شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان

1 سال پیش2558بازدید0دیدگاه5امتیاز (2 رای)
شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان

گروه صنعتی ابتکار نوین

شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان با دو دهه تجربه مستمر در زمینه تولید انواع محصولات فولادی اعم از لوله، پروفیل و مقاطع در زمینی واقع در شهرک رازی شهرضا به مساحت 75 هزار متر مربع تاسیس شد. این مجموعه در سال 1388 فعالیت های خود را در راستای تکمیل و توسعه خطوط تولید سبد فولادی کشور آغاز نمود که در سال 1390 رو نمایی و پس از یک سال به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

مشاهده نسخه pdf مقاله : شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان

وجود 11 خط تولید برای تولید مقاطع، فضای وسیع شامل 24 هزار متر مربع زیربنا، وجود واحدهای تولید، انبار نگهداشت محصولات، انبار نگهداری مواد اولیه با حفظ کیفیت، بهره گیری از تکنولوژی و ماشین آلات به روز، تجهیزات آزمایشگاهی جهت کنترل کیفی محصولات تولیدی، پیاده سازی تست های مخرب و غیر مخرب جهت آنالیز محصولات، حضور کادر متخصص و پرسنل فنی از ویژگی های شرکت تولیدی صنعتی فولادگران ابتکار نوین ایرانیان به شمار می رود. تولید محصولات فولادی با ظرفیت 347 هزار تن در سال با هدف تامین بخشی از نیازهای بازار داخلی زمینه ساز اشتغال بالغ بر 120 نفر نیروی فنی به صورت مستقیم شده است.

محصولات شرکت فولادگران ابتکار نوین

شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان از مجموعه های تولیدی صنعتی نوپا در استان اصفهان است که به منظور رفع نیازهای فولادی و با هدف تولید لوله های ضد زنگ درز دار، پروفیل های فولادی و مقاطع ساده کم آلیاژی در سال 1391 با مدیریت آقای حسین آزاد شهرکی به صورت سهامی خاص با شماره 52813 و مجوز 47353  مورد بهره برداری قرار گرفت.

 • تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی
 • لوله های ضد زنگ درز دار
 • مقاطع فولادی ساده شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان
 • قوطی ساده کربنی از سایز 10 تا ضخامت های بالاتر با ظرفیت 10 هزار تن در سال (قیمت قوطی آهن را در سایت مرکز آهن مشاهده کنید)
 • پروفیل در سایزهای متنوع
 • و…

فولادگران ابتکار نوین ایرانیان

چشم انداز و خط مشی فولادگران ابتکار نوین

بررسی نیازمندی های فعلی بازار داخلی و شکاف های مود از برنامه های در دستور کار کارخانه فولاد ابتکار ایرانیان است که در نهایت منجر به تامین و تکمیل زنجیره فولادی کشود می گردد. ارزیابی بازر داخلی و خارجی از اهداف و چشم اندازهای کارخانه ابتکار شهرضا می باشد و در راستای آن اقداماتی صورت گرفته که با تنوع محصولات، خودکفایی و ارتقاء دانش فنی محقق می گردد. از دیگر اهداف گروه صنعتی ابتکار نوین می توان به تولید لوله های انتقال گاز مطابق با استاندراد API 5L اشاره نمود.

فلواد ابتکار نوین

استاندارد api 5L

استاندارد API اغلب در صنایع پتروشیمی، انتقال گاز یا آب برای تولید لوله هایی در طول 6 یا 12 متر مورد استفاده قرار می گیرد که توسط انجمن فولاد آمریکا تدوین شده است. از مزایای لوله های تولید شده بر اساس استاندارد API 5L می توان به هزینه اجرای پایین نسبت به محصولات مشابه، مقرون به صرفه، جلوگیری از پیشرفت ترک های ایجاد شده در سطح لوله فولادی در کلیه خطوط لوله ها، پیاده سازی مشابه با سایر لوله ها، استفاده در خطوط انتقال آب و گاز و خطوط طولانی اشاره نمود. همان طور که ذکر شد امروزه از چنین محصولاتی برای شبکه های انتقال استفاده می شود که با توجه به مقاومتشان در برابر ترک های ایجاد شده محبوب واقع شده اند. با توجه به حساسیت مصرف این دسته از لوله های کربنی، آزمایشات کنترل کیفیت و نظارت ها سختگیرانه تر صورت می گیرند تا محصول نهایی شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان مطلوب واقع گردد. این دسته لوله ها دارای گریدهای متنوعی از جمله موارد زیر هستند:

 • X42
 • X52
 • X70
 • X80
 • و…

لوله فولادی درزدار

لوله های API به دو حالت بدون درز و درزدار تولید می شوند اما گروه صنعتی ابتکار فعالیت های خود را بر مبنای تولید لوله درز دار پیاده سازی کرده است. این مجموعه در حال حاضر به صورت تولیدکننده و پخش کننده انواع لوله، پروفیل و مقاطع در بازار داخلی در حال فعالیت می باشد. شایان ذکر است کلیه فعالیت های تولیدی شرکت فولادگران ابتکار نوین ایرانیان در محل کارخانه واقع در آدرس کیلومتر پنج جاده اصفهان شهرضا و فعالیت های مدیریتی، توزیع و امور اداری در محل شرکت واقع در اصفهان، خیابان خاقانی صورت می گیرد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد