5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت پروفیل کاوه کشاورز

شرکت پروفیل کاوه کشاورز در سال 1370 در زمینی به مساحت 10800 متر مربع با هدف تولید انواع لوله و پروفیل در شهر صنعتی کاوه تاسیس گردید و با به کارگیری نیروی متخصص و ماشین آلات مجهز اقدام به تولید لوله و پروفیل در سایزهای مختلف نمود. پس از چندین سال به منظور ارتقای شرکت، اقدام به توسعه فضای تولید نموده و در سال 77 فاز نخست این مجموعه با استفاده از 4 خط تولید فعالیت خود را آغاز نمود. در فاز دوم شرکت پروفیل کاوه خط تولید این شرکت به 8 خط ارتقا یافت. همچنین مساحت مورد استفاده از 8600 متر مربع به 10800 متر مربع افزایش یافت. در حال حاضر شرکت کاوه کشاورز با ظرفیتی بالغ بر 170 هزار تن به تولید انواع لوله و پروفیل مشغول می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله و پروفیل کاوه کشاورز

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

این مجموعه با حضور در بازارهای داخلی و بین المللی و با رعایت استانداردهای بین المللی در مدت کوتاهی توانسته در زمره بزرگترین تولیدکنندگان لوله و پروفیل در کشور قرار بگیرد. بزرگ ترین هدف پروفیل کاوه کشاورز در جهت تنوع تولیدات و تحویل به موقع به مشتریان بوده و همواره در تلاش است تا با تجهیز نمودن ماشین آلات خود گامی در جهت ارتقای کیفیت محصولات تولیدی بردارد. علاوه بر تامین نیاز داخلی سعی شرکت بر صادرات محصولات به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، تاجیکستان و ترکمنستان می باشد. شعار این مجموعه را می توان بهترین کیفیت، بیشترین دقت، بالاترین تجارت و کمترین قیمت دانست.

شرکت کاوه کشاورز

معرفی محصولات تولیدی کاوه کشاورز

گاردریل

سوله قوسی

ورق های فولادی (شیت)

پروفیل فرم دار: شرکت پروفیل کاوه کشاورز توانایی تولید انواع پروفیل با شکل های خاص و براساس سفارش مشتری را دارا می باشد. این شرکت انواع پروفیل های سفارشی را پس از بررسی امکان سنجی تولید و به مشتری تحویل می دهد.

لوله صنعتی و پروفیل های صنعتی (پروفیل خاص)

شرکت پروفیل کاوه کشاورز در حال حاضر توانایی تولید انواع لوله های صنعتی از قطر خارجی 610-10 میلی متر و ضخامت 20-0.7 میلی متر را دارا می باشد. این لوله ها قابلیت فرم پذیری، جوش پذیری ، مقاومت و دقت ابعادی بالایی داشته و مصارف زیادی در صنعت دارند.

لوله فولادی گاز خانگی و آب رسانی (لوله های گالوانیزه)

لوله های سیاه و گالوانیزه برای آبرسانی و گازرسانی منازل و ساختمان ها در سایزهای مختلف در انواع سبک، متوسط و سنگین و به روش E.R.W تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

قوطی مربع و قوطی مستطیل صنعتی و ساختمانی

قوطی های مربع و مستطیل تولیدی این شرکت دارای فرم پذیری، جوش پذیری و دقت ابعادی بالایی بوده و در ساخت ماشین آلات صنعتی، درب و پنجره ساختمان و سایر مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل باز (نبشی، چهارچوب درب، ناودانی و Z)

پروفیل باز تولیدی شرکت کاوه کشاورز در ابعاد و ضخامت های مختلف برای استفاده در چهارچوب درب های چوبی و قاب اطراف پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل درب و پنجره و یا پروفیل های ساختمانی

پروفیل درب و پنجره کاوه کشاورز در ابعاد مختلف برای استفاده در بخش های مختلف درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد و از مهم ترین تولیدات این شرکت به شمار می آید.

بخش صادرات فولاد کاوه کشاورز

شرکت کاوه کشاورز علاوه بر فعالیت در بازارهای داخلی در بخش صادرات محصولاتی از جمله لوله صنعتی، لوله آب، قوطی های مربع و مستطیل و پروفیل های صنعتی فعالیت دارد. در حال حاضر این شرکت به عنوان دومین صادرکننده نمونه استان مرکزی در بخش لوله و پروفیل پس از شرکت نورد و پروفیل ساوه شناخته شده است.

آدرس شرکت پروفیل کاوه کشاورز

شهر صنعتی کاوه؛ انتهای خیابان

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص کارخانه لوله و پروفیل کاوه کشاورز در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0