2.6/5
8رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت محکم لوله اشتهارد

شرکت محکم لوله اشتهارد در سال 1377 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل فولادی با مدیریت قاسم قلیچ در استان البرز ، شهرستان اشتهارد تاسیس گردید و در حال حاضر به یکی از کارخانه های مطرح در زمینه تولید محصولات فولادی تبدیل گشته است. این شرکت با شعار مشتری مداری و کیفیت در تولید انتها ندارد، پس از 3 سال از تاریخ تاسیس، به بهره برداری رسید. شرکت محکم لوله اشتهارد هم اکنون در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با ظرفیت تولید 150 هزار تن در سال به تولید 25 نوع محصول اعم از لوله، پروفیل و مقاطع فولادی می پردازد. این شرکت با بهره مندی از 5 خط تولید بسته و 2 خط تولید باز و استفاده از نیروهای مجرب در حوزه تولید محصولات فولادی و همچنین بهره گیری از تکنولوژی تمام ایرانی محصولاتی مطابق استاندارد بین المللی و با کیفیت بالا تولید و روانه بازار مصرف می سازد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت محکم لوله اشتهارد

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

محکم لوله اشتهارد

معرفی محصولات شرکت محکم لوله اشتهارد

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]قوطی پروفیل: پروفیل یکی از مقاطع پرکاربرد در صنایع مختلف اعم از ساختمان سازی، صنعت و راه سازی می باشد ولی بیشترین کاربرد این محصول در ساخت در و پنجره های آهنی است. از دیگر موارد کاربرد این محصول می توان به صنعت خودروسازی؛ ساخت پایه میز و صندلی، چهارچوب درهای بزرگ آهنی و کرکره های مغازه اشاره نمود. شرکت محکم لوله اشتهارد در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان مطرح در حوزه قوطی پروفیل در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.

لوله داربستی: این لوله در دسته لوله های صنعتی قرار می گیرد و در ابعاد مختلف توسط شرکت محکم لوله اشتهارد تولید و روانه بازار مصرف می گردد. سازه های داربستی از طریق اتصال این محصولات به یکدیگر تولید شده و ابعاد لوله های داربستی با توجه به نوع سازه و متراژ آن تعیین می گردد.

پروفیل درب و پنجره: شرکت محکم لوله تولید کننده انواع پروفیل درب و پنجره با فرم پذیری، جوش پذیری و مقاومت بالا، دقت ابعادی و کیفیت سطحی مطلوب می باشد. از جمله کاربرد این محصولات می توان به ساخت پنجره و چهارچوب های ساختمانی و نصب و نگهداری شیشه تک جداره اشاره نمود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ورق های شیت: ورق های شیت تولیدی شرکت محکم لوله دارای خصوصیات فرم پذیری، جوش پذیری، مقاومت بالا، دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالا بوده و در مواردی اعم از لوازم پزشکی، لوازم خانگی، ساختمان سازی؛ صنایع سنگین فلزی و حمل و نقل عمومی کاربرد دارد.

چهارچوب فرانسه: چهارچوب های تولیدی این شرکت در ساخت چهارچوب درب های فلزی، درب های چوبی، ام دی اف، اچ دی اف ویترین مغازه مورد استفاده می باشد.

آدرس شرکت محکم لوله اشتهارد

استان البرز، شهرستان اشتهارد، شهرک صنعتی اشتهارد، حسابی غربی، انتهای گلرخ سوم

2.6/5
8رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0