فولاد اصفهان

1 سال پیش5391بازدید0دیدگاه3.5امتیاز (6 رای)
فولاد اصفهان

معرفی شرکت فولاد اصفهان

شرکت فولاد اصفهان در سال 1374 با هدف تولید انواع محصولات فولادی در شهرک صنعتی اشترجان اصفهان تاسیس گردید. فولاد اصفهان فعالیت خود را با تولید نبشی گرم نوردیده آغاز نمود و پس از چند سال دایره فعالیت خود را گسترش داده و به تولید سایر محصولات فولادی اعم از نبشی مشغول گردید. مهمترین هدف این واحد تولیدی در حال حاضر افزایش کمیت محصولات در عین افزایش کیفیت آن ها می باشد. از جمله پروژه های شرکت فولاد اصفهان می توان به موارد طراحی و ساخت استندهای قفسه های نورد، ساخت کارگاه و تجهیز و راه اندازی تراش غلتک و تجهیر کوانتومتر اشاره نمود. نبشی فولادی تولیدی شرکت فولاد اصفهان در حال حاضر در زمره با کیفیت ترین نبشی های تولیدی در کارخانجات ایران قرار گرفته است. بزرگ ترین افتخار این مجتمع را می توان ارتقا روز افزون سطح کیفی محصولات و رضایت مشتریان دانست. از جمله اهداف فولاد اصفهان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت فولاد اصفهان

  • رعایت شرایط استاندارد و الزامات قانونی در تولید محصولات فولادی
  • افزایش اثربخشی نظام مدیریت کیفیت و بهبود مستمر محصولات تولیدی
  • اقدام موارد پیشگیرانه و انجام کنترل و بررسی های لازم و بهبود روش ها
  • انجام بازنگری های مستمر برای جلوگیری از دوباره کاری و بهبود کیفیت محصولات

معرفی محصولات شرکت فولاد اصفهان

نبشی فولادی بال مساوی صنعتی و ساختمانی

این پروفیل فولادی در دسته مقاطع شاخه ای قرار گرفته و در دو نوع ساختمانی و صنعتی مورد استفاده می باشد. این محصول در ابعاد و اندازه ها و رواداری های متنوع با خواص مکانیکی و ترکیب شیمیایی مختلف براساس استانداردهای بین المللی تولید و روانه بازار مصرف می گردد. سایز نبشی های تولیدی فولاد اصفهان از 65 تا 130 بوده و در استانداردهایی اعم از ملی ایران، 1028DIN آلمان و EN 10056 اتحادیه اروپا تولید می گردد. برای دریافت قیمت پروفیل ساختمانی به صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

میلگرد فولادی گرم نوردیده

میلگرد تولیدی این شرکت در سایزها و اندازه های مختلف به صورت آلیاژی و ساده تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

واحد تحقیق و توسعه فولاد اصفهان

این شرکت در راستای بهبود کیفیت محصولات تولیدی خود اقدام به بهره گیری از کارشناسان و متخصصان این حوزه و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا نموده است. واحد تحقیق و توسعه فولاد اصفهان علاوه بر استفاده از امکانات داخلی ، با همکاری متخصصان این حوزه در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود می کوشد.

واحد کنترل کیفی فولاد اصفهان

این شرکت با کنترل دقیق مواد اولیه و محصول نهایی در واحد کنترل کیفی همواره سعی در بالا بردن کیفیت محصولات فولادی خود دارد.

شرکت فولاد اصفهان خدماتی را پیش و پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد که از جمله آن ها می توان به راهنمایی نسبت به مارک های فولادی و استاندارد آن ها و روش های استفاده اشاره کرد.

آدرس کارخانه فولاد اصفهان

اصفهان، شهرک صنعتی اشترجان، خیابان پنجم، فرعی 3/1، پلاک 108، شرکت تولیدی فولاد اصفهان

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت فولاد اصفهان در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد