0
مرکزآهنلوله کچولوله گاز روکار کچو

لوله گاز روکار کچو

1 کارخانه
لوله گاز روکار کچو
لوله گاز روکار کچو
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۱۲۱۰:۰۷

یکی از اجزایی که ایمنی ساختمان ها و یا سوله های صنعتی را تهدید می کند، لوله های گازی به کار رفته می باشد که عدم دقت در کیفیت و چگونگی بکارگیری آن ها در ساختمان می تواند تلفات جبران ناپذیر جانی و مالی را در پی داشته باشد.

لوله های گازی دارای دو نوع لوله روکار یا درزدار سبک و تو کار یا API 5L می باشند. برای دسترسی به نوع توکار، باید مانع و یا دریچه برداشته شود اما در نوع روکار دسترسی به صورت مستقیم و بدون مانع می باشد. بنابراین از این حیث در استفاده از لوله های روکار بایستی ملزوماتی همچون نیاز به رنگ آمیزی مناسب برای جلوگیری از تخریب در اثر خوردگی، بکارگیری جنس مناسب (فولاد سیاه)، رعایت فاصله حداقلی 5 سانتی متر با تمام سیم برق های موجود در اطراف و همچنین از کف موتورخانه می باشد.

در حال حاضر شرکت های متفاوتی در زمینه تولید لوله های گازی فعالیت می کنند که کارخانه کچو یکی از معتبرترین برندهای موجود در بازار است. گروه کارخانجات تولیدی صنعتی کچو که که در سال 1372 با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن در اصفهان با هدف تأمین انواع مقاطع مورد نیاز کشور احداث شده ، توانسته است در طول این سال ها با استفاده از به روزترین روش های تولید و تجهیزات مورد استفاده در خطوط تولید به ظرفیت 500 هزار تن در سال دست پیدا کند و موفق به عرضه انوع لوله های گازی خانگی و شهری، لوله های APL، لوله های داربستی، انواع قوطی ها، پروفیل های درب و پنجره و نبشی در بازار داخلی و خارجی شود.

مشخصات لوله روکار گازی کچو

برای تولید لوله های درزدار سبک پس از برش ورق مورد نیاز از رول های فولادی گرم، تاب گیری به کمک چند غلتک موازی انجام می گردد تا اگر در هنگام برشکاری تنش و یا انحنایی در جاهایی از ورق ایجاد شده باشد، حذف گردد.

فرم دهی ورق توسط دستگاه فرمینگ با هدف نزدیک کردن لبه های ورق به یگدیگر مرحله بعدی می باشد (ورق به شکل U در می آید) و در نهایت پس از عبور از بوش های استوانه ای شکل آن ها به صورت استوانه نزدیک تر می شود. در ادامه جوشکاری لبه آن ها با دستگاه انجام می گیرد و اضافات جوش (در صورت موجود) گرفته می شود. پس از آن نیز لوله های تولیدی به کمک آب و صابون خنک می شوند و سپس به طول های 6 متری بریده می شوند.

با انجام تمامی آزمون های مورد نیاز مطابق استانداردهای بین المللی (همچون تست های مکانیکی و تست مواد) لوله های بدون عیب تأیید و برای عملیات ماشین کاری لبه ها آماده می شوند. در آخر نیز آرم شرکت و استانداردهای مربوط روی لوله ها برای اطمینان مشتری چاپ می شود.

قیمت لوله گاز روکار کچو لوله گاز روکار کچو

خرید لوله درزدار کچو

قیمت لوله های روکار کچو همانند دیگر مقاطع فلزی به نوسانات نرخ دلار و قیمت مواد اولیه مورد استفاده بستگی دارد. لازم بذکر است لوله های روکار کچو با توجه به موقعیت جغرافیایی می تواند هزینه های حمل و نقل را برای پروژه های موجود در بخش های مرکزی کشور به حداقل برساند. شما می توانید قبل از سفارش نهایی خود، قیمت روزانه این محصول را در سایت مرکز آهن مشاهده بفرمایید و در صورت نیاز با مشاوران فروش و فنی این مجموعه تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید