0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بهبود قیمت پروفیل ویتنام با وجود تقاضای ناچیز آسیای جنوب شرقی

با وجود تقاضای ناچیز به دلیل شروع فصل باران های موسمی و کاهش ساخت و ساز، قیمت پروفیل و خرید و فروش این محصول وارداتی به ویتنام در بازار داخلی طی هفته های گذشته بهبود یافته است، زیرا قیمت های وارداتی دوباره افزایش یافته است. در نتیجه، برخی از قراردادها نظر به این نوسانات امضا شد که عمدتا به دلیل نگرانی در مورد تلاش های تامین کنندگان برای افزایش دوباره ی قیمت پروفیل بوده است.

تامین کنندگان چینی عمدتا قیمت پروفیل کلاس ، با ضخامت 2 میلی متر را معادل 670 دلار در هر تن به ویتنام ارائه می کنند، که حدود 15 تا 20 دلار در هر تن گران تر از قیمت های دو هفته ی گذشته است. در این هفته خریداران ویتنامی حدود 20،000 تن پروفیل مورد نیاز خود را از گروه  Baosteel با قیمتی معادل 670 دلار در هر تن برای حمل و نقل خریداری کردند. علاوه بر این، طبق گفته های منابع خبری حاضر در بازار، چند قرارداد برای خرید پروفیل با حجمی معادل 20،000 تن و با قیمت 670 دلار در هر تن برای همین حمل و نقل و تحویل در این ماه امضا شده است.

به گزارش نشریه ی متال اکسپرت خریداران محلی همچنان علاقه مند به خرید پروفیل هند هستند. در حال حاضر قیمت پروفیل هند، با ضخامت 2 میلی متر با مبلغی معادل 670 دلار در هر تن بسته به نوع کارخانه برای حمل و نقل و خرید و فروش می شود. خریداران ویتنام طی هفته ی گذشته حداقل 50 هزار تن پروفیل از خریداری کرده اند که مبلغ آن 670 دلار در هر تن برای حمل و نقل است.

قیمت آهن آلات اصفهان

آخرین پیشنهادات قیمت پروفیل ویتنام

در آغاز این هفته نیز یک معامله برای خرید 10،000 تن پروفیل بسته شد. در این معامله قیمت پروفیل معادل 670 دلار در هر تن اعلام شد. در عین حال، در پایان هفته، حجم پروفیل مورد معامله در چند قرارداد به طور کلی در حدود 40،000 تن بود که به گفته ی خریداران به مبلغ 670 دلار در هر تن برای حمل و نقل انجام گرفت که با توجه به وضع بازار داخلی، بزرگ ترین حجم خریداری شده از سوی شرکت  Tata Steel رزرو شده بود.

پیشنهادات تایوان در مورد قیمت پروفیل ویتنام نیز در حدود 670 دلار در هر تن ارائه شد که طی دو هفته ی گذشته 20 تا 25 دلار در هر تن برای حمل و نقل ، افزایش یافت. این معاملات در مجموع با وجود  5000 تا 7000 تن پروفیل در این محدوده ی زمانی منعقد شد. آخرین پیشنهادات در مورد قیمت پروفیل ارائه شده از سوی کشور کره در حدود 760 دلار در هر تن برای حمل و نقل شنیده شد. شرکت کنندگان در بازار پیش بینی کردند که روند صعودی قیمت پروفیل در بخش واردات خریداران را تحریک می کند تا خرید خود را به دلیل نگرانی در مورد افزایش دوباره ی قیمت پروفیل افزایش دهند.

ترکیه به دنبال افزایش قیمت پروفیل داخلی ترکیه

با حمایت از روند صعودی اخیر در مورد قیمت پروفیل وارداتی و همچنین افزایش تقاضا برای خرید محصولات در کشور، تولید کنندگان پروفیل ترکیه در حال حاضر با هدف افزایش پیشنهادات داخلی به منظور خرید پروفیل خود برای حمل و نقل برنامه ریزی می کنند. تولیدکنندگان پروفیل ترکیه به سیاست های بازگشته اند. در نتیجه، مشتریان در طول هفته به میزان 10-20 دلار در هر تن بسته به عرضه کنندگان، انتظار افزایش قیمت پروفیل را دارند.

بعضی از کارخانه ها مایل به فروش پروفیل خود به مبلغ 760 دلار در هر تن می باشند، اما برخی از آن ها در حال حاضر با قیمت 760 دلار به ازای هر تن برای فروش مقادیر متوسط پروفیل انبار های خود اعلام آمادگی کرده اند. شرکت گنندگام در بازار بر این باورند که “ضایعات وارداتی و قیمت پروفیل در حال افزایش است، و به علاوه تقاضای محلی هم هنوز قوی است. ” افزایش پیشنهادات برای خرید پروفیل به سختی ارائه می شود، اما افزایش قیمت معین در سطح معاملات هنوز هم ادامه دارد. لازم به ذکر است که در قرارداد های قبلی، یعنی قرارداد های مربوط به خرید پروفیل داخلی قیمتی معادل 760 دلار در هر تن شنیده شده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0