پارت نورد لاهور

2 سال پیش3751بازدید0دیدگاه2.4امتیاز (8 رای)
پارت نورد لاهور

گروه صنعتی لاهور پارت نورد لاهور

پارت نورد لاهور در سال 1394 و با هدف تولید و نورد انواع محصولات فولادی آغاز به کار کرد. در حال حاضر این شرکت به مدیریت مهدی سرفرازیان در کیلومتر 45 جاده مشهد فریمان فاز دو شهرک صنعتی کاویان مشغول به فعالیت می باشد. پارت نورد لاهور را می توان تنها تولید کننده نبشی و ناودانی و سپری با تکنولوژی داریکت رول یا هات شارژ در کشور ایران دانست. فاز نخست این شرکت با تولید نبشی و ناودانی سبک بار در سایزهای 8 و 10 و با ظرفیتی بالغ بر تولید ماهانه 10 هزار تن آغاز به کار کرد و فاز دوم آن نیز طرح توسعه سبد محصول تولید نبشی و ناودانی از سایز 6 الی 16 اجرا گردید. کیفیت و وزن مطلوب محصولات تولیدی این شرکت در کنار بهره گیری از آخرین و به روزترین تکنولوژی تولید سبب محبوبیت تولیدات این شرکت در میان خریداران گشته است.

مشاهده نسخه pdf مقاله : گروه صنعتی لاهور پارت نورد لاهور

گروه صنعتی لاهور

از تولیدات این مجموعه می توان به انواع ناودانی و نبشی از سایز 5 تا 10 در ضخامت های سبک و سنگین ، تولید شمش 3SP و 4SP در سایزهای 100-125 و 150 و تسمه نوردی کرومیت و سایر سایزها تا عرض 25 و ضخامت 3-10 میلی متر در پارت نورد لاهور و لاهور آهن شرق نام برد. گروه صنعتی لاهور در حال حاضر بزرگ ترین صادرکننده خصوصی در شرق کشور بوده و محصولات این شرکت علاوه بر جذابیت در بازار داخلی به دلیل کیفیت و وزن مطلوب و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، در بازار جهانی نیز مورد قبول واقع گردیده است.

معرفی محصولات گروه صنعتی لاهور

این مجموعه در حال حاضر به تولید انواع نبشی از سایز 4 الی 10 با ضخامت های سبک و سنگین و انواع ناودانی و سپری مشغول می باشد. همچنین از محصولات لاهور آهن شرق می توان به تسمه نوردی کرومیت و سایر سایزها تا عرض 25 و ضخامت 3-12 میلی متر اشاره کرد. محصولات تولیدی این شرکت دارای کیفیت بالا و وزن مطلوبی بوده که برای تولید آن ها از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می گردد. این کارخانه برای نخستین بار در ایران از تکنولوژی داریکت رول یا هات شارژ برای تولید ناودانی و نبشی استفاده نموده است.

انواع نبشی گروه صنعتی لاهور به شرح زیر می باشد:

  • نبشی  4*50*50 – 18 کیلوگرم شاخه 6 متری
  • نبشی  5*50*50 – 22 کیلوگرم شاخه 6 متری
  • نبشی 5*60*60 – 27 کیلوگرم شاخه 6 متری
  • نبشی 6*60*60 – 32 کیلوگرم شاخه 6 متری
  • نبشی  7*80*80 – 50 کیلوگرم شاخه 6 متری
  • نبشی 10 * 100 * 100  (6 متری ) – 86 کیلوگرم
  • نبشی 10 * 100 * 100  (12 متری ) – 172 کیلوگرم

 محصولات گروه صنعتی لاهور

معرفی تکنولوژی هات شارژ

در روش هات شارژ آهن اسفنجی قبل از کاهش دما و با دمای 600 درجه سانتی گراد وارد کوره های ذوب می گردد. این در حالی است که در روش های قدیمی آهن اسفنجی با دمای پایین وارد کوره گردیده و به انرژی زیادی برای گرم نمودن آن احتیاج بود. در روش هات شارژ آهن اسفنجی با دمای بالا وارد کوره شده و سبب صرفه جویی در انرژی و برق مصرفی می گردد. گروه صنعتی لاهور برای نخستین بار در کشور برای تولید محصولات خود از روش هات شارژ استفاده کرده و این امر سبب صرفه جویی این واحد صنعتی در مصرف برق و انرژی گشته است.

آدرس گروه صنعتی لاهور

گروه صنعتی لاهور در حال حاضر در شهرک صنعتی کاویان مشغول به فعالیت می باشد. این شهرک در 45 کیلومتری جاده مشهد – فریمان واقع گردیده و با مساحتی در حدود 600 هکتار در سه فاز در حال بهره برداری می باشد. واحدهای مختلفی اعم از فلزی، خدماتی و مواد شیمیایی در حال حاضر در این مجموعه مشغول فعالیت می باشند.

آدرس کارخانه: فریمان، شهرک صنعتی کاویان فاز 2، خیابان تلاش 4

دفتر مرکزی : مشهد، بلوار امام رضا، امام رضا 49، پلاک 30

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد