تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

منتخبی از اخبار بازار قوطی پروفیل

قیمت پروفیل اصفهان

بهبود قیمت پروفیل ویتنام با وجود تقاضای ناچیز آسیای جنوب شرقی

با وجود تقاضای ناچیز به دلیل شروع فصل باران های موسمی و کاهش ساخت و ساز، قیمت پروفیل و خرید و فروش این محصول وارداتی به ویتنام در بازار داخلی طی هفته های گذشته بهبود یافته است، زیرا قیمت های وارداتی دوباره افزایش یافته است. در نتیجه، برخی از قراردادها نظر به این نوسانات امضا شد که عمدتا به دلیل نگرانی در مورد تلاش های تامین کنندگان برای افزایش دوباره ی قیمت پروفیل بوده است.

تامین کنندگان چینی عمدتا قیمت پروفیل کلاس ، با ضخامت ۲ میلی متر را معادل ۶۷۰ دلار در هر تن به ویتنام ارائه می کنند، که حدود ۱۵ تا ۲۰ دلار در هر تن گران تر از قیمت های دو هفته ی گذشته است. در این هفته خریداران ویتنامی حدود ۲۰،۰۰۰ تن پروفیل مورد نیاز خود را از گروه  Baosteel با قیمتی معادل ۶۷۰ دلار در هر تن برای حمل و نقل خریداری کردند. علاوه بر این، طبق گفته های منابع خبری حاضر در بازار، چند قرارداد برای خرید پروفیل با حجمی معادل ۲۰،۰۰۰ تن و با قیمت ۶۷۰ دلار در هر تن برای همین حمل و نقل و تحویل در این ماه امضا شده است.

به گزارش نشریه ی متال اکسپرت خریداران محلی همچنان علاقه مند به خرید پروفیل هند هستند. در حال حاضر قیمت پروفیل هند، با ضخامت ۲ میلی متر با مبلغی معادل ۶۷۰ دلار در هر تن بسته به نوع کارخانه برای حمل و نقل و خرید و فروش می شود. خریداران ویتنام طی هفته ی گذشته حداقل ۵۰ هزار تن پروفیل از خریداری کرده اند که مبلغ آن ۶۷۰ دلار در هر تن برای حمل و نقل است.

حتما بخوانید :  تداوم رشد قیمت ورق آهن بازار جهانی

قیمت آهن آلات اصفهان

آخرین پیشنهادات قیمت پروفیل ویتنام

در آغاز این هفته نیز یک معامله برای خرید ۱۰،۰۰۰ تن پروفیل بسته شد. در این معامله قیمت پروفیل معادل ۶۷۰ دلار در هر تن اعلام شد. در عین حال، در پایان هفته، حجم پروفیل مورد معامله در چند قرارداد به طور کلی در حدود ۴۰،۰۰۰ تن بود که به گفته ی خریداران به مبلغ ۶۷۰ دلار در هر تن برای حمل و نقل انجام گرفت که با توجه به وضع بازار داخلی، بزرگ ترین حجم خریداری شده از سوی شرکت  Tata Steel رزرو شده بود.

پیشنهادات تایوان در مورد قیمت پروفیل ویتنام نیز در حدود ۶۷۰ دلار در هر تن ارائه شد که طی دو هفته ی گذشته ۲۰ تا ۲۵ دلار در هر تن برای حمل و نقل ، افزایش یافت. این معاملات در مجموع با وجود  ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تن پروفیل در این محدوده ی زمانی منعقد شد. آخرین پیشنهادات در مورد قیمت پروفیل ارائه شده از سوی کشور کره در حدود ۷۶۰ دلار در هر تن برای حمل و نقل شنیده شد. شرکت کنندگان در بازار پیش بینی کردند که روند صعودی قیمت پروفیل در بخش واردات خریداران را تحریک می کند تا خرید خود را به دلیل نگرانی در مورد افزایش دوباره ی قیمت پروفیل افزایش دهند.

ترکیه به دنبال افزایش قیمت پروفیل داخلی ترکیه

با حمایت از روند صعودی اخیر در مورد قیمت پروفیل وارداتی و همچنین افزایش تقاضا برای خرید محصولات در کشور، تولید کنندگان پروفیل ترکیه در حال حاضر با هدف افزایش پیشنهادات داخلی به منظور خرید پروفیل خود برای حمل و نقل برنامه ریزی می کنند. تولیدکنندگان پروفیل ترکیه به سیاست های بازگشته اند. در نتیجه، مشتریان در طول هفته به میزان ۱۰-۲۰ دلار در هر تن بسته به عرضه کنندگان، انتظار افزایش قیمت پروفیل را دارند.

حتما بخوانید :  سقف منطقی قیمت میلگرد در بازار داخلی

بعضی از کارخانه ها مایل به فروش پروفیل خود به مبلغ ۷۶۰ دلار در هر تن می باشند، اما برخی از آن ها در حال حاضر با قیمت ۷۶۰ دلار به ازای هر تن برای فروش مقادیر متوسط پروفیل انبار های خود اعلام آمادگی کرده اند. شرکت گنندگام در بازار بر این باورند که “ضایعات وارداتی و قیمت پروفیل در حال افزایش است، و به علاوه تقاضای محلی هم هنوز قوی است. ” افزایش پیشنهادات برای خرید پروفیل به سختی ارائه می شود، اما افزایش قیمت معین در سطح معاملات هنوز هم ادامه دارد. لازم به ذکر است که در قرارداد های قبلی، یعنی قرارداد های مربوط به خرید پروفیل داخلی قیمتی معادل ۷۶۰ دلار در هر تن شنیده شده است.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button