پروفیل صنعتی کالوپ

1 کارخانه
پروفیل صنعتی کالوپ
پروفیل صنعتی کالوپ
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۰۹:۱۲

پروفیل صنعتی کالوپ در شکل پروفیل مربعی، مستطیلی و لوله های آبرسانی تولید می شوند. پروفیل های صنعتی کلوپ با طول 12 متر تولید شده و ضخامت های متنوعی را دارند. این پروفیل با استفاده از ورق st37 درجه یک تولید می‌شود. کارشناسان مرکزآهن به صورت روزانه، فاکتورهای موثر بر قیمت مقاطع فولادی را بررسی کرده و در نتیجه آن بهترین قیمت پروفیل صنعتی کالوپ را به مشتریان ارائه می‌دهند. قیمتی که برای این مقاطع اعلام می شود برای هر کیلوگرم پروفیل آهن و بدون اعمال 9 درصد ارزش افزوده است.

قیمت پروفیل صنعتی کالوپ

برای اطلاع از قیمت روز پروفیل صنعتی کالوپ باید از طریق شرکت های معتبر اقدام کنید. همانطور که گفته شد قیمت این محصول برای یک کیلوگرم از آن اعلام می شود به همین دلیل شما در زمان خرید 12 متر پروفیل صنعتی کالوپ باید وزن کلی کالا را بدانید. وزن انواع قوطی و پروفیل کالوپ در سایت مرکزآهن با توجه به ضخامت آن ها قابل مشاهده است. قیمت روز را در وزن ضرب کنید تا بتوانید قیمت این کالا با طول 12 متر بدست بیاورید. البته شما میتوانید قبل از خرید میزان کالای مورد نیاز را به کارشناسان مرکزآهن اعلام کرده و پیش فاکتور خرید را از آن ها دریافت کنید.

قیمت پروفیل صنعتی کالوپ پروفیل صنعتی سنگین کالوپ

پروفیل صنعتی کالوپ اصفهان

پروفیل صنعتی کالوپ از جمله مقاطع فولادی است که بارگیری آن از کارخانه اصفهان انجام می شود. از جمله محصولات تولیدی در شرکت پروفیل کالوپ اصفهان می توان به انواع قوطی مربع و مستطیل اشاره کرد. ضخامت پروفیل های صنعتی کالوپ اصفهان از 4 تا 15 میلیمتر متغیر است. پروفیل های مربعی سایز 140*140 تا 300*300 را شامل شده و نوع مستطیلی این مقاطع از 180*100 تا 350*250 میلی‌متر است. تمام پروفیل های این شرکت با استفاده از آخرین استانداردها به تولید میرسد.

خرید پروفیل صنعتی کالوپ

افرادی که میخواهند برای ساخت و ساز خود از پروفیل صنعتی کالوپ استفاده کنند، می توانند محصولات این شرکت را از طریق شبکه های اجتماعی و سایت مرکزآهن خریداری کنند. در زمان خرید به ضخامت های متنوع این کالا توجه داشته و پس از بررسی دقیق نیاز یکی از این محصولات را انتخاب کنید. در صورتی که شما نیازمند راهنمایی در خصوص کیفیت و کاربرد محصولات هستید میتوانید از اطلاعات دقیق ارائه شده توسط کارشناسان مرکزآهن استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید