0
مرکزآهنلوله داربست تهران شرق

لوله داربست تهران شرق

1 کارخانه
لوله داربست تهران شرق
لوله داربست تهران شرق
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۹:۰۶

لوله های داربست نوعی لوله درزدار می باشند که در ساخت و ساز جهت نصب داربست های فلزی مورد استفاده قرار می گیرند و کیفیت ساخت این لوله ها برای خریداران و فعالان حوزه ساختمان سازی از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. لوله های داربست در دو نوع سبک و سنگین تولید شده و روانه بازار مصرف می گردند.

کارخانه تهران شرق یکی از شرکت های تولیدی انواع لوله و پروفیل فولادی در کشور با کیفیت مطلوب می باشد و لوله های فولادی در این شرکت پس از انجام فرآیندهایی بر روی ورق های فولادی تولید می گردند. این کارخانه که در سال 80 تاسیس گردید و هم اکنون با ظرفیت تولید 700 هزار تن انواع لوله های صنعتی، آب و گاز و لوله های داربست به فعالیت خود مشغول می باشد. قیمت لوله داربست تهران شرق به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی ابعاد محصول موردنظر نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت روز لوله داربست تهران شرق

قیمت لوله داربست تهران شرق براساس ضخامت و ابعاد آن ها تعیین می گردد و توصیه می شود پیش از خرید این محصول از سایز موردنظر برای پروژه خود اطلاعات لازم را داشته باشید. لوله داربستی 2/11 اینچ این شرکت را می توان متداول ترین و پرمصرف ترین سایز لوله تهران شرق به شمار آورد که در بازار اصطلاحا به آن لوله نمره 5 نیز گفته می شود. این سایز لوله برای ساخت نرده ساختمان، داربست های ساختمانی و تکیه های موقت حفاظ ها مورد استفاده قرار می گیرند و براساس استاندارد JIS G3444 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

لوله داربست تهران شرق لوله داربست تهران

خرید لوله داربست تهران شرق

قیمت لوله های داربستی نمره 5 کارخانه تهران شرق به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی می گردد. علاوه بر سایت، قیمت این محصول در شبکه های اجتماعی این مجموعه نظیر تلگرام و اینستاگرام نیز به روزرسانی می گردد و شما می توانید با مراجعه به این کانال ها به راحتی از قیمت روزانه لوله داربست تهران شرق مطلع گردید.

پس از بررسی قیمت ها می توانید با مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن مجموعه پس از انتخاب سایز مورد نظر خود، با کلیک بر روی گزینه خرید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد. همچنین می توانید جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش به صورت مستقیم از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

ابعاد لوله داربست تهران شرق

این لوله ها در ابعاد متنوعی تولید گردیده و سایز 2/11 اینچ این محصول را می توان متداول ترین و پرفروش ترین محصول کارخانه تهران شرق به شمار آورد. این لوله که به نمره 5 نیز معروف است در سایت مرکزآهن به فروش رسیده و هر روزه می توانید قیمت این محصول را در سایت بررسی نمایید. چنانچه سوالی در خصوص خرید این محصول دارید می توانید با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید