0
مرکزآهنقیمت میلگردقیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور

1 کارخانه
قیمت میلگرد نیشابور
قیمت میلگرد نیشابور
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۰۶۱۱:۰۷

امروز قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان) طبق قیمت مصوب بازار بورس، بین کیلویی 21 تا 22 هزار و 500 تومان دیده شد. در برخی از بنگاه‌ها فاکتورهایی با رقم 23000 تومان را نیز شاهد بودیم. خرید میلگرد نیشابور در مجموعه مرکزآهن از ضخامت‌ 10 تا 32 امکان پذیر است.

میلگرد نیشابور یکی از محصولات باکیفیت مجتمع فولاد خراسان است. این میلگرد در شرق ایران تولید می‌شود، اما سفارش این مقاطع کاربردی از سراسر کشور امکان‌پذیر است. این مجتمع یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد در نیشابور است. کارخانه میلگرد نیشابور قادر است یک و نیم میلیون تن از مقاطع فولادی بازار داخلی و خارجی را تامین کند. مجتمع فولاد خراسان به کمک تیمی جوان و مجرب، همواره به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود است. قیمت میلگرد امروز برای میلگرد نیشابور از طریق کانال‌های مرکزآهن برای شما اعلام می‌شود.

برای دریافت میلگرد نیشابور قیمت و نرخ سایر کارخانه‌ها کافی است در ساعات کاری با ما تماس بگیرید. علاوه بر نرخ این محصول، نمودار قیمت میلگرد نیشابور نیز در سایت قابل بررسی است. این نمودار می‌تواند وضعیت کلی بازار آهن برای مقاطع این کارخانه را به شما نمایش دهد تا بتوانید در زمان خرید، بهتر تصمیم‌گیری کنید. مرکز آهن پیش از ارسال بار از کیفیت کالا اطمینان یافته و فروش میلگرد نیشابور را تنها پس از پروسه تضمین کیفیت انجام می‌دهد. قیمت میلگرد در بازار را در جدول این مقاطع مشاهده کنید.

قیمت میلگرد نیشابور امروز

میلگرد نیشابور در کارخانه فولاد خراسان با بهره جستن از برترین استانداردهای ملی و بین‌المللی و همچنین با استفاده از بروزترین خطوط تولید در دنیا تولید شده و در انواع ساده و آجدار به بازار عرضه می‌شود. قیمت روز میلگرد نیشابور با توجه به وضعیت روزانه بازار آهن‌آلات در سایت مرکزآهن بارگذاری و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت میلگرد امروز نیشابور درب کارخانه از طریق تلفن‌های تماس 91009009-031 و 91009009-021 اقدام کرده و یا به اپلیکیشن مرکزآهن مراجعه نمائید. قیمت میلگرد نیشابور امروز برای هر کیلوگرم از این مقطع و بدون ارزش افزوده در جدول زیر قابل بررسی است.

قیمت میلگرد نیشابور امروز بروز ترین قیمت میلگرد نیشابور در مرکزآهن

میلگرد نیشابور قیمت امروز را می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت خریداری کنید. در زمان خرید میلگرد خراسان می‌توانید قبل از هر اقدامی قیمت روز مقاطع را بررسی کنید. خرید میلگرد به دو صورت شاخه‌ای و کیلویی انجام می شود به همین دلیل می‌توانید با توجه به وزن میلگرد نیشابور این عملیات را تکمیل کنید. خرید و اطلاع از قیمت امروز میلگرد نیشابور به صورت آنلاین نیز امکان‌پذیر است. برای استفاده از این روش ابتدا وارد سایت مرکزآهن شوید، میزان کالای موردنظر را به سبد خود اضافه کرده و ثبت سفارش را انجام دهید. تیم کارشناس میلگرد در اسرع وقت برای کمک به تکمیل خرید با شما تماس خواهند گرفت.

برای اطلاع از وزن و قیمت میلگرد نیشابور و سایر مشخصات این محصول علاوه بر مشاهده در سایت، می‌توانید با شماره 91009009-031 نیز تماس بگیرید. برای مشاوره با کارشناسان خرید می‌توانید در صفحه شخصی هریک درخواست مشاوره خود را ثبت نموده و منتظر تماس باشید. کارشناسان به محض دریافت درخواست شما، نسبت به پیگیری آن اقدام خواهندکرد. تمامی سوالات خود درخصوص مشخصات فنی میلگرد نیشابور، نحوه خرید، ارسال بار و قیمت میلگرد نیشابور در مشهد و سایر شهرها را می‌توانید با کارشناسان فروش مرکزآهن درمیان بگذارید.

انواع میلگرد نیشابور

در ابتدا بیان کنیم علامت اختصاری میلگرد نیشابور حروف KSC بوده که بر روی مقاطع تولیدی این کارخانه حک شده‌است تا مشتریان عزیز به‌راحتی بتوانند مقاطع کارخانه نیشابور را شناسایی کنند. میلگردهای نیشابور را می‌توانید در دو نوع آجدار و ساده تهیه کنید. از مشخصات اصلی مقاطع ساده می‌توان به آج س240 و مقاطع آجدار، آجدار مارپیچ (340) و آجدار جناقی (400) اشاره کرد. در این کارخانه با استفاده از روش عملیات حرارتی کوئنچ به تولید محصولات می‌پردازند. این روش باعث افزایش کیفیت و خواص مکانیکی مقاطع است. خواص مکانیکی محصولات تولید شده کارخانه میلگرد نیشابور را می‌توانید در جداول همین صفحه مشاهده کنید.

قیمت انواع میلگرد نیشابور لیست تمام محصولات میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد 14 نیشابور

میلگرد 14 نیشابور یکی از پرفروش‌ترین مقاطع موجود در بازار است. قیمت این محصول در مقایسه با سایر میلگردهای موجود در بازار مناسب بوده و به همین دلیل متقاضیان زیادی در بازار شمال شرقی کشور دارد. به دلیل تولید مواد اولیه در این کارخانه، نوسانات رخ داده در بازار دلار و شرایط سیاسی تغییر چندانی در قیمت میلگرد 14 نیشابور نداشته است. حمل همزمان این محصول با سایر محصولات از تولیدکنندگان دیگر امکان‌پذیر است. شما در هر سفارش می‌توانید بین 1 تا 24 تن از میلگرد نیشابور را خریداری نمایید.

قیمت میلگرد 16 نیشابور

یکی دیگر از سایزهای پرمصرف تولیدی کارخانه فولاد خراسان، سایز 16 میلگرد این مجتمع است. فروش میلگرد نیشابور به طور مستقیم از سمت کارخانه و تامین کنندگان برتر این کارخانه انجام می‌شود. مرکزآهن به عنوان یکی از تامین کنندگان قدیمی میگرد 16 نیشابور، این محصول را با قیمت روز به مشتریان عرضه می‌کند. برای اطلاع از قیمت میلگرد 16 نیشابور، می‌توانید علاوه بر سایت به اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن مراجعه کنید. اگر قصد تهیه میلگردهای 16 نیشابور و سایر سایزها را از مراکز فروش دارید حتما این کار را در مراکز معتبر و دارای مجوز انجام دهید؛ چرا که تعدادی فروشنده سودجو در زمینه آهن‌آلات فعالیت کرده و امکان ارسال کالای بی‌کیفیت و غیراستاندارد از این دست تولید کنندگان به شما وجود دارد. 

قیمت میلگرد 18 نیشابور

برای تهیه میلگرد 18 نیشابور می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید. قیمت میلگرد 18 نیشابور پس از بررسی دلار، بازار آهن و فاکتورهای متنوع، تعیین می‌شود. قیمت لحظه‌ای میلگرد 18 نیشابور در سایت، اپلیکیشن و تلگرام مرکزآهن قابل بررسی است. همچنین برای اطلاع از قیمت روز این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت میلگرد 20 نیشابور

سایز 20 میلگرد نیشابور نیز همانند دیگر سایزها کاربرد زیادی داشته و قیمت آن براساس عوامل مختلف دچار نوسان می‌شود. بنابراین اطلاع لحظه‌ای از قیمت میلگرد 20 نیشابور برای خریداران این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. این محصول نسبت به سایر سایزها دارای وزن بیشتری بوده و در کاربردهایی که نیاز به تحمل وزن بالا دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت سایز 20 میلگرد نیشابور نسبت به سایزهای 14، 16 و 18 بالاتر بوده که دلیل این امر را می‌توان وزن بالای آن دانست.

قیمت میلگرد نیشابور ضخامت 20 مشاهده قیمت میلگرد نیشابور ضخامت 20

کارخانه میلگرد نیشابور

کارخانه میلگرد نیشابور یکی از محبوب‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور است و میلگرد نیشابور خراسان طرفداران زیادی در میان صنعتگران کسب کرده است. این کارخانه با استفاده از به‌روزترین دانش تولید فولاد، محصولاتی باکیفیت بالا تولید می‌کند. میلگرد نیشابور براساس استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید شده و همین امر موجب محبوبیت آن در میان خریداران شده است. مرکزآهن یکی از تامین‌کنندگان میلگرد نیشابور در بجنورد، اصفهان، تهران، مشهد و سایر شهرهای ایران بوده و آماده ارسال بار به سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص مشخصات این محصول و نحوه خرید می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد فولاد خراسان را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت انواع میلگرد خراسان را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد نیشابور در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن قیمت میلگرد نیشابور را به صورت روزانه در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر 0990708**** 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
  وقت به خیر شما نمایندگی میلگرد نیشابور در مشهد هستین؟
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   بله. شما می توانید تمام محصولات میلگرد نیشابور را از سایت مرکزآهن خریداری نمائید.
  • ارسال شده توسط کاربر 0913376**** 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   این قیمت میلگرد نیشابور امروزه؟
   • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    بله تمامی قیمت ها بصورت لحظه ای بروز می شوند.
   • ارسال شده توسط کاربر 0930950**** 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    قیمت های میلگرد نیشابور لحظه ای هستن؟
    • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
     سلام. بله تمامی قیمت های مربوط به محصولات میلگرد نیشابور بصورت لحظه ای بروز می شوند.