میلگرد نرمال ذوب آهن

محصول میلگرد در انواع مختلف گریدها، سایزها و استانداردها در صنایع مختلف تولید گشته تا مصرف این محصول را برای انواع شرایط و کاربردها امکان پذیر نمایند. در بازار در کنار محصول میلگرد، میلگرد نرمال نیز به فروش می رسد که در ادامه قصد بررسی آن را داریم.
تمامی میلگردها در ابعاد مشخص و در طول های فابریک 12 متری تولید و به بازار عرضه می شوند. دسته خاصی از میلگرد در بازار وجود دارد که طولی کمتر از 12 متر داشته و به اسم میلگرد نرمال شناخته می شود. این مقاطع می توانند در طول های مختلفی تولید شوند ولی نکته مهم در خصوص آن ها کمتر بودن طول این محصول از 12 متر است. برای اطلاع از قیمت میلگرد نرمال می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

فروش میلگرد نرمال ذوب آهن اصفهان

این مقاطع همچنین در نوع کاربرد با انواع میلگرد معمولی تفاوت دارد. به این صورت که مقاطع معمولی را اغلب در ساخت ستون، تیرچه و بولت استفاده می کنند در حالیکه مقاطع نرمال را برای ساخت خاموت مورد استفاده قرار می دهند. از دیگر مشخصات فنی این محصولات تولید آن در 4 گرید متفاوت یعنی گریدهای A1- A2- A3 و A4 می باشد. اغلب در صنایع میلگرد را تحت استانداردهای بین المللی JIS ژاپن، DIN آلمان و ASTM آمریکا تولید می کنند که در نهایت محصولات نهایی از کیفیت خوبی در میزان مقاومت و خواص کشسانی برخوردار است.
مرکزآهن یکی از نمایندگان فروش میلگرد نرمال ذوب آهن اصفهان بوده که این محصول را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت در اختیار خریداران قرار می دهد. برای خرید میلگرد نرمال می توانید به سایت مجموعه مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت میلگرد نرمال ذوب آهن

قیمت میلگرد نرمال اصفهان

از دیگر تفاوت هایی که میان گریدها و انواع میلگردهای فولادی باید در نظر داشته باشد شیوه های تولید آن می باشد. کارخانه های صنعتی علاوه بر داشتن استاندارد مخصوص به خود شیوه تولید مخصوص خود یعنی ترمکس و یا آلیاژی را دارند. به عنوان مثال در کارخانه ذوب آهن اصفهان و فولاد احرامیان یزد این مقاطع به شیوه ترمکس و کارخانه های کشور ژاپن اغلب مقاطع خود را به شیوه آلیاژی تولید می نمایند.
تمامی این اطلاعات و مشخصات فنی که حتما باید مد نظر خریداران قرار داشته باشد بر روی کارت مشخصات فنی محصول الصاق شده است، بنابراین در هنگام تحویل بار از مشخصات محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید. قیمت میلگرد اصفهان را علاوه بر سایت مرکزآهن می توانید در اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی این مجموعه مشاهده نمایید.

خرید و فروش میلگرد نرمال

خرید و فروش میلگرد نرمال از جنبه های فراوانی به سود خریداران می باشد. این امر به این علت است که از ضروریت استفاده از میلگرد فولادی در اکثر قسمت های ساختمان نمی شود چشم پوشی کرد. با توجه به تولید این محصول به صورت فابریک و در طول های 12 متری در خیلی موارد پیش آمده که خریدار بخشی از میلگردهای خریداری شده خود را باید پس از اتمام پروژه به عنوان ضایعات با قیمت کمتر بفرشد. که با توجه به قیمت های بالای این روزها در بازار آهن این کار مقرون به صرفه نبود. اما با ورود میلگردهای نرمال به بازار و امکان خرید، متناسب با ابعاد مورد نیاز این دغدغه پیمانکاران رفع شده است و افراد کمتر متحمل زیان خواهند شد.

در ادامه نظر شما را به قیمت روز میلگرد نرمال جلب می نماییم. ضمن آنکه شما همراهان گرامی مرکزآهن می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، علاوه بر آن پاسخ سوالات خود را از طریق شماره تماس 35155-031 دریافت کنید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ ۱۲:۱۹
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
13,945
(9%) تومان
1,255
2 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
4 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
5 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
7 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
13,945
(9%) تومان
1,255
8 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
9 A3 کارخانه و انبار شاخه 3 تا 11 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
13,670
(9%) تومان
1,230
لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0