شرکت به فلز سپاهان

12 ماه پیش2792بازدید0دیدگاه4.3امتیاز (3 رای)
شرکت به فلز سپاهان

شرکت به فلز سپاهان تولید کننده لوله و پروفیل در شمال اصفهان

شرکت بهفلز سپاهان در سال 1388 در 50 کیلومتری شمال اصفهان و در شهرک صنعتی مورچه خورت تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت تولید انواع لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی می باشد. از اهداف توسعه طلبانه به فلز برنامه ریزی برای احداث دو فاز تولیدی می باشد که هم اکنون یک فاز آن به بهره برداری رسیده و در حال فعالیت است.

در حال حاضر این شرکت تولیدی با بهره گیری از بهترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید محصولات با کیفیت و متنوع گردیده و برای 80 نفر به طور مستقیم فرصت شغلی بوجود آورده است. در سایه تلاش مهندسین فنی و آموزش دیده و با همت مدیران باتجربه، این واحد تولیدی توانسته در امر بهبود مستمر کیفیت تولیدات خود و ایجاد تنوع در آنها گام های شایانی بردارد.

شرکت بهفلز سپاهان علاوه بر تامین نیازهای داخلی، فروش محصولات خود را فراتر از مرزهای داخلی گسترش داده و مبادرت به تامین بازارهای خارجی در زمینه محصولات صنعتی و ساختمانی نموده است. از امتیازا ت مهم این شرکت حضور آن در عرصه های بین المللی از همان بدو تاسیس می باشد و اینگونه توانسته محصولات تولیدی خود را به کشورهای همسایه صادر نماید.

این شرکت امیدوار است تا با افزایش محصولات تولیدی خود بتواند فعالیت صادراتی در بازار مقاطع فولادی کشورهای همسایه را افزایش داده و با فروش محصولات خود به این کشورها گامی هر چند کوچک را در آبادانی و عمران کشور برداشته و بتواند نام ایران را با عرضه محصولات با کیفیت در سایر کشورها سربلند نماید.

از دیگر اهداف این مجتمع این است که مطابق با برنامه ریزی های قبلی با احداث فاز دوم از این مجموعه تولیدی بر تنوع و حجم محصولات خود بیفزاید و نیازهای بازار داخلی و خارجی را به بهترین شکل پاسخگو باشد. همچنین لازم به ذکر است در زمینه استقرار نظام مدیریت کیفیت در واحد تولیدی موفق به اخذ گواهینامه ISO9001: 2008 در سال 2017 گردیده است.

شرکت بهفلز

معرفی انواع محصولات شرکت بهفلز سپاهان

عمده محصولات تولیدی شرکت بهفلز سپاهان، شامل انواع قوطی های مستطیلی، لوله های صنعتی، قوطی های مربعی و پروفیل باز است که در ادامه به تشریح جزئیات هر کدام از این محصولات خواهیم پرداخت.

  • قوطی مستطیلی

قوطی مستطیلی تولیدی تحت استاندارد Din 2395 و در اندازه 10*30 تا 100*150 میلیمتر با ضخامت بین 3 تا 67/11 میلیمتر بوده و وزن هر متر از آن بین 5/1 تا 69 کیلوگرم است. قوطی های مستطیلی در ابعاد کوچک به عنوان نرده فلزی برای درب و پنجره منازل، کنار راه پله ها و نرده کشی اطراف دیوار کارخانجات، زمین های محصور شده، نرده پیاده رو و خیابان ها کاربرد دارند.

قوطی های مستطیل در مقاطع بزرگ که معروف به پروفیل های ستونی هستند موارد استفاده متعددی در صنعت و ساختمان دارند. اگر این پروفیل ساختمانی با مشخصات فیزیکی قابل اطمینانی ساخته شوند برای ساخت تریلر و نفت کش ها کاربرد دارند. همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

  • لوله های صنعتی

سایز لوله های صنعتی تولیدی بهفلز سپاهان بین 2/1 تا 6 میلی متر است و تحت استاندارد Din2440 و Din2441 تهیه و تولید می شوند. ضخامت لوله های صنعتی تولیدی این شرکت بین 90/1 تا 05/11 میلیمتر و وزن هر متر از آن معادل 5/1 تا 6 کیلوگرم است. لوله های صنعتی از جمله لوله هایی با قطر زیاد می باشند که برای جابه جایی مواردی مانند نفت، گاز و مایعات مورد استفاده قرار می گیرند و برای استفاده در مکان ها و مسافت های مختلف با شرایط آب و هوایی سخت سازگار می باشند.

  • قوطی های مربعی

قوطی های مربعی تولیدی بهفلز اصفهان در سایزهای 20*20 تا 135*135 میلیمتر و در استاندارد Din 2395 تهیه و تولید می گردند. ضخامت این قوطی ها بین 71/2 میلی متر تا 39/13 میلیمتر است و وزن هر متر از آن بین 5/1 تا 6 کیلوگرم است. از قوطی های مربعی برای ساخت میز و صندلی و یا در صنایع خودرو سازی استفاده می گردد.

  • پروفیل باز

انواع پروفیل باز تولیدی شرکت بهفلز شامل گاردریل، چهارچوب های فلزی و پروفیل Z است. طول گاردریل در بخشهای متفاوت اسکلت آن بین 52 تا 4130 میلیمتر است. گاردریل از سه بخش سپری، پایه و فاصله انداز تشکیل شده است و به عنوان حفاظهای کنار جاده ای کاربرد دارد. پروفیل های Z معمولا برای پوشش سقف سوله بکار می روند. پروفیل Z تولیدی به فلز شامل Z ۱۸، Z ۲۰ و Z ۲۲ می باشند.

این پروفیل در ضخامت ۲٫۵ و ۳ سانتی متری تولید می شود. پروفیل های چهارچوب تولیدی این مجموعه دارای قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا می باشند و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخوردار هستند. از جمله کاربردهای پروفیل های چهارچوب می توان به ساخت چهارچوب درب فلزی برای دربهای چوبی، ام دی اف و اچ دی اف اشاره کرد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد