کسری فلز اشرفیه

2 سال پیش2717بازدید0دیدگاه3.5امتیاز (4 رای)
کسری فلز اشرفیه

معرفی شرکت کسری فلز اشرفیه

شرکت کسری فلز اشرفیه در سال 1389 در زمینه تولید انواع پروفیل فولادی به مدیریت فلاح ابدی به بهره برداری رسید و در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان مطرح در این حوزه تبدیل گشته است. هم اکنون این واحد تولیدی در استان گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، شهر شهرک صنعتی آستانه اشرفیه مشغول فعالیت می باشد. برای اطلاع از قیمت پروفیل کارخانجات مختلف می توانید به لینک مربوطه در سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

 

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : کسری فلز اشرفیه

 

معرفی محصولات تولیدی کسری فلز اشرفیه

شرکت کسری فلز اشرفیه در حال حاضر به تولید انواع پروفیل فولادی در سایزهای مختلف مشغول می باشد. این محصول در صنعت و ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد که از جمله کاربرد پروفیل های مربع و مستطیلی می توان به نرده های فلزی برای در و پنجره منازل، کنار راه پله ها و نرده کشی اطراف دیوارهای کارخانجات و زمین های محصور شده و نرده پیاده روها اشاره نمود. همچنین این محصول در مقاطع بزرگ تر جهت ساخت ستون و اسکلت فلزی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربردهای پروفیل کسری فلز اشرفیه می توان به ساخت شاسی تریلرها و نفت کش ها و صنایع خودروسازی اشاره کرد.

کسری فلز اشرفیهانواع پروفیل های فولادی از لحاظ شکل ظاهری به شرح زیر می باشد:

پروفیل باز: از این نوع پروفیل جهت ساخت چارچوب درهایی از جنس چوب و ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل Z: از این مقطع در ساخت سقف سوله ها، ورزشگاه ها، انبار و پارکینگ ها استفاده می شود. ضخامت پروفیل های Z 2.5-3 سانتی متر می باشد. همچنین از این نوع پروفیل برای اتصال قسمت های مختلف سازه های فلزی استفاده می گردد.

پروفیل بسته: پروفیل های UPVC، درب های کرکره برقی، قوطی و لوله در این دسته بندی قرار می گیرند.

برخلاف کاربرد فراوان این محصول پروفیل های فولادی در بازار داخلی از فراوانی کمتری نسبت به سایر محصولات برخوردارند و تعداد تولیدکنندگان داخلی این محصول کمتر می باشد.

آدرس شرکت کسری فلز اشرفیه

استان گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، شهر شهرک صنعتی آستانه اشرفیه

 

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد