0
مرکزآهنقیمت پروفیلپروفیل پایا اصفهان

پروفیل پایا اصفهان

1 کارخانه
پروفیل پایا اصفهان
پروفیل پایا اصفهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۴:۰۹

کارخانه پروفیل پایا اصفهان، تولید کننده انواع لوله های فولادی، قوطی و پروفیل در محل کارخانه واقع در مورچه خورت استان اصفهان صورت می گیرد مجموعه ای پرتلاش که امروزه توانسته عنوان تولیدکننده لوله درز دار ، لوله های سیاه، قوطی، پروفیل و مقاطع فولادی را کسب نماید. از اهم فعالیت های شرکت پروفیل فولادی اصفهان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تولید محصولات فولادی چون لوله های داربستی با تنوع سایز
  • تولید انواع لوله فولادی و آهنی به صورت درزدار سیاه با ظرفیت تولیدی 13200 تن
  • چهارچوب های فولادی با ظرفیت 14400 تن
  • تولید قوطی و پروفیل های مربع و مستطیل شکل با ظرفیت 2250 تن
  • برش آهن آلات

قیمت پروفیل پایا

شرکت پروفیل پایا اصفهان

مواد اولیه محصولات فولادی شرکت پروفیل پایا اصفهان شامل ورق های سیاه فولادی است. ضخامت ورق های ورودی خط تولیدی متنوع و اصولا در سایزهای 2 و 5 یا 2 و 3 میلی متر تهیه می شوند. کارخانه پروفیل پایا اصفهان برای تولید لوله و پروفیل های خود تاکنون توانسته 4 خط تولید مقاطع فولادی مربع و مستطیل شکل، یک خط برش ورق فولاد برای تهیه لوله های درزدار سیاه و داربستی و یک خط شیت کن را راه اندازی نماید.
محصولات تولیدی شرکت پروفیل پایا اصفهان بر اساس استانداردهای ST37 و به شیوه نورد سرد در طول 6 متر تولید می شوند. شرکت لوله و پروفیل فولادی پایا استان اصفهان در نظر دارد با افزایش ظرفیت های تولیدی خود و رسیدن به تولیدات 200 هزار تن، بخش گسترده تری از بازار داخلی و خارجی را در دست گیرد و با تامین نیازهای زنجیره فولادی کشور زمینه ساز اشتغال افراد بیشتری در استان شود.

قیمت پروفیل پایا اصفهان

اطلاع از قیمت روز پروفیل پایا برای خرید آسان و محاسبه کلی هزینه‌ها کمک بزرگی به خریدار می‌کند. آخرین قیمت پروفیل‌ های پایا با توجه به وضعیت روز بازار ارائه می شود. شما می‌توانید نمودار قیمت این مقطع را در صفحه مقطع فولادی مشاهده کرده و نوسانات قیمت را نسبت به روزهای قبل مشاهده کنید. توجه داشته باشید که قیمت‌ ارائه شده برای پروفیل پایا بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده اعلام می‌شود. این هزینه در زمان خرید به فاکتور شما اضافه خواهد شد. قیمت پروفیل پایا برای تمام ضخامت‌های تولید شده این محصول روزانه در سایت، تلگرام و اپلیکیشن مرکزآهن بروزرسانی می‌شود.

اطلاعات بیشتر
isfahan-paya-profile
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید