0
مرکزآهنقیمت لولهقیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن

1 کارخانه
قیمت لوله پلی اتیلن
قیمت لوله پلی اتیلن
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۰:۰۶

استفاده از لوله و اتصالات پلی اتیلن در شبکه‌های گازرسانی و آبرسانی رو به گسترش بوده و از اهمیت زیادی برخوردار است. باتوجه به مزیت‌های زیادی که این لوله‌ها نسبت به لوله‌های فولادی دارند، در اکثر پروژه‌های گازرسانی و آبرسانی جایگزین مناسبی برای لوله‌های فولادی هستند. یکی از مهمترین ویژگی‌های لوله پلی اتیلن گازی که منجر به محبوبیت آنها شده است وزن پایین این محصول است.

همچنین این محصول مقاومت بالایی در برابر ضربه داشته و در برابر فشارهای بالا استحکام خوبی را از خود نشان می‌دهد. استفاده از لوله پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در پروژه‌های صنعتی بزرگ موجب کاهش هزینه و سهولت اجرا خواهدشد. ازدیگر ویژگی‌های مثبت این نوع لوله می‌توان به مقاومت دربرابر سایش، مقاومت بالا دربرابر مواد شیمیایی، جریان پذیری بالا، اتصال آسان و اتصالات متنوع اشاره کرد. مرکزآهن ارائه‌دهنده انواع لوله پلی اتیلن کشاوری، لوله پلی اتیلن فشار قوی و گازی با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت است. لیست قیمت لوله پلی اتیلن بوکان و سایر انواع این محصول را می‌توانید در جدول فوق مشاهده کنید.

انواع لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن در انواع تک جداره، دوجداره و اسپیرال در بازار موجود است. قیمت هریک از انواع لوله پلی اتیلن براساس جنس، کیفیت، برند تولیدی و نحوه ساخت متفاوت است.

لوله پلی اتیلن تک جداره: لوله تک جداره عموما در شبکه‌های انتقال و توزیع آب استفاده شده و نسبت به سایر لوله‌ها کاربرد بیشتری دارد. از این محصول در فشارهای بین 2 تا 40 بار و با ابعاد مختلفی استفاده می‌شود. قیمت لوله پلی اتیلن 1 اینچ تک جداره و ابعاد بالاتر را می‌توانید در سایت مرکزآهن به صورت روزانه مشاهده کنید.

لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت: این محصول دارای دو لایه یکی بیرونی با ظاهر موجدار و یک لایه درونی با سطح صاف است. این لوله کاربرد زیادی در عبور سیالات با ماهیت فاضلابی اسیدی و بازی را دارد.

لوله پلی اتیلن اسپیرال: این محصول مشابه لوله کاروگیت است با این تفاوت که روش تولید در آنها متفاوت بوده و دارای سایز مختلفی هستند.

لوله پلی اتیلن ازلحاظ گرید تولیدی نیز به سه دسته PE63، PE80 و PE100 تقسیم می‌شوند.

لوله پلی اتیلن PE63: لوله‌های باگرید PE63 درحقیقت نخستین لوله‌هایی بودند که در سال 1950 تولید و مورداستفاده قرار می‌گرفتند. این نوع لوله‌ها دارای دانسیته کمتری نسبت به مواد جدیدتر بوده و بنابراین ضخامت و وزن بیشتری خواهند داشت. درواقع به دلیل داشتن دانستیه پایین و نیاز به حجم مواد بیشتر جهت ساخت، هزینه تولید این نوع لوله‌ها بالا بوده و لذا استفاده از آنها توجیه اقتصادی ندارد. بنابراین امروزه از رده خارج شده و مورداستفاده قرار نمی‌گیرند.

لوله پلی اتیلن PE80: تولید لوله پلی‌اتیلن با گرید PE80 باتوجه به کاهش ضخامت، عملا جریان عبوری به ازای واحد قطر بیشتر را نیز موجب شده که به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. در واقع مفهوم PE80 بدین معناست که لوله پس از 50 سال کارکرد در دمای سیال 20 درجه سانتی‌گراد در حدود 80 بار فشار نیاز داشته باشد تا از هم گسیخته نشود.

لوله پلی اتیلن PE100: مواد لوله این محصول درواقع جدیدترین مواد اولیه بوده که ازنظر مشخصات فیزیکی و عملکردی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد هستند. این لوله با دانسیته بیشتر و وزن و ضخامت کمتر قادر به تحمل فشار بیشتری است.

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی

باتوجه به پیشرفت‌های جدید در ساخت صنایع لوله‌سازی و جایگزینی مواد سازگار با محیط و همچنین سرعت بخشیدن به اجرای شبکه‌گذاری، از لوله‌های پلی اتیلن در شبکه‌های آبرسانی شهری و روستایی استفاده زیادی می‌شود. قیمت لوله اتیلن کشاورزی بسته به نوع مواد اولیه به کاررفته، ضخامت، ابعاد، روش تولید و کارخانه تولیدی متغیر است.

برای مثال قیمت لوله پلی اتیلن 2 اینچ کشاورزی نسبت به قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ کمتر بوده و کاربرد متفاوتی نیز دارد. بنابراین شناخت نوع، کاربرد و ابعاد این محصول می‌تواند به خریداران در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص مشخصات و قیمت لوله می‌توانید با کارشناسان مرکزآهن مشاوره کنید.

خرید لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن انواع مختلفی داشته که هریک کاربردهای خاصی دارند بنابراین لازم است در هنگام خرید به مشخصات محصول موردنظر توجه کنید. قیمت لوله پلی اتیلن 3 اینچ و سایر انواع این محصول براساس قطر، مواد اولیه، فشار قابل تحمل، گرید، کیفیت و هزینه حمل و نقل متغیر است. به دلیل تاثیر وزن و فشار لوله بر قیمت نهایی لازم است متناسب‌ترین محصول را براساس نیاز خود انتخاب کنید.

مرکزآهن یکی از تامین‌کنندگان انواع لوله پلی اتیلن در ابعاد و ضخامت‌های مختلف است. کارشناسان مجموعه می‌توانند شما را در امر خرید یاری نموده و بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین محصول را به شما معرفی کنند. برای خرید لوله پلی اتیلن از مرکزآهن می‌توانید از طریق سایت، تماس تلفنی و یا حضوری اقدام کنید.

برای خرید از سایت پس از استعلام قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ و یا سایر ابعاد این محصول گزینه خرید را انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه خرید محصول در سبد خرید شما قرار گرفته و پس از واریز وجه و ارسال پیش فاکتور بار موردنظر ارسال می‌شود. برای خرید به صورت مستقیم نیز می‌توانید با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید