0
مرکزآهنمیلگرد صبح پارسیان

میلگرد صبح پارسیان

1 کارخانه
میلگرد صبح پارسیان
میلگرد صبح پارسیان
به روز رسانی:۱۴۰۱/۱۲/۰۴۱۰:۱۲

گروه صنایع فولاد صبح پارسیان که شامل چند کارخانه می باشد در سال 1394 با استفاده از نیروهای متخصص و روش های نوین و تجهیزات مجهز تأسیس گردید. کارخانه های این شرکت در آمل ( تولید کننده پروفیل و لوله فولادی)، تاکستان قزوین ( تولید کننده میلگرد فولاد پارسیان)، مشهد ( تولید کننده تیرآهن، نبشی، ناودانی و لوله اسپیرال) و هشتگرد (تولید کننده درب آسان بازشو) می باشند. کیفیت محصولات تولیدی این گروه صنعتی منجر شد تا این شرکت در سال 1399 به رتبه 195 در بین 500 شرکت برتر کشور دست یابد.
در حال حاضر نیز تامین کننده لوله های دو پروژه سنگین خلیج فارس و غدیر می باشد که کمک شایانی به رونق اقتصادی این مناطق علاوه بر تأمین آب شرب آن ها به حساب می آید. جهت اطلاع از قیمت میلگرد پارسیان امروز و قیمت هر شاخه میلگرد دیگر کارخانه ها می توانید به سایت مرکزآهن و یا شبکه های اجتماعی این مجموعه مراجعه نمایید.

قیمت میلگرد پارسیان

میلگرد صبح پارسیان از نوع آجدار، مطابق استاندارد ملی 3132 با قطرهای 10 الی 32 میلی متر، گریدهای A2 و A3 و به روش نورد گرم تولید و در بازار عرضه می گردد. محصولات میلگردی شرکت شامل میلگرد آجدار مارپیچی (آج 340) و آجدار جناقی (آج 400) می باشد.

در میلگرد مارپیچی برجستگی های عرضی به صورت یکنواخت و با زاویه 45 درجه نسبت به محور طولی مشاهده می شود که نشانه اصلی جداکننده این دو نوع میلگرد آجدار از نظر ظاهری است. میلگرد آجدار گروه A2 با توجه به میزان کم کربن موجود در ساختار خود (28/0 الی 33/0 درصد)، نیمه سخت بوده و خم پذیری خوبی دارند. میلگردهای آج دار گرید A3 همچون گروه A2 از میلگردهای نیمه سخت محسوب می شوند اما مقاومت بالاتری از خود در سازه نشان می دهند.

لازم بذکر است که این میلگردها هیچ کدام قابلیت جوشکاری را مطابق استانداردها ندارند. میلگردهای آجدار از مهمترین و پرکاربردترین مقاطع فولادی در پروژه های ساختمانی و صنعتی به شمار می رود که باعث افزایش مقاومت کششی بتن مسلح می گردد. از این رو تهیه میلگرد آجدار با قیمت و کیفیت مناسب می تواند از نظر اقتصادی کمک شایانی در پیشبرد و نهایتاً قیمت تمام شده پروژه ها داشته باشد.

قیمت میلگرد صبح پارسیان

فروش میلگرد آمل

قیمت میلگرد آمل نسبت به دیگر میلگردهای موجود در بازار مناسب بوده و با توجه به واحدهای کنترل کیفی قوی این کارخانه اطمینان از خواص مکانیکی میلگردهای صبح پارسیان این محصول را به یک انتخاب جذاب تبدیل کرده است.

شما برای مشاهده قیمت روزانه و مشخصات دیگر این محصول می توانید به سایت مرکز آهن مراجعه نمایید. پیشنهاد می شود قبل از خرید نهایی، ابتدا با مشاوران مجرب بخش فروش مرکز آهن تماس بگیرید و پس از استعلام نهایی قیمت، مراحل سفارش، زمان بارگیری، تحویل محصول و دیگر جزئیات را بطور دقیق تر در کمترین زمان ممکن مطلع شوید تا خریدی مطمئن را داشته باشید. میلگرد فولاد پارسیان را می توانید به صورت مستقیم و از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت نیز خریداری نمایید. همچنین قیمت میلگرد آمل علاوه بر سایت، در اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مجموعه نیز قابل استعلام می باشد.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید