مرکزآهن

خط ویژه 35155-031

نوین پارسیان جنوب

نوین پارسیان جنوب

معرفی شرکت نوین پارسیان جنوب

شرکت نوین پارسیان جنوب از سال ۸۸ با مدیریت محمد علی توکلی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی آغاز نموده و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوله و پروفیل در کشور تبدیل گشته است. پروفیل صنعتی این شرکت در ابعاد ۲، ۲٫۵ و ۳ میلی متر و در عرض ۶ متر تولید و روانه بازار مصرف می گردد. استانداردهای مورد استفاده در تولید پروفیل های شرکت نوین پارسیان جنوب شامل DIN 2395 و JIS G3466 می باشد. پروفیل های تولیدی شامل چهارچوبی، سپری و لنگه دری می باشد.

معرفی محصولات شرکت نوین پارسیان جنوب

لوله و پروفیل صنعتی در دسته مهمترین محصولات تولیدی شرکت نوین پارسیان جنوب قرار دارند. پروفیل یکی از کاربردی ترین مقاطع فولادی در صنعت و ساخت و ساز می باشد و بیشترین استفاده را در ساخت در و پنجره های آهنی دارد. از دیگر استفاده های این محصول می توان به صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، پوشش سقف سوله ها؛ ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی با استفاده از پروفیل نبشی و ساخت کرکره های مغازه با استفاده از پروفیل ناودانی اشاره کرد. تولید این محصول در کارخانجات به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم بوده که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند. پروفیل به دو دسته باز و بسته تقسیم می شوند که پروفیل های باز در مصارف مختلف اعم از چارچوب درب و پنجره و سقف سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر محصولات تولیدی نوین پارسیان جنوب می توان به انواع لوله های فولادی اشاره کرد.

حتما بخوانید :  ایران اسپیرال

نوین پارسیان جنوب

لوله های فولادی قطعاتی به شکل استوانه توخالی می باشند که با طول، قطر و ضخامت مشخص برای انتقال هر نوع سیالی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات در قطرها و ضخامت های مختلف در این شرکت تولید و روانه بازار مصرف می گردند. کاربرد لوله های فولادی در لوله کشی آب و فاضلاب و گاز و … می باشد. شرکت نوین پارسیان تولیدکننده انواع لوله های فولادی برای کاربردهای مختلف می باشد. همچنین لوله های گالوانیزه دسته دیگری از لوله های فولادی می باشند که برای مصارفی که در خطر خوردگی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های گالوانیزه خود به دو دسته فولادی گالوانیزه و آهنی گالوانیزه تقسیم بندی می شوند که به لوله های آهنی گالوانیزه لوله های سفید نیز گفته می شود. لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با لوله های آهنی گالوانیزه سبک تر و براق تر می باشند.

آدرس شرکت نوین پارسیان جنوب

استان خوزستان، شهرستان دشت آزادگان؛ شهر شهرک صنعتی سوسنگرد جاده بستان شهرک صنعتی خیابان اول

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین / ۵٫ تعداد رای:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button