میلگرد نیشابور

مجتمع فولاد خراسان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد نیشابور در شرق ایران است. این کارخانه بزرگ قادر است یک و نیم میلیون تن از مقاطع فولادی بازار داخلی و خارجی را تامین کند. مجتمع فولاد خراسان به کمک تیمی جوان و مجرب همواره به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود است.
این واحد صنعتی برتر، از سال 1380 تا به کنون یعنی حدودا دو دهه در کشور در حوزه تولیدات مقاطع فولادی فعالیت دارد. این محصول با نام تجاری میلگرد نیشابور در بازار معروف می باشد.

قیمت روز میلگرد نیشابور

کارخانه فولاد خراسان با بهره جستن از برترین استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین با استفاده از بروز ترین دستگاه های روز دنیا تولیدکننده انواع مقاطع میلگرد ساده و آجدار، شمش، اسفنجی، بریکت و گندله آهن می باشد. این واحد صنعتی به میزان 600 هزار تن تولیدات نورد گرم و سرد داشته، همچنین 1.5 میلیون تن آهن اسفنجی و 2.5 میلیون تن گندله را به صورت سالیانه تولید و روانه بازار می کند. فولاد خراسان با استخدام بیش از 5 هزار نفر نیروی مستقیم و غیر مستقیم، گامی بزرگ جهت اشتغال زایی افراد بومی و غیر بومی برداشته است. قیمت روز میلگرد نیشابور با توجه به وضعیت روزانه بازار آهن‌آلات در سایت مرکزآهن بارگذاری و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. شما می توانید برای استعلام قیمت میلگرد امروز نیشابور از طریق تلفن های تماس 03135155 و 03135156 اقدام نمائید یا به اپلیکیشن مرکزآهن مراجعه نمائید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ ۱۱:۱۹
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A3 کارخانه شاخه 12 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453
2 A3 کارخانه شاخه 12 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453
3 A3 کارخانه شاخه 12 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453
4 A3 کارخانه شاخه 12 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
5 A3 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
7 A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453
8 A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453
9 A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453
10 A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
16,145
(9%) تومان
1,453

در مجتمع فولاد خراسان، 18 واحد قرار دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نورد گرم، گندله سازی، احیاء مستقیم، پشتیبانی، خدمات فنی، اتوماسیون و … اشاره کرد. در ادامه ما بعضی از این واحدها را برای شما معرفی خواهیم کرد.قیمت میلگرد نیشابور

محصولات کاخانه فولاد نیشابور

حال می‌خواهیم شما را با واحدهای مهم موجود در کارخانه فولاد نیشابور آشنا کنیم:

واحد گندله سازی: واحد گندله سازی بخش‌های مهمی از جمله خردایش، مخلوط سایز، گوی سازی و پخت را شامل می‌شود. در مرحله‌ی ابتدایی در این واحد کنستانتره را خرد کرده، آن را با بنتونیت و دیگر ترکیبات مورد نیاز مخلوط می‌کنند. در نهایت در مرحله پخت این ترکیب را به شکل گلوله‌های متراکم در می‌آورند.

واحد احیای مستقیم:

در واحد احیای مستقیم، گندله‌های آهن تولید شده را به کوره‌ احیای مستقیم می‌ریزند. در این کوره اکسیژن موجود در گندله ها با دمای 760 درجه استخراج شده و آهن اسفنجی تولید می‌شود. پس از این مرحله نرمه‌های آهن بوجود آمده را در بخشی به نام بریکت سازی شارژ می‌کنند.

واحد ذوب: در این مرحله نرمه آهن اسفنجی را دوباره در کوره قوس الکتریکی گذاشته و با جریانی معادل با 110 ذوب می‌کنند. پس از ذوب مرحله‌ای با نام تصفیه وجود دارد که تمامی ناخالصی‌ها، گرد و غبار حاصل از پاتیل و ذوب را از بین می‌برد.

