0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت پروفیل آسیا فعال در زمینه استاندارد سازی انواع پروفیل در کشور

شرکت پروفیل آسیا در سال ۱۳۷۱ در شهر اصفهان شهرستان مبارکه تاسیس گردید و در سال ۱۳۷۴ مورد بهره برداری قرار گرفت. مدیر عامل فعلی این واحد تولیدی آقای مهندس سید علی قاضی عسکر می باشد. پروفیل آسیا با داشتن مدیران مجرب و پرسنل زحمتکش و با عنایت به اهمیت جلب رضایتمندی مشتریان، کلیه کارکنان خود را موظف به پاسخگویی سریع، صحیح و توام با تکریم مشتری نموده است.

تمامی پرسنل این شرکت در تمامی سلسله مراتب سازمانی سعی می کنند تا در زمینه بهره وری، رشد دائم سازمان و در نتیجه حصول به نتایج مالی مطلوب سرآمد باشند. شرکت پروفیل آسیا تولید کننده انواع پروفیل های فولادی، نبشی، قوطی، زد، آبرو و سوله جلب رضایت مشتریان و تامین نیازهای کارکنان و سایر طرف های ذینفع شرکت را به عنوان خط مشی اصلی خود تعیین نموده است.

این شرکت توانسته در هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان حضور فعالی داشته باشد و در جهت شناسایی محصولات فولادی تولید کشور ایران در این کشور سهم بسزایی را دارا می باشد. مدیر عامل این شرکت در سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ به عنوان عضو هیئت رئیسه گروه مدیران جوان، لوح تقدیر از این گروه دریافت نموده است.

همچنین از ایشان به دلیل تلاش در جهت استاندارد سازی انواع پروفیل های فولادی در کشور از سوی گروه تحقیق و توسعه سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی تقدیر و تشکر به عمل آمده است. بعلاوه این شرکت توانسته گواهینامه ISO 14001: 2004 ،OHSAS18001:2007 در زمینه استقرار مدیریت زیست محیطی را اخذ نماید. از سویی دیگر با دریافت گواهینامه ISO 9001: 2008 این شرکت موفق به استقرار نظام مدیریت کیفیت در فرآیند های تولید خود گردیده است.

شرکت پروفیل آسیا

معرفی محصولات و تولیدات شرکت پروفیل آسیا

سبد تولیدی شرکت پروفیل آسیا بسیار متنوع بوده و در انواع پروفیل C، آبرو یکطرفه، زدبند، آبرو دوطرفه، پروفیل Z بدون لبه و ساده، پروفیل درب و پنجره، ورق کرکره ای شادولاین، ورق کرکره ای سینوسی، گاردریل دو موج و سه موج و ملحقات آن و پروفیل قوطی است که در ادامه به معرفی هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

 • پروفیل C

پروفیل C تولیدی شرکت پروفیل آسیا در سایزهای ۳۰ تا ۲۲۰ میلیمتر ودر ضخامت های ۲/۲ تا ۳/۵ میلیمتر تهیه و تولید می گردد.

 • پروفیل Z

پروفیل Z تولیدی این شرکت در دو نوع A و B بوده که نوع A در سایزهای ۱۶۰ میلیمتر تا ۲۲۰ میلیمتر است و نوع B در سایز ۶۰ میلیمتر می باشد. ضخامت پروفیل Z بین ۲/۲ تا ۳/۵ میلیمتر است.

 • پروفیل Z رنگی

پروفیل Z رنگی در انواع A،B،C و I می باشد. نوع A در سایزهای ۱۶۰ تا ۲۲۰ میلیمتر، نوع B در سایز ۶۰ میلیمتر، نوع C در سایز ۲۲ میلیمتر و نوع I در سایزهای ۷۰ تا ۱۳۰ میلیمتر است. ضخامت این پروفیل ها بین ۲ تا ۳ میلیمتر است. وزن ضخامت ۳ میلیمتر بین ۶۱/۴ تا ۵/۵۵ کیلوگرم، وزن ضخامت ۵/۲ بین ۸۸/ ۵ تا ۰۶/۷ کیلوگرم و ضخامت ۳ میلیمتر بین ۹۴/۶ تا ۳۶/۸ کیلوگرم وزن دارند.

 • آبرو یک طرفه

آبرو یک طرفه ی تولیدی این شرکت در انواع A، B،C،D، E، F و G طبقه بندی می شوند. نوع A در ضخامت های ۱۶۰ تا ۲۲۰ میلیمتر، نوع B در ضخامت ۱۲۰ میلیمتر، نوع C در ضخامت ۱۸۵ تا ۲۵۵ میلیمتر، نوع D در ضخامت های ۴۰ تا ۶۰ میلیمتر، نوع E در ضخامت های ۲۱۰ تا ۲۴۵ میلیمتر، نوع F در ضخامت ۶۰ میلیمتر و نوع G در ضخامت ۲۵ تا ۴۰ میلیمتر است.

 • آبرو دوطرفه

آبرو دو طرفه تولیدی این شرکت در انواع A، B،C،D،E و F طبقه بندی می شوند. نوع A در ضخامت های ۱۶۰ تا ۲۲۰ میلیمتر، نوع B در ضخامت های ۲۵ تا ۴۰ میلیمتر، نوع C در ضخامت ۶۰ میلیمتر، نوع D در ضخامت های ۱۶۷ تا ۲۲۷ میلیمتر، نوع E در ضخامت های ۲۴۰ میلیمترو نوع F در ضخامت ۳۲۷ تا ۳۵۷ میلیمتر است.

 • پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره تولیدی این شرکت در سه نوع ۵۰۷،۵۰۸ و ۵۰۹ طبقه بندی می شود. نوع ۵۰۷ دارای ابعاد ۲۵ تا ۲۹ میلیمتر و در ضخامت ۲ تا ۵/۲ میلی متر است. ضخامت ۲ میلی متر به وزن ۴۴/۲ کیلوگرم و ضخامت ۵/۲ میلیمتر به وزن ۰۵/۳ کیلوگرم می باشد. پروفیل ۵۰۸ در ابعاد ۲۵ تا ۳۸ میلیمتر و در ضخامت های ۲ تا ۵/۲ میلیمتر است. ضخامت ۲ میلیمتر دارای وزن ۴۴/۲ کیلوگرم و ضخامت ۵/۲ میلیمتر دارای وزن ۰۵/۳ کیلوگرم است. پروفیل ۵۰۹ در ابعاد ۲۵ تا ۵۱ میلیمتر بوده و در ضخامت های ۲ تا ۵/۲ است. ضخامت ۲ میلیمتر به وزن ۴۴/۲ کیلوگرم و ضخامت ۵/۲ دارای وزن ۰۵/۳ کیلوگرم می باشد.

 • ورق کرکره ای

ورق کرکره ای در دو نوع سینوسی و شادولاین است که در ضخامت های ۴/۰ تا ۶/۰ میلیمتر و به وزن ۹/۳ تا ۸۵/۵ میلیمتر می باشد.

 • گاردریل و ملحقات

شرکت پروفیل آسیا تولید کننده انواع گاردریل دو موج و سه موج همراه با ملحقات آن است. گاردریل دو موج در دو تیپ ۱ و ۲ می باشد. تیپ ۱ به وزن ۷۲ تا ۴۱۷۰ کیلوگرم است و تیپ ۲ به وزن ۴۲ تا ۴۲۰۰ کیلوگرم است. گاردریل سه موج به وزن ۵۲ تا ۴۱۳۰ کیلوگرم تهیه می شود.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری