قیمت کلاف ساده یزد احرامیان

کلاف ساده یکی از محصولات برتر فولاد یزد (احرامیان) در حوزه میلگردهاست که در صنایع مختلف کاربرد دارد. میلگردها را به صورت شاخه‌ای و کلاف دسته‌بندی می‌کنند و متناسب با کاربردهای آنها، گونه مناسب، انتخاب میشود. کارخانه فولاد احرامیان یزد با حدود 40 سال فعالیت، در دههها و سالهای اخیر، توسعه قابل توجهی در زمینه تولید میلگرد و انواع آن در قالب کلاف شامل ساده و آجدار داشته است.
میلگردهای کلاف، به صورت کلاف‌های در هم پیچیده گسترده‌ در سازه‌های ساختمانی و صنعتی استفاده میشوند. این میلگردها در حوزههای ساختمانی، خرپا و تیرچه، سیم بکسل، سیم خاردار، زنجیر فلزی، میخ- پیچ-پرچ، صنایع الکترودسازی و جوشکاری، توری حصاری و فنس و گابیون، صنایع فنرسازی، مفتول خوشتراش و سایر فولادهای زیردستی و تبدیلی کاربرد دارد.

کلاف ساده احرامیان

میلگرد ساده همانگونه که از نام آن برمیآید، بدون آج است و کارخانه فولاد یزد احرامیان از بهترین تولیدکنندگان این نوع میلگرد با کاربرد غالبا صنعتی است. کاربرد میلگردهای ساده بیشتر در پروژههای صنعتی است اما میلگردهای آجدار بیشتر در صنعت ساختمان به کار میروند. البته از میلگرد ساده نیز در پروژههای ساختمانی به عنوان خاموت استفاده میشود.
میلگردهای ساده فولاد احرامیان یزد به صورت شاخه از 10 تا 150 میلیمتر و کلاف از 16 تا 28 میلیمتر وجود دارد و تستهای ED و UT بر روی آن انجام میشود.
میلگرد کلاف ساده غالبا در چهار دسته و از سایز 5.5 تا 16 میلیمتر عرضه میشود که سایزهای 5.5 تا 8 در بازار به نام مفتول یا وایر معروف هستند. مفتول صنعتی و ساختمانی فولاد احرامیان یزد امکان تولید گریدهای متنوع فولادی و کلاف ساده شامل کمکربن، پرکربن، آلیاژی، زنگنزن و… در دستهبندیهای ساختمانی، کششی، کلهزنی سرد و مواد پرکننده جوشکاری را داراست. همچنین بستهبندی مناسب برای سهولت در مصرف، کششپذیری فوقالعاده، تولرانس ابعادی دقیق در تمام سایزها و دانش فنی تولید فولادهای صنعتی ز دیگر ویژگیهای این نوع از محصولات فولاد احرامیان است.
در این رابطه، انواع میلگردهای کلاف ساده را میتوان در قالب میلگرد 5.5 کلاف ساده RST34، میلگرد 6.5 کلاف ساده RST34، میلگرد 8 کلاف ساده RST34، میلگرد 10 کلاف ساده RST34 برشمرد. معمولا قیمت میلگرد کلاف ساده در مقایسه با نوع آجدار آن، کمتر است؛ اگرچه این امر بستگی به سایز میلگردها نیز دارد.
محصولات تولیدی کارخانه‌ فولاد احرامیان یزد در زمینه میلگرد کلاف ساده با بهرهمندی از استانداردهای لازم، سفارشات مختلف صنعتی و ساختمانی را پذیرش میکنند و در پروژههای مختلف سراسر کشور مورد استفاده قرار میگیرند. البته به دلیل تفاوت‌هایی در نحوه ساخت میلگردهای کلاف ساده، قیمت فولاد احرامیان با سایر کارخانههای تولیدکننده کلاف ساده، یکسان نیست.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ ۱۱:۳۸
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام سایز حالت آنالیز محل بارگیری کارخانه واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 5.5 کلاف ساده ساختمانی کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,320
(9%) تومان
1,379
2 5.5 کلاف ساده rst34 کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3 8 کلاف ساده 1006-1008 کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,690
(9%) تومان
1,412
4 10 کلاف ساده 1006-1008 کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,690
(9%) تومان
1,412
5 5.5 کلاف ساده 1006-1008 کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 6.5 کلاف ساده 1006-1008 کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
7 6.5 کلاف ساده ساختمانی کارخانه یزد کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0