میلگرد نیشابور
1 کارخانه 10 محصول حذف فیلترها

میلگرد نیشابور

مجتمع فولاد خراسان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در شرق کشور می باشد که با تیم مدیریتی منسجم و اندیشه و تفکر ناب نیروی کار متخصص و جوان به میزان یک میلیون و نیم از نیاز بازار آهن را در داخل و خارج از کشور تامین کرده و همچنان به دنبال پیشرفت و پیشبرد اهداف سازندگی در حد کیفیت عالی و در سطوح وسیع تر می باشد. این واحد صنعتی برتر، از سال 1380 تا به کنون یعنی حدودا دو دهه در کشور در حوزه تولیدات مقاطع فولادی فعالیت دارد. این محصول با نام تجاری میلگرد نیشابور در بازار معروف می باشد.

قیمت میلگرد نیشابور امروز

کارخانه فولاد خراسان با بهره جستن از برترین استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین با استفاده از بروز ترین دستگاه های روز دنیا تولیدکننده انواع مقاطع میلگرد ساده و آجدار، شمش، اسفنجی، بریکت و گندله آهن می باشد. این واحد صنعتی به میزان 600 هزار تن تولیدات نورد گرم و سرد داشته، همچنین 1.5 میلیون تن آهن اسفنجی و 2.5 میلیون تن گندله را به صورت سالیانه تولید و روانه بازار می کند. همچنین با بکار گیری 5 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم گامی بزرگ در جهت ایجاد اشتغال نیروهای بومی و غیر بومی در منطقه گامی بزرگ برداشته است.

به طور کلی مجتمع فولاد خراسان متشکل از 18 واحد، اعم از واحدهای گندله سازی، واحد احیاء مستقیم، بخش ذوب، واحد نورد گرم، واحدهای خدمات فنی و پشتیبانی، واحد اتوماسیون و ابزار دقیق و در نهایت واحد کنترل کیفی می باشد. در ادامه هر یک از این واحدها را به صورت مجزا معرفی خواهیم کرد.

قیمت میلگرد نیشابور

محصولات کاخانه فولاد نیشابور

در این بخش علاوه بر معرفی محصولات نیشابور به معرفی واحد های این کارخانه خواهیم پرداخت.

واحد گندله سازی: این بخش شامل مراحل خردایش، مخلوط سازی، گوی سازی، و پخت می شود. که در اولین مرحله کنستانتره در ابعاد استاندارد خرد شده سپس در مرحله بعد با مواد چسبنده بنتونیت و دیگر مواد مورد نیاز ترکیب می گردد سپس درون میکسری مخلوط شده و در نهایت به شکل گلوله های متراکم به مرحله پخت میروند.

واحد احیای مستقیم: گندله های آهن اکنون به کوره احیای مستقیم وارد شده و در دمای 760 درجه سانتیگراد اکسیژن موجود در خود را از دست می دهد و در نهایت به آهن اسفنجی تبدیل می شود. اکنون نرمه های آهن تا ورود به مرحله ذوب در بخش بریکت سازی شارژ می شوند.

واحد ذوب: اکنون نرمه آهن اسفنجی ذخیره شده در کوره قوس الکتریکی شارژ شده و با جریان 110 تنی ذوب می شود. سپس در مرحله تصفیه دود ناخالصی یا گرد و غبار حاصل از پاتیل و مرحله قبل از مذاب زدوده می شود.

واحد نورد گرم: واحد نورد گرم این کارخانه با دارا بودن 20 قفسه و ظرفیت 550 هزار تن انواع محصولات و مقاطع فولادی اعم از میلگرد ناودانی و... را تولید می کند.

در واحد کنترل و پشتیبانی و کنترل کیفیت: نیروهای متخصص مجرب حاضر بوده تا در صورت بروز اختلالی کوچک در هر یک از بخش ها سریعا اقدام کنند. و همچنین پس از ساخت هر یک از مقاطع این محصولات را از نظر کیفیت و سلامت محصول مورد بررسی قرار می دهند.

