شرکت فولاد فراد

5 ماه پیش3660بازدید0دیدگاه3.3امتیاز (6 رای)
شرکت فولاد فراد

کارخانه فولاد فراد تهران

شرکت فولاد فراد تهران در سال 1392 به عنوان یکی از شرکت های بخش خصوصی با هدف تولید مقاطع فلزی و نورد گرم به بهره برداری رسید. این مجموعه در حال حاضر به تولید انواع ناودانی در سایزهای 8 و 10 مطابق استاندارد ملی ایران مشغول می باشد. این شرکت را می توان یکی از بزرگ ترین طرح های بخش خصوصی صنعت فولاد به شمار آورد که با راه اندازی آن در حدود 2000 فرصت شغلی ایجاد گردید. با راه اندازی این واحد خصوصی تا حد زیادی از خام فروشی و صادرات سنگ آهن جلوگیری به عمل آمد. از مهمترین اهداف این شرکت می توان به تولید محصولات با کیفیت بالا و مطابق مقررات ایمنی و بهداشت و همچنین رعایت قوانین زیست محیطی مرتبط با فعالیت های شرکت، تولید محصولات فولادی بر اساس استانداردهای تعریف شده و تحویل به موقع سفارشات به مشتری؛ بهبود فرآیندهای تولید در راستای ایجاد رضایت مشتریان و افزایش سطح مهارت و ایمنی و تخصص کارکنان شرکت با استفاده از دوره های آموزشی اشاره کرد. تمامی این اهداف در راستای رضایت هر چه بیشتر خریداران از محصولات این شرکت می باشد.

محصولات شرکت فولاد فراد تهران

همان طور که ذکر شد این شرکت با هدف تولید مقاطع فولادی و نورد گرم تاسیس گردید و در حال حاضر به تولید ناودانی در دو سایز 8 و 10 مشغول می باشد.

در جداول زیر مشخصات ناودانی های تولیدی این شرکت آورده شده است.

مشخصات محصول ناودانی سایز 8 و 10 فراد

مشخصات ناودانی فولاد فراد

ناودانی فولاد فراد

ناودانی پروفیلی با مقطع فولادی می باشد که از نورد گرم تولید می گردد. مقطع ناودانی از یک جان افقی و دو بال عمودی تشکیل شده و شکل ظاهری آن U شکل می باشد. این محصول در دسته پروفیل های باز قرار می گیرد. از مصارف ناودانی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • ماشین آلات
  • چارچوب
  • ترمیم بناهای معماری
  • ساختمان سازی
  • تجهیزات ساخت و ساز

ناودانی ها به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم بندی می شوند که ناودانی های پرسی به وسیله پرس شکل داده شده و ناودانی فابریک از همان ابتدای فرآیند از خط خارج گردیده و به دو دسته نورد گرم و سرد تقسیم بندی می شوند. استاندارد ناودانی ها شامل موارد زیر می باشد

استاندارد ملی ایران به شماره 4477-1

استاندارد ملی ایران به شماره 4477-2

معادل با استانداردهای GOST8240

در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی مطابق یا EN10279، DIN1026-1,2

در رواداری ها مطابق با EN10025-2

شرکت فولاد فراد

این شرکت را می توان تولید کننده ای برتر در زمینه تولید انواع ناودانی بال شیب دار با کیفیت بسیار بالا و تلرانس دقیق همراه با خواص مکانیکی مطلوب دانست. استاندارد تولیدی این شرکت 1-4477 می باشد که در برگیرنده استاندارد اروپایی DIN EN1026-1:2009 برای ناودانی های سنگین و استاندارد روسی GOST 8240:1997 برای ناودانی های سبک می باشد. مطابق جداول ارائه شده استاندارد متغیرهای مختلف ناودانی شامل ارتفاع، عرض بال، ضخامت جان؛ ضخامت بال در وزن ناودانی حائز اهمیت می باشد لذا در هنگام خرید بایستی به این مشخصات دقت ویژه ای داشته باشید. ناودانی های تولیدی شرکت فراد در بازار داخل تحت عناوینی از جمله ناودانی فولاد فراد و ناودانی فراد شناخته می شوند. به دلیل نوسانات بازار فولاد پیش از خرید می توانید لیست قیمت ناودانی فولاد فراد را از سایت بازرگانی مرکزآهن مشاهده نمایید.

چشم انداز شرکت فراد فولاد

از چشم اندازهای این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد

توجه به کیفیت محصولات تولیدی و رضایت مشتریان از کیفیت محصولات و تحویل به موقع

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015

حضور در بازارهای داخلی و خارجی

افزایش توان رقابت پذیری محصولات و تولید مقاطع نبشی و ناودانی در سایزهای متنوع

افزایش میزان تولید، افزایش بهره وری، بهبود کیفیت و کاهش هزینه های شرکت با استفاده مفید از منابع

بهبود منابع انسانی و جلب مشارکت آن ها با ایجاد فضای مناسب همکاری

گواهینامه های شرکت فولاد فراد

شرکت فولاد فراد با رعایت استاندارد ملی شماره 1-4477 از علامت استاندارد ایران برای فرآورده ناودانی لبه گرد بال شیبدار با نام تجارتی شرکت فراد استفاده می نماید.

آدرس شرکت فولاد فراد

شور آباد، جاده قدیم واوان، خیابان 30 متری 17 شهریور؛ پلاک 110

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد