قیمت زانو گالوانیزه

1 کارخانه

پیش از آنکه در رابطه با قیمت زانو گالونیزه صحبت کنیم، لازم است تعریف کوتاهی از خود محصول زانو گالوانیزه داشته باشیم: معمولا در هرکجا که اتصالات لوله‌کشی وجود داشته باشد، حتما زانو گالوانیزه به چشم می‌خورد. در واقع از این محصول به عنوان یک منحرف کننده مسیر سیالات در انواع لوله‌‌کشی، کاربرد دارد. معمولا جنس آن از آهن چکش‌خوار است و در سایز و مدل‌های مختلف تولید می‌شود.
و اما قیمت زانو گالوانیزه ½، قیمت زانو 4/3 گالوانیزه و دیگر سایزهای آن مانند دیگر مقاطع فولادی، تحت تاثیر عوامل مختلف، دچار نوسان خواهد شد. فاکتورهای مختلف به صورت مستقیم و غیر مستقیم، می‌تواند تغییرات کاهشی یا افزایشی به روی قیمت مقاطع فولادی ایجاد نماید. قیمت دلار از جمله عواملی است که این روزها قیمت زانو گالونیزه را مستقیما تحت تاثیر قرار می‌دهد.
علاوه بر ارز  فاکتورهایی مانند نوع، اندازه و برند می‌تواند قیمت‌ها‌ را تحت تاثیر قرار دهد. از همین رو مرکزآهن به عنوان نمایندگی برترین کارخانه‌ها، قیمت انواع زانو گالوانیزه را به صورت روزانه در جداول موجود در همین صفحه قرار می‌دهد. به جز سایت در شبکه اجتماعی تلگرام و اپلیکیشن مرکزآهن نیز قیمت انواع مقاطع فولادی از جمله زانو 45 درجه گالوانیزه مرتبا در حال بروزرسانی است.

انواع زانو گالوانیزه

زانو گالوانیزه، انواع مختلفی داشته و هرکدام کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند. برخی چپقی گالوانیزه را با زانو گالوانیزه اشتباه می‌گیرند، برخی دیگر چپقی گالوانیزه را یکی از انواع زانو گالوانیزه می‌دانند. تفاوت این دو محصول در محل رزوه آ‌نهاست! هر دو شبیه به هم ساخته می‌شوند. اما زانویی گالوانیزه ELBOW برای تغییر در جریان 90 درجه و 45 درجه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در حالیکه چپقی گالوانیزه ظاهری شبیه به زانویی دارد اما، یک سمت چپقی از بیرون قطعه، دارای دنده است و سمت دیگر آن از داخل حالت دنده‌ای دارد و در بسیاری از صنایع مانند فاضلاب، نفت و گاز، تاسیسات مربوط به بخار و هوا و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ پس در این بخش متوجه تفاوت بین زانو گالوانیزه و چپقی گالوانیزه شدیم.

انواع زانو گالوانیزه عبارتند از:

  • زانو 90 درجه گالوانیزه

این زانو را می‌توان از قسمت بیرونی در زاویه دلخواه جوش داد و به دلیل اینکه تنها از داخل دندانه دارند برای اینکه از بیرون دندانه‌دار شوند اتصالات مغزی بر روی آنها جوابگو است. قیمت زانو 4 اینچ گالوانیزه 90 درجه در جداول این صفحه قابل مشاهده است.

  • زانو 45 درجه گالوانیزه

زانو 45 درجه گالوانیزه، برای تغییر مسیر انشعاب در فاضلاب‌ها کاربرد زیادی دارد. تغییر جهت لوله‌های فاضلاب، به دلیل احتمال وجود جامدات، می‌تواند مشکل آفرین باشد. قیمت زانو گالوانیزه 2 اینچ 45 درجه در جداول این صفحه قابل مشاهده است.

  • زانو گالوانیزه توپی برزیلی

زانوی گالوانیزه توپی برزیلی، با روش غوطه‌وری در روی مذاب گالوانیزه می‌شود. صنایعی مانند کشاورزی، آب، ساختمان و حتی برق از این نوع زانو استفاده می‌کنند. قیمت زانو 4 اینچ گالوانیزه، قیمت زانو گالوانیزه 1 اینچ و … در جداول این صفحه قابل مشاهده است.

قیمت زانو گالوانیزه قیمت زانو گالوانیزه مرکزآهن

خرید زانو گالوانیزه

جهت خرید زانو گالوانیزه بهتر است از مراکز معتبر اقدام نمایید چرا که اگر از نوع بی کیفیت این قطعه استفاده شود، ممکن است خسارات زیادی به بار آورد. اگر برای خرید زانو گالوانیزه، به دنبال یک مرکز معتبر هستید لازم به ذکر است، مجموعه مرکزآهن به عنوان یکی از با سابقه‌ترین و معتبرترین مراکز بازرگانی در خدمت شماست. توجه داشته باشید که خرید از کارخانه تنها در تناژهای بالا ممکن است!

اما هنگام خرید از مرکزآهن هیچ حداقل یا حداکثری تعریف نشده است و شما می‌توانید متناسب با نیازتان ثبت سفارش نمایید. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت زانو گالوانیزه 1 اینچ و قیمت زانو 4 اینچ گالوانیزه دیگر انواع زانو، کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و در صورت داشتن سوالات تخصصی از اطلاعات کارشناسان با تجربه مرکزآهن استفاده نمایید. علاوه بر تماس تلفنی جهت استعلام قیمت اتصالات گالوانیزه، جداول موجود در همین صفحه، مرتبا بروزرسانی می‌شوند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید