0
مرکزآهنقیمت پروفیل گالوانیزهپروفیل گالوانیزه سپاهان

پروفیل گالوانیزه سپاهان

1 کارخانه
پروفیل گالوانیزه سپاهان
پروفیل گالوانیزه سپاهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۹:۰۶

از جمله پروفیل‌های بسیار پرکاربرد، پروفیل‌های گالوانیزه هستند که با روش‌های مختلف عملیات گالوانیزاسیون روی آن‌‌ها انجام می‌گیرد. در بازار برندهای مختلفی از پروفیل‌های گالوانیزه به چشم می‌خورد اما هدف از خرید پروفیل گالوانیزه هرچه باشد، بهتر است نوع باکیفیت آن خریداری شود تا عمر طولانی‌تری داشته باشد. پروفیل گالوانیزه سپاهان از جمله مقاطع فولادی است که در صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز بسیار پرکاربرد است. در ادامه با ما همراه باشید تا با پروفیل گالوانیزه سپاهان بیشتر آشنا شویم.

پروفیل گالوانیزه سپاهان

شاید از نظر شما همه پروفیل‌های گالوانیزه کیفیت یکسانی داشته باشند! اما طی فرآیند تولید برای طول عمر بیشتر، لازم است نکاتی مدنظر قرار گیرد که توسط کارخانه سپاهان با وسواس زیاد رعایت می‌شود. در ادامه با تعدادی از آنها آشنا خواهیم شد:

  1. نوع و کیفیت مواد اولیه: کیفیت مواد اولیه‌ای که برای تولید این محصول به کار می‌رود از مواد درجه یک با خواص مکانیکی کاملا استاندارد است.
  2. آماده سازی سطح پروفیل برای گالوانیزاسیون: در مجموعه پروفیل سپاهان، پیش از گالوانیزاسیون سطح مقاطع با دقت بالا از هر گونه آلودگی، زنگ‌زدگی، روغن، چربی و ذرات معلق بر روی سطح پاک می‌شود. (وجود این مواد می‌توانند کیفیت گالوانیزاسیون را تا حد زیادی کاهش دهند.)
  3. روش گالوانیزاسیون: روش‌های مختلفی برای گالوانیزه کردن وجود دارد، از جمله گالوانیزاسیون داغ و سرد! نمی‌خواهیم بگوییم کدام بهتر است. هر یک می‌توانند در جای خود بهترین عملکرد را ارائه دهد. (متخصین مرکزآهن می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند)
  4. دما و زمان گالوانیزاسیون: دما و زمانی که پروفیل در حوضچه گالوانیزاسیون قرار می‌گیرد، نیز تأثیر بسیاری بر کیفیت محصول نهایی دارد. دما و مدت زمانی که مجموعه برای گالوانیزاسیون در نظر می‌گیرد، باعث ایجاد لایه گالوانیزه یکنواخت و مقاومت بهتر در برابر زنگ‌زدگی می‌شود.
  5. کنترل کیفیت و نظارت: نظارت دقیق بر فرآیند گالوانیزاسیون و کیفیت مواد مصرفی برای مجموعه سپاهان از اهمیت زیادی برخوردار است.

قیمت پروفیل گالوانیزه سپاهان

خرید پروفیل سپاهان

برای خرید پروفیل سپاهان ابتدا باید نیاز شما سنجیده شود! مشاوره با متخصصان مجموعه مرکزآهن می‌تواند گزینه خوبی باشد، اگر در انتخاب پروفیل‌ها تجربه‌ای ندارید، بهتر است با متخصصان مهندسی سازه یا مشاوران فنی مجموعه ما مشورت کنید. پس از قطعی شدن نیازتان، کافی است سفارشتان به ثبت نهایی برسد! بقیه پروسه سفارشتان را به کارشناسان مجموعه مرکزآهن بسپارید و در کمترین زمان ممکن بدون هیچ دردسری محموله خود را در زمان مقرر تحویل بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید