0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش در قیمت میلگرد ایران

قیمت انواع میلگرد اصفهان در بیشتر روزهای نیمه ماه گذشته افزایش یافته است. به دلیل کمبود پروژه ها در کشور، تقاضا تا به حال بهبود نیافته است. معامله گران ایرانی در این هفته هیچ معامله ای انجام نداده اند. با این حال، طبق گزارش فعالان بازار داخلی، در طول دوره یک هفته گذشته ، مشتریان داخلی برخی از مقادیر میلگرد را از اصفهان با افزایش  ۵ تا ۱۰ تومان در هر کیلو از قیمت فعلی ارائه دادند.

خریداران ایران علاقه ای به امضای قرارداد محموله های میلگرد در بازار لحظه ای نداشتند، زیرا تقاضای مصرف کنندگان نزولی است، در حالی که روند قیمت انواع میلگرد اصفهان هنوز مشخص نیست. یکی از معامله گران به خبرگزاری ها اظهار داشت : ” هیچ تقاضایی در این بازار وجود ندارد.  پروژه هایی وجود ندارد که فعالیت خرید را بالا ببرد.”

بنا به گزارش های رسیده قیمت انواع میلگرد اصفهان در نقاط محتلف و کارخانه های مختلف برای ۱۸تا ۳۲ ذوب آهن تحویلی رد به کارخانه اصفهان با قیمت ۲۳۹۵ تومان به ازای هر کیلو بوده است همچنین قیمت میلگرد کویر کاشان برای میلگرد A2  سایزهای ۸ تا ۱۲ با قیمت ۲۲۸۰ تومان به ازای هر کیلو در اصفهان بوده است.

قیمت انواع میلگرد اصفهان

همچنین قیمت برای A3  از کارخانه کویر کاشان برای سایز ۱۰ با قیمت ۲۴۵۵ تومان برای هر کیلو و برای سایز ۱۲ با قیمت ۲۳۶۵ تومان و برای سایزهای ۱۸ تا ۳۶ با قیمت ۲۳۱۰ تومان برا ی هر کیلو معامله شد همچنین قیمت برای میلگرد کویر کاشان میلگرد ساده از سایز ۱۰ تا ۵۰ با قیمت ۲۵۵۰ تومان به ازای هر کیلو به فروش رسید در این بازه قیمت برای میلگرد کویر کاشان A4  عرضه در اصفهان برای سایز ۱۰ با قیمت ۲۵۴۰ تومان و برای میلگرد کویر کاشان با سایز ۱۴ با قیمت ۲۴۴۰ تومان و برای میلگردهای با سایز ۱۸ تا ۳۶ با قیمت ۲۴۲۰ تومان به ازای هر کیلو معامله شد .

نرخ میلگرد ابرکوه یزد نیز در طول مدت هفته گذشته برای میلگرد آجدار A3 با قیمت ۲۳۸۵۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است در این بازه قیمت انواع میلگرد اصفهان سایز ۱۴ ابرکوه A3 با قیمت ۲۲۸۰ تومان به ازای هر کیلو معامله شد در این راستا قیمت میلگرد A3 ابرکوه یزد برای سایز ۱۸ تا ۳۲ با قیمت ۲۲۶۰ تومان به ازای هر کیلو عرضه شده است .

قیمت میلگرد کارخانه کیان کاشان برای میلگرد آجدار A2 باقیمت ۲۲۳۰ تومان به ازای هر کیلو برای سایزهای ۱۰ تا ۱۲ در اصفهان معامله شد . در طول هفته گذشته نیز قیمت برای میلگرد کارخانه شاهین بناب برا یسایز ۸ با قیمت ۲۴۶۰ تومان برای هر کیلو و برای سایز ۱۰ با قیمت ۲۴۳۰ تومان و برای سایزهای ۱۲ تا ۳۲ با قیمت ۲۳۲۰ تومان به ازای هر کیلو معامله شده است .

پیش بینی قیمت آهن آلات روزهای آینده

نوسانات میلگرد برای سایزهای مختلف

قیمت ها برای میلگرد فولاد سپهر ایانیان برای میلگرد ۸ سایز  A2 با قیمت ۲۳۲۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است .قیمت ها برای میلگرد فولاد بردسیر کرمان برای سایزهای ۱۰ آجدار A2 به ازای هر کیلو ۲۴۳۰ تومان و برای میلگرد آجدار A2  سایز ۱۶ با قیمت ۲۳۴۰ تومان به ازای هر کیلو برای میلگرد آجدار A3  سایز ۲۵۲۰ تومان به ازای هر کیلو و برای میلگرد آجدار A3  سایز ۱۲ با قیمت ۲۳۷۰ تومان به ازای هر کیلو معامله شد .

در هفته گذشته قیمت میلگرد فولاد قزوین برای سایز ۸ با قیمت ۲۳۰۰ تومان به ازای هر کیلو و برای میلگرد ۱۰ با قیمت ۲۲۲۵ تومان به ازای هر کیلو در بازار معامله شد قیمت برای میلگرد سایز ۱۲ با قیمت ۲۲۲۵ تومان به ازای هر کیلو بوده است. در طول این مدت برای معامله های ثبت شده میلگرد بافق یزد برای میلگرد ۱۲ A3 با قیمت ۲۴۴۵ تومان به ازای هر کیلو و برای میلگرد آجدار ۱۴ برای بازار با قیمت ۲۳۷۵ تومان به ازای هر کیلو بوده است .

ارائه قیمت های پایین تر برای میلگرد ایران از سوی صادرکنندگان داخلی

همانطور که تقاضای میلگرد در ایران تضعیف شده است، عرضه کنندگان در طول هفته برای جذب مشتریان ،قیمت انواع میلگرد اصفهان را برای بازارهای خارجی کاهش دادند. با توجه به ذخایر بالای انبارها ، فعالیت خرید در ایران بالا نیست، در حالیکه بازار ایران فعالیت خوبی از خود نشان می دهد.

پیشنهاد قیمت انواع میلگرد اصفهان برای محموله ماه دی ماه به دلیل تقاضای ضعیف داخلی و فعالیت خرید کم درایران به میزان ۱۰ تا ۲۰ تومان در هرکیلو افزایش داشته است و به ۲۴۵۰ تومان در هر کیلو رسیده است. یکی از شرکت کنندگان در بازار اشاره کرد: “تقاضا در بازار داخلی شروع به بهبود کرده است.”

ایران میلگرد را با قیمت ۲۴۵۰ تومان در هر کیلو داخلی عرضه می کند که در طول هفته به میزان ۱۰ تومان  در هر تن افزایش داشته است. خبرگزاری خاطر نشان کرده است که مشتریان دراصفهان ، با توجه به موجودی های زیاد انبارها، به رزرو خود ادامه می دهند. از این رو کارخانه های ایران در فروش داخلی متمرکز می باشند.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری