0

میلگرد آلیاژی mo40

1 کارخانه
میلگرد آلیاژی mo40
میلگرد آلیاژی mo40
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۱۱:۰۹

میلگرد آلیاژی MO40 یکی از محصولات فولاد آلیاژی، با کیفیت بسیار بالا است. فولاد آلیاژی MO40 دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیازمند سازه با مقاومت بالا هستیم. قیمت میلگرد فولادی MO40 هر روز با توجه به فاکتورهای تاثیرگذار روی نوسان قیمت آهن‌آلات در سایت مرکزآهن بارگذاری می‌شود. میلگرد mo40 را می‌توانید در سایزهای مختلف خریداری کنید. در مرکزآهن قیمت فولاد mo40 با توجه به سایز آن در جدول محصولات قابل بررسی است.

قیمت فولاد mo40

قیمت میلگرد mo40 با توجه به قیمت ارز، تغییرات سیاسی کشور، قیمت نفت و ... دستخوش تغییرات می‌شود. با توجه به بررسی دقیق تمام این فاکتورها قیمت میلگرد فولادی mo40 در سایت مرکزآهن قرار داده می‌شود.
میلگرد mo40 را می‌توانید در سایزهای 30 تا 140 میلی‌متر تهیه کنید. در زمان انتخاب سایز میلگرد آلیاژی باید نیاز خود را به طور کامل بررسی کنید. تمام سایزهای میلگرد فولادی mo40 در مرکزآهن موجود است. توجه داشته باشید که قیمت میلگرد امروز بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده و برای هر کیلوگرم میلگرد ارائه شده است.

میلگرد MO40

میلگرد آلیاژی MO40 که با نام میلگرد آلیاژی 1.7225 نیز شناخته می‌شود، در دسته میلگردهایی قرار دارد که میزان کربن آن‌ها پایین است. نام‌گذاری 1.7225 براساس استانداردهای کشور آلمان یا همان استاندارد DIN است. فولاد mo40 براساس استانداردهای سوئد، 42CRM04 و بر طبق استاندارد آمریکا(AISA)، 4140 نامیده می‌شود.
در این میلگرد از ترکیبات مختلفی از جمله عنصر کروم، کربن، سیلیکون، فسفر، نیکل و ... استفاده شده است. میزان کروم استفاده شده در میلگرد mo40 نسبتا بالا است به همین دلیل این میلگردها سختی بالایی دارند. میلگرد آلیاژی mo40 نسبت به فولاد آلیاژی CK45 سخت‌تر بوده و شکل پذیری آن نیز بیشتر است. از دیگر ویژگی‌های میلگرد mo40 این است که قابلیت جوشکاری خوبی ندارند. این میلگردها در برابر خوردگی بسیار مقاوم بوده و سختی بالایی دارند.

میلگرد فولاد آلیاژی mo40
از میلگرد آلیاژی mo40 می‌توان برای ساخت خودرو، هواپیما، صنعت پتروشیمی، شفت، میل لنگ، پیچ‌های مستحکم، شاتون، غلتک صنایع فولاد و .... استفاده کرد.

فولاد mo40

میلگرد mo40 ویژگی‌های زیادی دارد که در بالا با آن‌ها بیشتر آشنا شدیم، بد نیست با فولاد mo40 نیز شما را آشنا کنیم. فولاد mo40 در صنعت به عنوان یکی از مقاوم‌ترین فولادهای موجود شناخته می‌شود. با اینکه کروم استفاده شده در این فولاد باعث افزایش مقاومت می‌شود اما کمی هم مشکل شکنندگی را به وجود می‌آورد به همین دلیل به ترکیبات آن نیکل هم اضافه می‌کنند. mo40 material مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما دارد به گونه‌ای که می‌تواند تا دمای 600 درجه سانتی‌گراد را متحمل شود. قیمت فولاد mo40 با توجه به کارخانه تولید کننده و بازار آهن‌آلات همانند دیگر محصولات این بازار دچار نوسانات می‌شود.

خرید میلگرد mo40 از مرکزآهن

برای خریداری میلگرد mo40 باید از طریق شرکت‌های بازرگانی آهن‌آلات اقدامات لازم را انجام دهید. یکی از بهترین شرکت‌ها برای خرید انواع میلگرد به صورت خرده و عمده، مرکزآهن است. همان‌طور که در ابتدا گفتیم، قیمت فولاد mo40 به طور مرتب در سایت مرکزآهن بروز رسانی می‌شود.
یکی از بهترین ویژگی‌هایی که با خرید از مرکزآهن دریافت می‌کنید، پاسخ‌گویی حرفه‌ای و سریع کارشناسان فروش است. برای برقراری ارتباط می‌توانید با 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس گرفته یا از طریق سایت و اپلیکیشن سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش کارشناسان مرکزآهن با شما تماس گرفته و به تکمیل خرید شما کمک می‌کنند.

در زمان خرید برای محاسبه قیمت میلگرد mo40 به آخرین قیمت سایت نیاز پیدا می‌کنید. با توجه به سایز محصول، میزان وزن میلگرد و قیمت میلگرد آلیاژی mo40، قیمت کلی خرید برای مشتری محاسبه شده و پیش فاکتور برای وی صادر می‌شود. پس از پرداخت هزینه توسط مشتری، کالای وی به باربری تحویل داده می‌شود و در اسرع وقت به محل پروژه می‌رسد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید