لوله داربست یاران

1 کارخانه
لوله داربست یاران
لوله داربست یاران
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۷۱۰:۱۲

لوله داربست یاران شرایطی فراهم می‌کنند که کارگران ساختمانی بتوانند بدون احتمال وقوع خطر به بخش‌های بالایی سازه‌ها بروند و کارشان را انجام دهند. از کاربردهای این لوله داربست، فراهم کردن ایمنی برای ساخت و سازهای مرتفع است. لوله داربستی یاران باید سالم باشد و در برابر باران نفوذپذیری نداشته باشد. این لوله داربستی، مناسب جابجایی راحت‌تر کارگران و ایجاد امنیت برای رهگذران است و به دلیل این‌که آهنی است، باید مراقبِ نبودِ فرسودگی در آن باشید. لوله‌ های داربست یاران در وزن‌های 14 و 17 کیلویی و ضخامت‌های 2 و 2.5 میلی‌متری تولید می‌شوند و طول همه آنها، شش متر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول و استعلام قیمت لوله داربست یاران با مرکزآهن تماس بگیرید.

قیمت لوله داربست یاران

برای کاهش طول لوله داربستی با دستگاه‌های برش آن را ببرید. با اتصال لوله‌ها به یکدیگر هم می‌توانید طول آنها را به بیشتر از 6 متر برسانید. قیمت روز لوله داربست یاران تحت تاثیر مشخصات فنی و ظاهری و کیفیت آنها، قیمت ارز، مواد اولیه و میزان عرضه و تقاضا است. تعیین قیمت لوله داربستی یاران بر اساس جنس، ارتفاع و ضخامت آن هم انجام می‌شود. میزان استفاده از این لوله داربست یاران بسیار بالا است و قیمت آن ثابت نیست. نرخ ارز مدام در حال تغییر است و قیمت مقاطع فولادی را با توجه به آن محاسبه می‌کنند. می‌توانید برای آگاهی از قیمت لوله های داربست یاران با کارشناسان مرکزآهن در ارتباط باشید.

قیمت لوله داربست یاران لوله داربست یاران

خرید لوله داربست یاران

لوله‌های داربست ضخامت متفاوت دارند، اما اندازه رایج آنها 11.2 اینچ است که کاربرد زیادی در ساخت داربست و نرده‌های ساختمانی دارد. قیمت انواع لوله داربست کارخانه یاران در سایت مرکزآهن مرتب به‌روزرسانی می‌شود و مشتریان می‌توانند آن را در سایت ما ببینید و به قیمت روز سفارش دهند. با مراجعه به صفحه محصول از قیمت آن اطلاع یابید. این سایت در زمینه خرید لوله داربست های یاران فعال است و قیمت لوله داربست به صورت کاملا دقیق و به‌روزشده در آن قرار می‌گیرد. شما از این طریق می‌توانید یک راه خرید بی‌دردسر و آسان را تجربه کنید. برای خرید لوله داربست یاران، اطلاع از قیمت و وزن آن با ما در تماس باشید. مرکزآهن، کیفیت انواع لوله داربستی را تضمین و آن را با قیمت رقابتی عرضه می‌کند. برای سفارش و خرید این محصول با قیمت روز با ما تماس بگیرید. بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان مرکز آهن، برای خرید لوله داربستی یاران از سایت ما اقدام کنید

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید