0

میلگرد vcn

1 کارخانه
میلگرد vcn
میلگرد vcn
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۱۱:۰۹

فولاد vcn یکی از انواع فولادها با استحکام بسیار بالا، مقاومت در برابر ضربه، ساییدگی و مقاومت بالا در برابر حرارت است. به دلیل ویژگی‌های متنوع در صنعت از فولاد vcn و میلگرد vcn زیاد استفاده می‌شود. ساخت شفت‌های بلند که مقاومت فشاری بالا و قدرت انتقال بالا نیاز دارند به وسیله‌ فولاد vcn صورت می‌گیرد.
برای تولید این محصول از استاندارد تعریف شده در کشور آلمان، یعنی استاندارد DIN استفاده می‌شود. این محصول را با نام فولاد 1.6582 نیز می‌شناسند. قیمت فولاد vcn و میلگرد vcn در مرکزآهن به صورت روزانه با بررسی دقیق بازار، برای اطلاع‌رسانی به مشتریان اعلام می‌گردد.

قیمت میلگرد vcn

میلگرد آلیاژی vcn در سایزهای متنوع تولید می‌شود که هر کدام از آن‌ها استفاده‌های مخصوص خود را دارند. برای مثال فولاد vcn 150 یکی از سخت‌ترین میلگرد آلیاژی است که می‌توان در ساخت و ساز از آن استفاده کرد. مقاومت و استحکام بالای میلگرد vcn 150 آن را در برابر خم شدن، ساییدگی، کشش، عوامل جوی و ... مقاوم کرده است. از دیگر سایزهای میلگرد آلیاژی vcn می‌توان به vcn 200، vcn 100، vcn 110، vcn 90 و .... تا vcn 30 اشاره کرد. در ترکیب میلگردهای vcn از عنصر نیکل و کروم استفاده شده است. میزان آلیاژهای استفاده شده در این محصول روی قیمت فولاد vcn تاثیر می‌گذارد. در فولاد vcn200 میزان نیکل و کروم مساوی و برابر با 2% است.
فولاد vcn‌ استفاده‌های زیادی در صنعت و ساختمان‌سازی دارد. از این محصول برای ساخت شفت، صنایع متنوع مانند خودروسازی، هواپیما سازی، برای ساخت قطعات مختلف با تنش بالا، میل لنگ، میل مرغک و .... استفاده می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت میلگرد vcn برای ساخت قطعاتی استفاده می‌شود که تحت فشار، کشش و خمیدگی بالایی قرار می‌گیرند.

میلگرد vcn

قیمت فولاد vcn

ارائه عددی ثابت برای قیمت فولاد vcn، به دلیل نوساناتی که در بازار آهن‌آلات وجود دارد کار بسیار مشکلی است. قیمت‌گذاری میلگرد vcn به صورت روزانه برای هر کدام از سایزهای این کالا در سایت مرکزآهن اعلام می‌شود. برای دریافت قیمت میلگرد امروز شما می‌توانید با توجه به قیمت روز میلگرد vcn برای خرید اقدامات لازم را انجام دهید. در صورتی که قبل از خرید نیاز به هرگونه مشاوره داشته و یا درخواست پیش فاکتور دارید، می‌توانید این موضوع را از طریق شماره‌های 91009009-031 و یا 91009009-021 پیگیری کنید. شما همچنین می توانید نمودار تغییر قیمت فولاد vcn برای هر کدام از سایزهای آن را در وب‌سایت مرکزآهن مشاهده کنید.

فولاد vcn

فولاد vcn از ترکیب عناصر مختلف مانند کربن، سیلسیم، منگنز، نیکل و ... ساخته می‌شود. به دلیل حرارت‌ پذیری بالا از این فولاد در صنعت زیاد استفاده می‌کنند. از جمله پرکاربردترین فولادهای ‌vcn می‌توان vcn 200، vcn 150 و vcn100 را نام برد. میزان سختی با عدد ارائه شده رابطه مستقیم دارد، یعنی فولاد vcn 200 از دو نوع دیگر مقاوم و مستحکم‌تر است.
جالب است بدانید که فولاد ck45، ck60 و دیگر فولادهای آلیاژی در زیر دسته فولاد vcn قرار دارند. در بین انواع مختلف این کالا، فولاد vcn 200 را برای مکان‌هایی استفاده می‌کنند که نیاز به آبکاری وجود ندارد.
شما می‌توانید انواع میلگرد vcn را از طریق وب‌سایت مرکزآهن با بهترین و آخرین قیمت‌های روز خریداری کنید. قیمت میلگرد VCN برای هر کیلوگرم از این محصول ارائه می‌شود. برای خرید شاخه‌ای وزن کل به مشتری اعلام شده و بر اساس این عدد هزینه متعاقباً به وی اعلام می‌شود.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید