0
مرکزآهنقیمت میلگردمیلگرد آلیاژی st52

میلگرد آلیاژی st52

1 کارخانه
میلگرد آلیاژی st52
میلگرد آلیاژی st52
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۹:۰۶

میلگرد st52 نسبت به میلگرد st37 دارای استحکام بالاتری بوده ولی در زمره میلگردهای کم آلیاژ قرار دارد. این محصول دارای قابلیت جوشکاری و مقاومت به ضربه بسیار بالایی می باشد که در ابعاد 310-10 میلی متر و در طول های 12-4 متری تولید و روانه بازار مصرف می گردد. از دیگر ویژگی های میلگرد st52 می توان به استحکام بسیار بالا، طراحی منحصر به فرد و دقت ابعادی بالا اشاره نمود.

میلگرد فولادی st52 ابعاد و مشخصات

این میلگردها در ابعاد متنوعی تولید شده ولی قطرهای 80-20 میلی متر محبوبیت بیشتری دارند. عدد آورده شده پس از حروف st در این فولادها نشان دهنده استحکام محصول می باشند و در نتیجه این فولادها نسبت به نوع st37 استحکام بالاتری نیز دارند، با این حال میلگردهای st37 دارای انعطاف پذیری بالاتری نسبت به فولاد st52 می باشند. از جمله کاربردهای این میلگرد می توان به استفاده در صنایع ساخت و ساز، قیچی برش سرد، خودروسازی، ساخت قطعات صنعتی و حفاری اشاره کرد.

قیمت میلگرد st52

ترکیب شیمیایی میلگردهای st52 به صورت 0.2 درصد کربن، 0.55 درصد سیلیس و 1.6 درصد منگنز می باشد. مقاومت بالای این محصول به دلیل وجود کربن در آن بوده و حضور منگنز نیز سبب ارتقای خواص مقاومت به خمش و ارتجاعی محصول گردیده است. به دلیل خواص فوق العاده این میلگردها اعم از مقاومت در برابر خوردگی، استحکام بالا و انعطاف پذیری مناسب دارای محبوبیت فراوانی بوده و در نتیجه قیمت بالاتری نسبت به انواع میلگردهای معمولی دارد. مرکزآهن تامین کننده انواع میلگرد آلیاژی st52 در ابعاد 310-10 میلی متر و در شاخه های 4، 6 و 10 متری می باشد. شما می توانید لیست قیمت میلگرد آلیاژی st52 را در پایین صفحه مشاهده نمایید. همچنین قیمت میلگرد امروز این st52 در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید برای اطلاع سریع تر از قیمت و مشخصات محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهند کرد.

فروش میلگرد st52

همان طور که ذکر شد میلگردهای فولادی st52 دارای خصوصیات منحصر به فردی بوده و از این رو کاربردهای زیادی را در تولید قطعات اتومبیل، تولید قطعات صنعتی، تولید قالب سکه، تجهیزات حفاری و معادن و انواع تیغه ها گیوتین و قیچی های صنعتی ورق بر دارا می باشند. مقاومت این دسته از میلگرد آلیاژی به دلیل دارا بودن درصد کربن بالاتر، نسبت به نوع st37 بالاتر بوده و همچنین به دلیل درصد بالای سیلیسیم و منگنز در ساختار فولاد آن ها، دارای استحکام بیشتری نیز می باشند. بنابراین می توان گفت به دلیل قیمت بالاتر، خریداران ویژه ای را نیز به خود اختصاص می دهند و دارای کاربردهای خاص تری نیز می باشند. مرکزآهن یکی از تامین کنندگان ویژه این محصول در کشور بوده که میلگردهای فولادی st52 را در ابعاد و کیفیت های متفاوت عرضه می نماید. شما می توانید جهت و اطلاع از قیمت میلگرد به سایت مجموعه مراجعه نموده و پس از جست و جوی محصول مورد نظر نسبت به خرید اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید