0
مرکزآهنلوله گازلوله گاز توکار سپاهان

لوله گاز توکار سپاهان

1 کارخانه
لوله گاز توکار سپاهان
لوله گاز توکار سپاهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۰۵۰۹:۰۷

لوله گاز توکار سپاهان از جمله محصولاتی است که در لوله‌کشی ساختمان زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله گازهایی که در این شرکت تولید می‌شود دارای طول 6 متر هستند. ضخامت لوله گاز توکار سپاهان از 2.8 تا 4.8 میلی‌متر تناوب دارد که زمان انتخاب باید به این موضوع توجه کنید. قیمت لوله‌ گاز توکار با توجه به وضعیت کلی بازار باید بررسی شود. این محصول را می‌توانید در سایزهای مختلف از مرکزآهن خریداری کنید. تمام اطلاعات مرتبط برای خرید لوله گاز توکار در سایت مجموعه برای شما ارائه شده است.

قیمت لوله گاز توکار سپاهان

قیمت لوله گاز توکار روزانه در سایت معتبر مرکزآهن، اپلیکیشن و تلگرام شرکت قابل بررسی است. اطلاع از قیمت هر شاخه لوله گاز توکار سپاهان به شما کمک می‌کند در زمان خرید راحت تر تصمیم گرفته و بتوانید حدود هزینه‌ها در زمان لوله کشی را محاسبه کنید.

برای انواع لوله گاز استعلام قیمت به راحتی امکان پذیر است. برای مثال اگر شما نیاز به اطلاع از قیمت لوله گاز توکار ضخامت 3 دارید، پس از تماس با شماره‌های درج شده میزان نیاز را وارد کرده و با توجه به روز خرید قیمت فاکتور خود را دریافت کنید.

قیمت لوله گاز سپاهان

لوله های گازی موجود در بازار به دو صورت روکار و توکار موجود می باشند. برای دسترسی به لوله کشی گاز توکار مانع وجود داشته و دسترسی به آن دشوار می باشد در صورتی که برای دسترسی به لوله گاز روکار مانعی وجود ندارد. لازم به ذکر است برای انجام لوله کشی گاز توکار تنها باید از اتصالات فولادی جوشی بدون درز (مانیسمان) استفاده کرد ولی برای لوله کشی گاز روکار استفاده از لوله های فولادی سیاه بدون درز و یا درزدار بدون مانع می باشد.

همچنین قیمت لوله گاز سنگین سپاهان به دلیل ضخامت بیشتر و توانایی تحمل زیاد نسبت به لوله گاز روکار بیشتر می باشد. برای متصل نمودن لوله گاز توکار از جوشکاری برقی و جهت عایق کاری نیز از پرایمر و نوار پرایمر استفاده می گردد. در هنگام نصب لوله گاز توکار باید توجه داشته باشید که این لوله ها نباید با لوله های آب گرم و سرد و برق در یک کانال قرار داشته باشند و اگر قرار دادن آن ها اجتناب ناپذیر باشد لوله های گاز بایستی توسط پشم شیشه و سایر عایق های حرارتی پوشش داده شود.

به طور کلی لوله های توکار را باید از لوله های آب و برق به میزان حداقل 10 سانتی متر فاصله داد. رعایت نکات زیر در هنگام نصب این محصول ضروری می باشد.

در صورتی که لوله توکار از مناطق مرطوب عبور داده شود نوارپیچی آن باید با یک لایه اضافه برای محافظت بیشتر صورت گیرد.

لوله های گاز توکار باید حداقل به میزان 10 سانتی متر از لوله های آب و برق فاصله داشته باشند.

چربی و رنگ زدایی بر روی این لوله ها الزامی می باشد.

در هوای بارانی از پرایمر زنی لوله توکار خودداری شود.

لیست قیمت لوله گاز سپاهان

در صورتی که نیازمند اطلاع از قیمت لوله گاز api در ضخامت‌های مختلف هستنید، لیست کلی قیمت محصولات می‌تواند کمک بزرگی برای شما باشد. در مرزآهن این لیست به صورت روزانه پس از نجام بررسی های متعدد در خصوص بازار، روی سایت بارگذاری می‌شود. تمامی قیمت‌هایی که در سایت در دسترس مشتریان قرار گرفته‌اند بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده است. برای محاسبه قیمت نهایی لوله گاز api میزان ارزش افزوده به فاکتور شما اضافه خواهد شد.

خرید لوله گاز توکار سپاهان

برای افرادی که قصد خرید لوله گاز توکار سپاهان را دارند، بهترین انتخاب مراجعه به شرکت‌های معتبر است. مرکزآهن یکی از مراجعی است که امکان خرید انواع مقاطع فولادی و مورد نیاز برای ساخت و ساز را برای شما فراهم کرده است. قیمت لوله گاز توکار سپاهان امروز را بررسی کنید و برای خرید اقدامات لازم را انجام دهید. در زمان خرید می‌توانید برای مشاوره و استعلام قیمت این محصول با شماره 03135155 تماس حاصل فرمایید. مشاوران خبره مرکزآهن شما را در تمام مراحل خرید راهنمایی خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر
Buy gas pipe
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید