لوله داربست صدرا

1 کارخانه
لوله داربست صدرا
لوله داربست صدرا
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۱۰:۱۲

شرکت صدرا پروفیل تهران با هدف تولید لوله و پروفیل درز جوشکاری، عرضه محصولات با کیفیت به بازارهای خارجی و ورود به سطوح جدیدی از صنعت فولاد، در سال 1381 در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران احداث شد.

در فرایندهای تولید لوله و پروفیل کیفیت مواد اولیه به منظور دستیابی به محصولات نهایی با کیفیت بالا مهمترین پارامتر می باشد که این شرکت از ورق های فولاد مبارکه اصفهان که بهترین کیفیت ورق (S235JR) را در کشور دارا می باشد به عنوان مواد اولیه استفاده می کند که خود تضمین قابل توجهی از کیفیت محصولات این شرکت در بین دیگر برندهای موجود در بازار می باشد.

این شرکت در ابتدا فقط به تولید لوله و پروفیل می پرداخت. اما در طی این دو دهه از تأسیس شرکت و با توجه به رضایت مندی مصرف کنندگان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از نیروهای متخصص داخلی توانسته است سبد محصولات خود را به 40 نوع برساند و مطابق گزارشات در سال 1389 پس از راه اندازی خطوط تولید متفاوت به ظرفیت تولید 180 هزارتن در سال دست یافته است.

از مهمترین محصولات حال حاضر این شرکت که بر اساس شماره پروانه 69244 با هدف تأمین زنجیره فولادی کشور تولید می شود می توان به انواع لوله های صنعتی، قوطی و پروفیل های صنعتی و ساختمانی، لوله های داربستی (ظرفیت سالانه 164 هزار تن)، پروفیل های درب و پنجره (ظرفیت سالانه 10 هزار تن)، نبشی و زوار (ظرفیت سالانه 6 هزار تن) و انواع مقاطع باز اشاره کرد. واحد کنترل کیفیت این شرکت با دقت و حساسیت بسیار بالایی مشغول به فعالیت می باشد و تمامی آزمون های مکانیکی و فیزیکی مورد نیاز برای تأیید یک محصول فولادی مطمئن را به کمک متخصصین این حوزه بطور روزانه انجام می دهند.

قیمت لوله 5 داربستی صدرا

لوله داربست به عنوان مهمترین جزء یک داربست که به عنوان مهمترین سازه موقت در پروژه های ساختمانی و صنعتی بکار گرفته می شود دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد، چرا که عملاً کیفیت این مقطع فولادی با جان کارگر در ارتباط است و کوچکترین ایرادی در کیفیت این لوله های داربستی ممکن است خسارت جانی قابل توجهی را در پی داشته باشد.

لوله های داربست صدرا علاوه بر کیفیت قابل توجه به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و حضور این کارخانه در پایتخت کمترین هزینه های حمل و نقل را برای پروژه های قسمت های مختلف کشور به خصوص بخش های مرکزی و شمالی دارد که منجر به کاهش هزینه های نهایی پروژه های مشتریان می گردد. قیمت لوله داربستی صدرا به عواملی مانند قیمت مواد اولیه، نوسانات نرخ ارز و سیاست های اقتصادی کشور بستگی دارد.

خرید مطمئن فقط با اطلاع از تمامی مراحل از زمان سفارش تا زمان تحویل امکان پذیر خواهد بود. مرکز آهن اصفهان علاوه بر اطلاع رسانی روزانه خود از قیمت لوله داربست صدرا بر روی سایت مرکز آهن، امکان مشاروه فنی را برای مشتریان فراهم نموده است. پیشنهاد می شود پس از اطلاع از قیمت این محصول قبل از سفارش نهایی حتما با مشاوران فروش که شماره آن ها در این صفحه مشاهده می شود تماس بفرمایید تا خریدی مطمئن را از این مرکز داشته باشید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید