تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

قیمت میلگرد ۳۰ مرداد

قیمت میلگرد آهن آلات

گزارش قیمت میلگرد در تاریخ ۳۰ مرداد

قیمت میلگرد به گفته گزارشگر فولاد در روز گذشته هم زمان با اخبار ناشی از تغییر روند قیمت شمش و افزایش قیمت آن، د ساعات پایانی روز مجددا شاهد افزایش قیمت شمش بوده ایم. با این حال این نوسانات در قیمت شمش سبب ایجاد تغییرات زیادی در میانگین قیمت میلگرد نسبت به روز گذشته ایجاد نکرده است و می توان گفت تنها شاهد ۵ تومان افزایش قیمت برای این محصول بوده ایم. نکته حائز اهمیت در این خصوص تلاش بعضی از مبادی نورد برای قیمت های بالاتر بوده و هم چنین طی دو روزه اخیر شاهد عدم کاهش قیمت در راستای کاهش قیمت شمش در بازار القایی بوده ایم. در نتیجه طی روز گذشته شاهد اختلاف قیمت ۳۵۰ تومانی مابین شمش و میلگرد در بازار بوده ایم که این امر نشان دهنده حداقل ۱۰۰ تومان حباب می باشد.

با این حال به گفته منابع خبری به نظر نمی رسد که این بازگشت قیمت در بخش شمش القایی در اکثر مبادی بخش میلگرد تاثیر چندانی داشته باشد. با توجه به آمار منتشر شده و هم چنین میانگین قیمت میلگرد ۲۳۸۰ تومان طی روز گذشته و نیز کسر اختلاف قیمت با قیمت شمش حداقل به میزان ۲۵۰ تومان، مشخص می گردد که اکثر تولیدکنندگان میلگرد در کشور اعتمادی به قیمت های پایین تر شمش نداشته و قیمت های پیشنهادی خود را بر مبنای قیمت شمش ۲۱۳۰ تومانی مشخص کرده اند.

هم چنین نظر به اینکه میانگین قیمت شمش القایی در بازار در روز قبل از آن به میزان ۲۰۰۰ تومان نیز رسیده بوده است بنابراین انتظار می رود که شاهد افزایش قیمت چندانی در بازار میلگرد نباشیم. مگر اینکه در این بخش به میزان ۲۵۰ تومان یا حدودا ۱۲ درصد اختلاف مابین قیمت شمش و میلگرد راضی نگردند که در این صورت آنچه تعیین کننده این موضوع در روزهای آینده خواهد بود بازار، گذشت زمان و هم چنین واکنش تولیدکنندگان شمش می باشد.

حتما بخوانید :  نوسان قیمت میلگرد امریکا 17 سپتامبر

قیمت میلگرد اصفهان

 

خبرهای بازار آهن آلات:

 

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

Call Now Button