واحد نورد گرم: در کارخانه فولاد نیشابور، بخش نورد گرم 550 هزار تن ظرفیت داشته و می‌تواند انواع محصولات و مقاطع فولادی را به بهترین نحو تولید کند.

در واحد کنترل و پشتیبانی و کنترل کیفیت: نیروهای متخصص مجرب حاضر بوده تا در صورت بروز اختلالی کوچک در هر یک از بخش ها سریعا اقدام کنند. و همچنین پس از ساخت هر یک از مقاطع این محصولات را از نظر کیفیت و سلامت محصول مورد بررسی قرار می دهند.

مشخصات فنی میلگرد نیشابور

در ابتدا بیان کنیم علامت اختصاری میلگرد نیشابور حروف KSC می باشد که بر روی مقاطع تولیدی این کارخانه حک شده است تا مشتریان عزیز براحتی بتوانند مقاطع کارخانه نیشابور را شناسایی کنند.

میلگردهای نیشابور را می‌توانید در دو نوع آجدار و ساده تهیه کنید.
از مشخصات اصلی مقاطع ساده می توان به آج س240 و مقاطع آجدار، آجدار مارپیچ (340) و آجدار جناقی (400) اشاره کرد.

در فولاد خراسان نیشابور با استفاده از روش عملیات حرارتی کوئنچ به تولید محصولات می‌پردازند. این روش باعث افزایش کیفیت و خواص مکانیکی مقاطع است. خواص مکانیکی محصولات تولید شده را می‌توانید در جدول‌های زیر مشاهده کنید.

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

مشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

مشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

قیمت میلگرد فولاد خراسان

قیمت میلگرد نیشابور در مقایسه با سایر میلگردهای موجود در بازار در رده متوسط قرار داشته و به همین دلیل متقاضیان زیادی در بازار شمال شرقی کشور دارد. از آنجایی که مجتمع فولاد خراسان یک تولید کننده مواد اولیه است، نوسانات رخ داده در بازار دلار و شرایط سیاسی تغییر چندانی در قیمت میلگرد نیشابور نداشته است. حمل همزمان این محصول با سایر محصولات از تولیدکنندگان دیگر امکان پذیر است. شما در هر سفارش می توانید بین 1 تا 24 تن از میلگرد نیشابور را خریداری نمایید. برای خرید این میلگرد می توانید سفارش خود را با شماره 35155-031 به کارشناسان فروش ما ارائه دهید.

مشاهده اطلاعات کارخانه فولاد خراسان نیشابور

کارخانه فولاد خراسان نیشابور برای هر یک از محصولات تولید شده یک لیست دقیق که اطلاعات تخصصی محصولات را ارائه داده است. وزن میلگردها، سایز و گرید تولید شده از جمله مواردی است که می توانید در خصوص محصولات خریداری شده از این کارخانه بررسی کنید. برای بررسی اطلاعات میلگرد نیشابور، جدول اشتال میلگرد یکی از بهترین همراهان شما به حساب می‌آید. شما همچنین می‌توانید وزن دقیق سایز مختلف میلگردهای نیشابور را از طریق جدول وزن میلگرد بررسی کنید.

مشاهده جدول اشتال میلگرد

دانلود pdf جدول وزن میلگرد

قیمت میلگرد نیشابور امروز

کیفیت و وزن میلگرد نیشابور چگونه است؟

میلگرد نیشابور در رده میلگردهای سبک قرار دارد. این محصول کیفیت بالایی دارد و در بازار تقاضای زیادی برای خرید دارد

چه استانداردی از این محصول بیشترین تقاضا را دارد؟

بیشترین تقاضا برای میلگرد آ3 می باشد. و عموما به دلیل کیفیت و تقاضای بالا این محصول در بورس عرضه می گردد

نحوه بارگیری و ارسال چگونه است؟

پس از باسکول نهایی و پیش از بارگیری کل مبلغ دریافت میگردد. از لحاظ بعد مسافت میلگرد نیشابور مناسب برای ارسال به جنوب کشور می باشد

لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0