لوله داربست نیکان

لوله داربست نیکان یکی از محصولات تولیدی کارخانه نیکان اصفهان است. لوله‌ داربستی، یک لوله‌ فلزی است که برخلاف بقیه لوله‌های صنعتی از آن به‌عنوان انتقال‌دهنده استفاده نمی‌کنند، بلکه نگه‌دارنده‌ سازه و ساختمان است و در صنایع و سازه‌های مختلف کاربرد زیادی دارد. این سازه فلزی موقت برای دسترسی به نقاط غیرقابل‌دسترس در حین ساخت یا تعمیر ساختمان‌ها و سازه‌ها است. کاربرد دیگر لوله‌های داربستی، استفاده از آنها به‌عنوان تکیه‌‌گاه برای بخشی از دیگر سازه‌ها است. این نوع لوله را از میله‌های فلزی می‌سازند. آخرین قیمت لوله داربست نیکان را از مرکزآهن استعلام کنید.

قیمت لوله داربست نیکان

درست ساختن این لوله اهمیت زیادی دارد، چون نقش مهمی در حفظ جان کارگر دارد و اگر فرو بریزد، تلفات جانی خطرناک زیادی به بار می‌آورد. لوله داربستی‌های فلزی نیکان از لوله‌های شش متری، سه متری، قالب و بست ساخته می‌شوند. با این وجود به دلیل این‌که ساختمان‌ها را در متراژهای مختلفی می‌سازند، لوله‌های دارای متراژ کوچک‌تر و بزرگ‌تر هم برای نصب لوله داربستی به کار می‌روند. برای خرید لوله داربستی نیکان با مرکزآهن تماس بگیرید. لوله داربستی نیکان از نوع پروفیل که 11.2 اینچ است و سایز 48.3 دارد، متداول‌ترین اندازه این لوله است و در بازار به لوله نمره ۵ یا لوله 5 شناخته می‌شود. این لوله را با ضخامت‌های 2 و 2.5 میلیمتر می‌سازند. لوله‌های با طول شاخه 6 متر هم در بازار وجود دارد. قیمت روز لوله های داربستی نیکان را از ما بپرسید.

قیمت لوله داربست نیکان

خرید لوله داربست نیکان

قیمت لوله داربست نیکان به ضخامت، قطر و طول آن بستگی دارد. کیفیت و استحکام هم نقش مهمی در تعیین قیمت لوله داربستی نیکان دارد. گالوانیزه بودن یا نبودن، رنگ لوله، اجزای تشکیل‌دهنده داربست مثل کفشک‌ها و بست‌ها و نوع داربست اجرایی هم بر نحوه محاسبه قیمت نهایی لوله داربستی نیکان تاثیر می‌گذارد. برای خرید لوله داربست نیکان در تمام سایزها و استعلام قیمت این مقاطع با کارشناسان مرکزآهن تماس بگیرید. به سایت ما مراجعه کنید تا بتوانید به صورت لحظه‌ به لحظه در جریان بالا و پایین شدن قیمت این لوله قرار بگیرید. قیمت این لوله‌ها را از منابع مطمئن استعلام کنید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ ۱۳:۰۸
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام قطر (inch) ضخامت(mm) طول(m) وزن(kg) نوع واحد محل بارگیری قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 1 1/2" 2 6 14.5 ورق فولاد مبارکه اصفهان کیلوگرم کارخانه اصفهان
بدون ارزش افزوده
20,370
(9%) تومان
1,833
2 1 1/2" 2.5 6 18.2 مخلوط کیلوگرم کارخانه اصفهان
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3 1 1/2" 2 6 16 مخلوط کیلوگرم کارخانه اصفهان
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
4 1 1/2" 2.5 6 17.5 ورق فولاد مبارکه اصفهان کیلوگرم کارخانه اصفهان
بدون ارزش افزوده
19,910
(9%) تومان
1,792
لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0