نورد حدید طوس

3 ماه پیش2386بازدید0دیدگاه4امتیاز (1 رای)
نورد حدید طوس

معرفی شرکت نورد حدید طوس

کارخانه نورد حدید طوس در سال 1382 با مدیریت آقایان حسینعلی نوعی دربان با سمت مدیر عامل و آقای علی محمد نوعی دربان با سمت رییس هیات مدیره تاسیس شد. این کارخانه با هدف تولید انواع تسمه آهنی در این صنعت شروع به کار کرد. این کارخانه با بهره جستن از تیم مدیریتی و کاری متخصص و منسجم اقدام به اجرای طرح توسعه تولید ورق های ساختمانی با عرض یک متر به بالا را کرد و موفق به تولید 50 هزار تن محصولات فولادی در سال شد. شرکت نورد حدید واقع در 45 کیلومتری شهر مشهد موجب ایجاد اشتغال برای نیروهای محلی و بومی و همچنین رونق کسب و کار در منطقه شده است. اگر بخواهیم محصولات این کارخانه را به طور دقیق بررسی کنیم این محصولات در دو دسته پلاستیکی و فلزی قرار می گیرد که در این مطلب فقط به بررسی محصولات فلزی این شرکت خواهیم پرداخت.

محصولات پلاستیکی شامل ورق، فیلم، پانل، تسمه و نوارهای پلاستیکی و محصولات فلزی شامل محصولات نیمه ساخته آلومینیوم و آلیاژهای آن، محصولات فلزی سبک نیمه ساخته ان ای اس و بند فلزی می باشد. محصولات نیمه ساخته آلومینیوم و آلیاژهای آن خود در دو نوع نوار آلومینیوم و ورق آجدار آلومینیوم  و محصولات فلزی سبک نیمه ساخته سی ان ای اس به صورت میله فلزی سبک، کابل و طناب فلزی ساخته می شود.

نورد حدید طوس

نوار آلومینیوم

نوار های آلومینیومی به صورت یک طرف چسبدار و یک طرف سطحی صاف و صیقلی می باشد. این محصولات شرکت حدید توس با ضخامت 130 و 230  میکرون با طول 45 متر و عرض 10 سانتی متر در بازار موجود است. مواد اصلی این محصول فویل آلومینیومی و پلی اتیلن کامپوزیتی با پوششی از چسب های حساس به ولتاژ در یک طرف نوار در صنعت کاربرد دارد. این محصول چسبندگی بسیار خوبی داشته و به راحتی و بدون پیچ خوردگی می چسبد همچنین به عنوان یک لایه محافظت کننده عملکرد بسیار خوبی دارد.

ورق آجدار آلومینیوم مشهد

به طور کلی به برگه های رولی، ساخته شده از جنس آلومینیوم به روش نورد گرم با ضخامت 0.2 میلی متر ورق آلومینیوم می گویند. این محصولات به دو صورت آجدار یا ساده در بازار موجود می باشد. ورق آلومینیوم مشهد از انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده که از نوع ساده آن در بسته بندی مواد غذایی، لوازم آرایشی و مواد شیمیایی و از نوع آجدار آن اغلب برای ساخت کفپوش در کارخانجات، پله های اضطراری، دستگاه ها و تجهیزات، اتاق ماشین های سنگین، در مکان هایی که در حال عملیات ساخت و ساز می باشد و باید راهی موقتی برای عبور و مرور افراد ساخته شود و... مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی از ساخت این محصولات به صورت آجدار جلوگیری از سر خوردن افراد در مکان های شیبدار و یا خیس و مرطوب می باشد. اشکال این آج ها به صورت بادامی ، الماسی و... و همچنین ابعاد استاندارد این محصول 100*200 و 125*250 با ضخامت 0.2 تا 30 میلی متر می باشد.

آدرس شرکت حدید توس

مشهد کیلومتر 45 جاده فریمان، شهرک صنعتی کاویان، نبش صنعت ما، پلاک 4

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد