0
مرکزآهنلوله داربست جهان

لوله داربست جهان

1 کارخانه
لوله داربست جهان
لوله داربست جهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۹:۰۶

مصنوعات فولادی، صنعتی و ساختمانی از جمله لوله داربست جهان، قوطی و پروفیل در کارخانه جهان پارس تولید می‌شود. لوله داربست جهان را برای ساختن ساختمان و نرده، داربست، تکیه‌های موقت و حفاظ‌ها استفاده می‌کنند. داربست‌ها در پروژه‌های ‌عمرانی گاه به‌عنوان سایه‌بان یا سازه نگهبان استفاده می‌شوند. مورد استفاده دیگر از آنها برای اجرای نمای ساختمان‌ها است. داربست ممکن است نقش تکیه‌گاه قالب‌های بتن در ساخت پل‌ها یا خروجی‌های غیرهم‌سطح را هم داشته باشد. لوله داربست های جهان، دو قسمت اصلی لوله داربست و بست داربست دارند. لوله‌های داربست با ابعاد، سایز و اندازه‌های گوناگون همراه با پیچ و بست مخصوص تولید می‌شوند. برای تهیه و اطلاع از قیمت لوله‌ داربست جهان با مرکزآهن تماس بگیرید.

قیمت لوله داربست جهان

لوله داربستی جهان با طول 1.2 اینچ، سایز 48.3 و ضخامت 2 و 2.5 میلیمتر تولید و با نام لوله 5 و لوله داربستی 2 پارس شناخته می‌شود. لوله‌های شش متری، نوع دیگری از این لوله‌ها است. لوله داربست را در دو نوع سبک با ورق 2 میل و سنگین با ورق 2/5 میل تولید می‌کنند. لوله داربست جهان سنگین مناسب پروژه‌های مهم‌تر و بزرگ‌تر است. قیمت لوله داربست جهان، به جنس، سایز، ضخامت، نوع و کارخانه سازنده آن وابسته است. میزان عرضه و تقاضا، شرایط بازار، نوسانات نرخ ارز، هزینه حمل و نقل و روابط بین کشورها عوامل دیگری هستند که قیمت لوله داربستی جهان را تعیین می‌کنند. اطلاعات بیشتر را از کارشناسان ما در مرکزآهن کسب کنید.

قیمت لوله داربست جهان لوله داربست جهان

خرید لوله داربست جهان

برای خرید لوله داربست جهان به عواملی چون کیفیت ورق مصرفی، ابعاد و طول لوله توجه کنید. لوله داربستی را بهتر است کیلویی بخرید تا بتوانید لوله با قطر، ضخامت و طول مناسب تحویل بگیرید. قیمت این لوله را به صورت روزانه می‌توانید در سایت مرکزآهن ببینید. با مراجعه به وب‌سایت شرکت ما از قیمت این محصول مطلع شوید. برای خرید لوله داربستی جهان، قیمت روز و وزن این لوله داربستی را از ما بپرسید.

لوله داربست جهان در چه ابعادی تولید می گردد؟

لوله داربستی 1.2 اینچ جهان در سایز 48.3 که در اصطلاح بازار به لوله 5 معروف است و ضخامت 2 و 2.5 میلی متر تولید می گردد.

نحوه اطلاع از قیمت لوله داربست جهان چگونه است؟

قیمت لوله داربست جهان به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به وبسایت شرکت از قیمت این محصول مطلع گردید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید