0
مرکزآهنقیمت لوله داربستلوله داربستی صابری

لوله داربستی صابری

1 کارخانه
لوله داربستی صابری
لوله داربستی صابری
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۱۱:۰۹

یکی از مهم ترین مقاطعی که در ساخت سازه های مختلف مستقیماً با جان کارگران در ارتباط می باشد لوله داربستی یا به طور کامل تر داربست می باشد. در تعریف کلاسیک داربست به نوعی سازه موقت گفته می شود که هنگام نیاز به دسترسی کارگران پروژه های ساختمانی به ارتفاع های بالاتر از 2 متر در داخل یا بیرون ساختمان وجود داشته باشد بکار گرفته می شوند.

این سازه دارای انواع جنس های مختلف فلزی و چوبی بوده، اما بیشترین نوع مورد مصرف آن داربست های فلزی می باشد. لوله های داربستی به عنوان مهم ترین جز سازه وظیفه تحمل بارهای وارده توسط افرادی که در ارتفاع مشغول کارند را دارند.

از این رو جنس و کیفیت این لوله های فلزی از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد چرا که کوچکترین عیبی در ساختار لوله تولیدی می تواند منجر به آسیب و یا حتی مرگ کارگران و افراد مشغول در ساختمان شود. یکی از مهم ترین عواملی که می تواند منجر به تخریب این لوله ها پس از فرایند تولید و در زمان استفاده یا در طول ماه ها و سال ها اتفاق بیافتد بحث خوردگی می باشد.

بنابراین جنس این لوله ها عمدتاً از نوع استیل درزدار است. از طرفی، با توجه به کاربرد این لوله ها یعنی عدم عبور سیال یا گاز از درون آن ها پس از تولید نیازی به آزمایش های هیدرواستاتیکی نیست اما در مقابل آزمایش های فشار باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. روش تولید این لوله ها بدین صورت است که پس از عبور ورق ضد زنگ (ورق سیاه) از غلتک های متوالی و خم شدن 2 لبه ورق، جوشکاری بر روی درز این دو لبه صورت می گیرد. در نهایت نیز مرحله سایزینگ (ابعاد بندی) و بریدن لوله ها به اندازه مد نظر و بسته بندی می باشد.

خرید لوله داربستی صابری

در حال حاضر شرکت های مختلفی در کشور این لوله های داربستی را تولید می کنند. یکی از باکیفیت ترین برندهای موجود در بازار در حوزه لوله های داربستی، شرکت لوله و پارس صابری می باشد. این شرکت که از سال 1387 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی در شهرک صنعتی عباس آباد تهران و ظرفیت سالانه نیم میلیون تن احداث گردیده است. در حال حاضر نیز با بهره مندی از نیروهای متخصص و ماشین آلات بروز توانسته است علاوه بر عرضه در بازار داخلی به کشورهای خارجی نیز محصولات خود شامل لوله ها، پروفیل های مربعی و مستطیلی، چارچوب ها، پروفیل های طرحدار و در و پنجره را صادر کند.

قیمت لوله داربست صابری لوله داربست صابری

قیمت لوله داربست صابری

لوله های داربستی صابری از جنس ST37 است و دارای استاندارد GIS G3444 می باشد و اطلاعات تکمیلی را در صفحه مربوطه مرکز آهن می توانید مشاهده کنید. قیمت لوله داربست صابری به نرخ دلار، قیمت جهانی آهن و میزان عرضه و تقاضا در بازار بستگی دارد.

لازم بذکراست پارامتر دیگری که در قیمت لوله داربست حائز اهمیت است قیمت مواد اولیه می باشد که بیشتر صخامت ورق 2 الی 3 میلی متر بکار گرفته می شود و این موضوع می تواند منجر به تفاوت در قیمت این لوله های داربستی شود. شما می توانید برای دریافت بیشتر اطلاعات در مورد مشخصات تکمیلی محصول، چگونگی سفارش، دریافت و هزینه های حمل و نقل با مشاوران فروش مجموعه به صورت تلفنی و آنلاین ارتباط برقرار کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید