میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور کارخانه یکی از محصولات باکیفیت مجتمع فولاد خراسان است. این میلگرد نیشابور در شرق ایران تولید می‌شود؛ سفارش این مقاطع کاربردی در سراسر ایران امکان‌پذیر است. مجتمع فولاد خراسان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد در نیشابور است. این کارخانه بزرگ قادر است یک و نیم میلیون تن از مقاطع فولادی بازار داخلی و خارجی را تامین کند. مجتمع فولاد خراسان به کمک تیمی جوان و مجرب همواره به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود است. میلگرد نیشابور قیمت امروز از طریق کانال‌های مرکزآهن برای شما اعلام می‌شود. برای دریافت قیمت میلگرد تمامی کارخانه ها کافی است در ساعات کاری با ما تماس بگیرید.

قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور امروز در کارخانه فولاد خراسان با بهره جستن از برترین استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین با استفاده از بروز ترین دستگاه های روز دنیا تولید شده و در انواع ساده و آجدار به بازار عرضه می‌شود. قیمت روز میلگرد نیشابور با توجه به وضعیت روزانه بازار آهن‌آلات در سایت مرکزآهن بارگذاری و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. شما می توانید برای استعلام قیمت میلگرد نیشابور درب کارخانه از طریق تلفن های تماس 03135155 و 03135156 اقدام نمائید یا به اپلیکیشن مرکزآهن مراجعه نمائید. قیمت میلگرد نیشابور برای هر کیلوگرم از این مقطع و بدون ارزش افزوده در جدول زیر قابل بررسی است.

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور به طور مستقیم از سمت کارخانه و تامین کنندگان برتر این کارخانه انجام می‌شود. مرکزآهن به عنوان یکی از تامین کنندگان قدیمی میگرد نیشابور کارخانه، این محصول را با قیمت به روز رسانی شده به مشتریان عرضه می‌کند. اگر قصد تهیه میلگردهای آجدار و ساده نیشابور را از مراکز فروش دارید حتما این کار را در مراکز معتبر و دارای مجوز انجام دهید. چرا که تعدادی فروشنده سودجو در زمینه آهن آلات فعالیت می کنند و امکان ارسال کالای بی کیفیت و غیر استاندارد به شما را دارند. مرکز آهن فروش میلگرد نیشابور روز را تنها پس از پروسه نضمین کیفیت انجام می‌دهد.

قیمت میلگرد خراسان

خرید میلگرد فولاد خراسان

میلگرد نیشابور قیمت امروز را می‌توانید از طریق شماره های درج شده در سایت خریداری کنید. در زمان خرید میلگرد خراسان می توانید قبل از هر اقدامی قیمت روز مقاطع را بررسی کنید. خرید میلگرد به دو صورت شاخه ای و کیلویی انجام می شود به همین دلیل می توانید با توجه به وزن میلگرد نیشابور، این عملیات را تکمیل کنید. خرید میلگرد نیشابور آنلاین نیز امکان پذیر است. برای استفاده از این روش ابتدا وارد سایت مرکزآهن بشوید، میزان کالای موردنظر را به سبد خود اضافه کرده و ثبت سفارش را انجام دهید. تیم کارشناس میلگرد در اسرع وقت برای کمک به تکمیل خرید با شما تماس خواهند گرفت.

مشخصات فنی میلگرد نیشابور

در ابتدا بیان کنیم علامت اختصاری میلگرد نیشابور حروف KSC می باشد که بر روی مقاطع تولیدی این کارخانه حک شده است تا مشتریان عزیز براحتی بتوانند مقاطع کارخانه نیشابور را شناسایی کنند.میلگردهای نیشابور را می‌توانید در دو نوع آجدار و ساده تهیه کنید.از مشخصات اصلی مقاطع ساده می توان به آج س240 و مقاطع آجدار، آجدار مارپیچ (340) و آجدار جناقی (400) اشاره کرد.
در فولاد خراسان نیشابور با استفاده از روش عملیات حرارتی کوئنچ به تولید محصولات می‌پردازند. این روش باعث افزایش کیفیت و خواص مکانیکی مقاطع است. خواص مکانیکی محصولات تولید شده را می‌توانید در جدول‌های زیر مشاهده کنید.

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

مشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

مشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

قیمت میلگرد فولاد خراسان

قیمت میلگرد نیشابور در مقایسه با سایر میلگردهای موجود در بازار در رده متوسط قرار داشته و به همین دلیل متقاضیان زیادی در بازار شمال شرقی کشور دارد. از آنجایی که مجتمع فولاد خراسان یک تولید کننده مواد اولیه است، نوسانات رخ داده در بازار دلار و شرایط سیاسی تغییر چندانی در قیمت میلگرد نیشابور نداشته است. حمل همزمان این محصول با سایر محصولات از تولیدکنندگان دیگر امکان پذیر است. شما در هر سفارش می توانید بین 1 تا 24 تن از میلگرد نیشابور را خریداری نمایید.

قیمت میلگرد نیشابور امروز

میلگرد نیشابور امروز پس از بررسی دلار، بازار آهن و فاتورهای متنوع، قیمت گذاری می شود. قیمت لحظه ای میلگرد نیشابور در سایت، اپلیکیشن و تلگرام مرکزآهن قابل بررسی است. علاوه بر میلگرد نیشابور قیمت روز، نمودار نوسانات قیمت میلگرد نیشابور نیز در سایت قابل بررسی است. این نمودار می تواند وضعیت کلی بازار آهن برای مقاطع این کارخانه را به شما نمایش دهد تا بتوانید در زمان خرید بهتر تصمیم گیری کنید. قیمت میلگرد نیشابور امروز در بازار را در جدول این مقاطع مشاهده کنید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ ۱۲:۲۶
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1
میلگرد 10 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
2
میلگرد 12 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3
میلگرد 28 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800
4
میلگرد 32 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
5
میلگرد 14 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800
6
میلگرد 18 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800
7
میلگرد 16 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800
8
میلگرد 20 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800
9
میلگرد 22 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800
10
میلگرد 25 نیشابور
A3 کارخانه شاخه 12 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
20,000
(9%) تومان
1,800

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد فولاد خراسان را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت انواع میلگرد خراسان را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد نیشابور در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن قیمت میلگرد نیشابور را به صورت روزانه در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

لینک های مفید
تماس 03191009009 ( اصفهان)
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0