قیمت سه راه گالوانیزه

1 کارخانه
در صنعت لوله کشی، استفاده از اتصالات گالوانیزه و اتصالات پلی اتیلن مرسوم بوده و این اتصالات تنوع بالایی دارند. از اتصالات گالوانیزه می‌توان به سه راه گالوانیزه و در اتصالات پلی اتیلن میتوان به سه راه پلی اتیلن اشاره کرد که در بخش تاسیسات و صنایع مختلف پرکاربرد است. سه راه تبدیل گالوانیزه برای گرفتن انشعاب از سر لوله و در مواردی که اندازه لوله‌ها نابرابر است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. سه راهی را بر اساس اندازه لوله در دو دسته قرار می‌دهند:
  1. سه راه برابر
همه دهانه‌ها اندازه‌های یکسانی دارند. قطر ورودی، قطر خروجی و نافی در این قطعه برابر است. برای گرفتن انشعاب از لوله هم سایز، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  1. سه راه نابرابر
سه راه تبدیلی گالوانیزه نابرابر، دو دهانه برابر و یک دهانه (نافی) با قطر کمتری دارد. مثلا اگر لوله‌ای با قطر یک اینچ داشته باشیم برای گرفتن انشعاب، سه راهی نامساوی یک اینچ که نافی یک دوم، گزینه مناسبی است.

خرید سه راه گالوانیزه

پیش از خرید سه راه گالوانیزه، لازم است در رابطه با نوع سیالی که قرار است در لوله جریان پیدا کند، دمای سیال و فشار آن، اطلاعات کامل داشته باشیم. در اینصورت می‌توان بهترین گزینه را برای تاسیسات انتخاب کرد و تا سال‌ها، احتیاج به تعمیر یا تعویض نخواهد داشت. در صورتی‌که اطلاعات کاملی برای انتخاب بهترین سه راه گالوانیزه ندارید، می‌توانید از کارشناسان مجموعه بزرگ مرکزآهن کمک بخواهید. مجموعه مرکزآهن با داشتن سابقه طولانی و محبوبیت بین همکاران و مشتریان، افتخار همکاری با کارخانجات مختلف را داشته و به عنوان نماینده، وظیفه تامین و رفع نیاز مقاطعی مانند سه راه گالوانیزه برزیلی یا سه راه گالوانیزه مک و دیگر برندهای با کیفیت را بر عهده دارد. جهت سفارش سه راهی گالوانیزه، کافیست با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و پس از طی مراحل ساده خرید، محموله خود را بدون هیچ محدودیتی در هر کجای ایران تحویل بگیرید.

انواع سه راهی گالوانیزه

سه راهی گازی، در سایزها و جنس‌های مختلفی تولید می‌شود. حتی فرآیند تولید آنها می‌تواند متفاوت باشد. وجود روی، بر سطح اتصالات گالوانیزه، از خوردگی و اکسیده شدن آن جلوگیری می‌کند، ضخامت روی می‌تواند متفاوت باشد (سه راهی گالوانیزه با ضخامت روی بالا قیمت بیشتری دارد).روش تولید سه راهی گالوانیزه (فورجینگ یا ریخته‌گری)، آبکاری سه راهی گالوانیزه، نوع آن و بسیاری از موارد هستند که می‌توانند به صورت مستقیم قیمت سه راه گالوانیزه را تحت تاثیر قرار دهند.
  • قیمت سه راه گالوانیزه 1 اینچ
قیمت سه راه گالوانیزه 1 اینچ، از سایز سه اینچ آن ارزانتر است و برای تاسیسات مختلف گرمایشی و سرمایشی ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • قیمت سه راه گالوانیزه 2اینچ
سه راه گالوانیزه 2 اینچ، معمولا برای صنایع بخار و دیگر صنایع مرتبط کاربرد دارد. قیمت اتصالات گالوانیزه بسته به تعداد در هر بسته می‌تواند متفاوت باشد.
  • قیمت سه راه گالوانیزه 3 اینچ
قیمت سه راه گالوانیزه 3 اینچ ، بسته به کارخانه تولید کننده می‌تواند متفاوت باشد. فرم و طراحی نیز می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. قیمت جنس با اصالت بالاتر از برندهای متفرقه است.
  • قیمت سه راه گالوانیزه ½
سه راهی گالوانیزه ½ مانند دیگر سه راهی‌ها جهت اشعاب از لوله مستقیم، مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت این محصول، بسته به برند و کیفیت می‌تواند متفاوت باشد.
  • قیمت سه راه گالوانیزه ¾
سه راه گالوانیزه با نافی ¾ به صورت رزوه ای بوده و اتصال آن مانند دیگر سه راهی‌ها به راحتی انجام می‌شود. برای اطلاع از قیمت روز این محصول به جداول موجود در همین صفحه را مشاهده نمایید.
اطلاعات بیشتر

مرکزآهن تامین کننده چه سایز سه راه گالوانیزه می باشد؟

مرکزآهن تامین کننده تمامی سایز های سه راه گالوانیزه شامل: قیمت سه راه گالوانیزه 2/1، قیمت سه راه گالوانیزه4/3، قیمت سه راه گالوانیزه 1اینچ، قیمت سه راه گالوانیزه 2 اینچ و 3 اینچ می باشد.جهت استعلام قیمت سه راه گالوانیزه تماس بگیرید.

مرکزآهن اتصالات سه راهی گالوانیزه کدام کارخانه ها را تامین میکند؟

مرکزآهن نماینده فروش اتصالات سه راه گالوانیزه تمامی کارخانه ها، سه راه گالوانیزه مک، سه راه گالوانیزه برزیلی و … می باشد.برای مشاهده لیست قیمت یه راهی گالوانیزه به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید