گویند تقاضای سیم مفتولی ، با چند تغییر بسیار مثبت یا منفی، به اندازه کافی متوسط ​​است. با توجه به داده های صنعتی، تولیدات ایالات متحده از میله و سیم مفتولی به میزان 1.25 میلیون تن از ژانویه تا جولای 2016 به میزان 21 درصد کاهش و به قیمت 1.58 میلیون تن در دوره مشابه سال گذشته به فروش رسیده است.

به گفته خریداران، در ماه سپتامبر، قیمت بوشلینگ در شیکاگو به میزان 30 دلار در هر تن کاهش یافت، بیشتر از قراضه خرد شده، که قیمت های پایین تری را برای سیم کربن با کیفیت بالا و کربن (CHQ) ارائه داد. دو منبع هزینه سیم مفتولی CHQ را به مبلغ 30 دلار به ازای هر cwt (600 دلار به ازای هر تن) نشان دادند، قابل ذکر است که در تولید خودرو به خوبی مورد حمایت قرار گرفته است. سومین خریدار سیم مفتولی مستقر در ساحل شرقی به AMM متال بولتن گفت :  “قیمت ها پایین می آیند؛ بیشتر از آنچه ما تصور می کردیم،به پایین می رود”.

قیمت سیم مفتولی

وی اضافه کرد: “ما در حال حاضر به شدت خریداری نمی کنیم، زیرا به بخش دوم سال وارد می شویم.” با توجه به تقاضای سیم مفتولی و خرید میله سیمی خود در سال آینده، او انتظار دارد  که قیمت ها بیشتر از همان قیمت های قبلی باشند”. ارزیابی قیمت AMM برای محصولات صنعتی با کیفیت سیم مفتولی کربن پایین در ایالات متحده برای محموله  ماه اکتبر به میزان 24 تا 26 دلار برای هر cwt (480 تا 520 دلار برای هر تن) کاهش یافت، در مقایسه با قیمت قبلی که 25 تا 27 دلار به ازای هر cwt (500 تا 540 دلار برای هر تن)بود. قیمت انواع دیگر سیم مفتولی به مبلغ 1 تا 2 دلار برای هر cwt کاهش یافت. قیمت سیم مفتولی CHQ به میزان 30 دلار برای هر cwt است، در حالیکه قیمت کالاهای با کربن به 27 تا 28 دلار در هر cwt (540 تا 560 دلار در هر تن) کاهش یافته است. یک سال پیش، زمانی که کارخانه های ایالات متحده قیمت یک سری از محصولات خود را اعلام کردند ، قیمت محصولات سیم مفتولی صنعتی AMM، 25 و 25 دلار به ازای هر cwt بود که در تاریخ 24 سپتامبر 2015 مورد ارزیابی قرار گرفت. قیمت سیم مفتولی از اواسط ماه آوریل به بیش از 25 دلار به ازای هر cwt رسید.

قیمت واردات سیم مفتولی ایالات متحده با هزینه های ضایعات و تقاضای نرم افزاری کاهش می یابد

معامله گران سیم مفتولی ایالات متحده می گویند که قیمت واردات سیم مفتولی به ایالات متحده آمریکا کاهش یافته است و مواد اولیه از روسیه، اوکراین و بلاروس هم اکنون 10 تا 20 دلار برای هر تن کمتر از مواد ترکیه است که قیمت آن 410-420 دلار در هر تن (372 تا 381 دلار در هر تن) می باشد. یکی از معامله گران برای تحویل ژانویه، یک محموله سیم مفتولی را با قیمت 410 دلار برای هر تن رزرو کرد. او تأکید کرد که این قیمت فراتر از قیمتی است که آنها انتظار داشتند، گرچه قیمت قراضه ی ترکیه در مقایسه با معاملات ارزان تر ایالات متحده، کاهش یافته است. معامله گران دیگر قیمت سیم مفتولی ترکیه را با قیمت 410 تا 420 دلار برای هر تن تخمین زده اند، اگرچه اخیرا تعداد کمی از عمده کالاها را رزرو کرده اند. به گفته یکی دیگر از معامله گران سیم مفتولی ، در مقایسه، مفتولی از منطقه کشورهای مستقل مشترک المنافع می تواند برای 400 دلار برای هر تن (363 دلار برای هر تن) در پایین ترین قیمت برای معامله گران ایالات متحده، خریداری شود. دیگران شک داشتند که این قیمت واقع گرایانه باشد و معتقدند قیمت های کشورهای مستقل مشترک المنافع بالاتر است. منابع معتقد هستند که هنوز در قیمت قراضه ترکیه، قیمت قراضه کشورهای مستقل مشترک المنافع و تقاضای سیم مفتولی آمریکا، نرمی وجود دارد بود. سومین معامله گر سیم مفتولی ایالات متحده در نشست بین المللی سازندگان و صادرکنندگان صنایع میلگرد که 25 تا 27 سپتامبر در وین برگزار شد،  اظهار داشت: “قیمت قراضه می تواند کمی کاهش یابد، اما نه به لحاظ معناداری. این مورد بر اعتماد به قیمت شمش و محصولاتی مانند سیم و میلگرد فشار وارد خواهد کرد.”

شانگهای- سومین معامله گر گفت که تقاضای تقریبا کوتاه مدت از سیم های ایالات متحده نیز ضعیف بوده است، زیرا اکثر موجودی انبارها  تا سال 2016 کافی بوده است. او اضافه می کند که برخی حتی  دارای موجودی های سیم مفتولی هستند که تا اواخر سال 2017 ادامه می یابد. معامله گران گفتند که در نیمه اول سال 2016، ترکیبی از عرضه کنندگان میله های وارداتی نیز به طور قابل توجهی تغییر کرده است. در سال 2015، ترکیه به طور متوسط ​​19523 تن در هر ماه از سیم مفتولی را به ایالات متحده آمریکا ارسال می کند و در ماه فوریه 2015 اوج آن 47.1 تن است. در سال 2016، محموله های ماهانه ترکیه بیش از نیمی کاهش یافت و به ترتیب 8.534 تن در tpm کاهش یافت و به20655   تن در ماه ژانویه رسید، که با کمترین میزان 515 تن در ماه آوریل به دست آمد. منابع دیگر می گویند که تامین کنندگان دیگر از جمله اوکراین، روسیه و بلاروس – و تا حدود کمی ژاپن و کره جنوبی – برای جایگزینی با ترکیه ترجیح داده شده اند. واردات از سه کشور مستقل مشترک المنافع از ژانویه تا جولای به 161400 تن رسید که از 38150 تن در ماه های مشابه سال 2015 میلادی است که تنها اوکراین به ایالات متحده آمریکا صادر کرده است. نخستین معامله گر آمریکایی های که کالا های ترکیه را رزرو کرده است گفت “ترکیه قصد ندارد همچنان یک منبع تامین کننده سیم مفتولی باقی بماند. آنها دو سال واقعا خوب داشتند، و اکنون من فکر می کنم که دوباره رقابت خوبی با آنها داشته باشیم، و گاهی اوقات با ژاپن و کره جنوبی، رقابت خواهیم کرد. ” ارزیابی قیمت متال بولتن، AMM قیمت واردات سیم مفتولی ایالات متحده را با قیمت 372 تا 381 دلار به ازای هر تن بر مبنای معامله و قیمت های گزارش شده، اعلام کرد که پایین تر از ارزیابی قبلی در 14 سپتامبر از 390 تا 403 دلار در هر تن (430 تا 444 دلار در هر تن) بود، درجایی که قیمتها از 10 آگوست بدون تغییر باقی مانده است.

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0