مشخصات فنی میلگرد نیشابور

در ابتدا بیان کنیم علامت اختصاری میلگرد نیشابور حروف KSC می باشد که بر روی مقاطع تولیدی این کارخانه حک شده است تا مشتریان عزیز براحتی بتوانند مقاطع کارخانه نیشابور را شناسایی کنند. میلگردها در این واحد صنعتی به دو صورت آجدار و ساده تولید می شود. از مشخصات اصلی مقاطع ساده می توان به آج س240 و مقاطع آجدار، آجدار مارپیچ (340) و آجدار جناقی (400) اشاره کرد. شیوه بکار برده شده در ساخت این محصولات در این واحد صنعتی روش عملیات حرارتی QUENCH-TEMPER بوده که در این شیوه خواص مکانیکی مقاطع بهبود بخشیده شده است. در ادامه خواص مکانیکی این دو نوع محصول را می توانید به تفکیک مشاهده نمائید.

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابور

مشخصات فنی میلگرد ساده نیشابورمشخصات فنی میلگرد ساده نیشابورمشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابورمشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابورمشخصات فنی میلگرد آجدار نیشابور

قیمت میلگرد فولاد خراسان

قیمت میلگرد نیشابور در مقایسه با سایر میلگردهای موجود در بازار در رده متوسط قرار داشته و به همین دلیل متقاضیان زیادی در بازار شمال شرقی کشور دارد. از آنجایی که مجتمع فولاد خراسان یک تولید کننده مواد اولیه است، نوسانات رخ داده در بازار دلار و شرایط سیاسی تغییر چندانی در قیمت میلگرد نیشابور نداشته است. حمل همزمان این محصول با سایر محصولات از تولیدکنندگان دیگر امکان پذیر است. شما در هر سفارش می توانید بین 1 تا 24 تن از میلگرد نیشابور را خریداری نمایید. برای خرید این میلگرد می توانید سفارش خود را با شماره 35155-031 به کارشناسان فروش ما ارائه دهید.

مشاهده اطلاعات کارخانه فولاد خراسان نیشابور

مشاهده جدول اشتال میلگرد

دانلود pdf جدول وزن میلگرد

مشاهده قیمت میلگرد سایر تولیدکنندگان

{"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"کیفیت و وزن میلگرد نیشابور چگونه است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"میلگرد نیشابور وزن استاندارد دارد. این محصول کیفیت بالایی دارد و در بازار تقاضای زیادی برای خرید دارد"}},{"@type":"Question","name":"چه استانداردی از این محصول بیشترین تقاضا را دارد؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بیشترین تقاضا برای میلگرد آ3 می باشد. و عموما به دلیل کیفیت و تقاضای بالا این محصول در بورس عرضه می گردد"}},{"@type":"Question","name":"نحوه بارگیری و ارسال چگونه است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"پس از باسکول نهایی و پیش از بارگیری کل مبلغ دریافت میگردد. از لحاظ بعد مسافت میلگرد شاهرود مناسب برای ارسال به جنوب کشور نمی باشد"}}]}

قیمت میلگرد نیشابور امروز

کیفیت و وزن میلگرد نیشابور چگونه است؟

میلگرد نیشابور در رده میلگردهای سبک قرار دارد. این محصول کیفیت بالایی دارد و در بازار تقاضای زیادی برای خرید دارد

چه استانداردی از این محصول بیشترین تقاضا را دارد؟

بیشترین تقاضا برای میلگرد آ3 می باشد. و عموما به دلیل کیفیت و تقاضای بالا این محصول در بورس عرضه می گردد

نحوه بارگیری و ارسال چگونه است؟

پس از باسکول نهایی و پیش از بارگیری کل مبلغ دریافت میگردد. از لحاظ بعد مسافت میلگرد نیشابور مناسب برای ارسال به جنوب کشور می باشد

بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ ۱۰:۵۵
ردیفنامآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت توماننمودارخرید
1A3کارخانهشاخه 12 متری22شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
2A3کارخانهشاخه 12 متری25شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
3A3کارخانهشاخه 12 متری28شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
4A3کارخانهشاخه 12 متری32شاخه آجدارکیلوگرم تماس بگیرید
5A3کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم تماس بگیرید
6A3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم تماس بگیرید
7A3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
8A3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
9A3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
10A3کارخانهشاخه 12 متری20شاخه آجدارکیلوگرم 13,990
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0