نورد لوله خاورمیانه

2 سال پیش2689بازدید0دیدگاهامتیاز (undefined رای)
نورد لوله خاورمیانه

معرفی شرکت نورد لوله خاورمیانه

شرکت نورد لوله خاورمیانه در سال 93 با هدف تولید انواع لوله آب و لوله گاز در زمینی به مساحت 44 هکتار و 2 فاز در استان آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه، کیلومتر 9 بزرگراه شهید کلانتری تاسیس گردید. این واحد تولیدی در حال حاضر به تولید انواع لوله اسپیرال ، صنعتی، آب، گاز، پروفیل شکل گرفته و چارچوب در و پنجره مشغول می باشد. از اهداف این شرکت می توان به تامین مواد اولیه مورد نیاز کشور و همسایگان همچون عراق، ارمنستان، ترکمنستان و ... می باشد. گروه فولاد ارومیه دارای 4 شرکت زیر مجموعه بوده که از جمله آن ها می توان به نورد لوله خاورمیانه؛ لوله و پروفیل ارومیه، چی چست گاز و گالوانیزه و شرکت صنعتی دورنا اشاره کرد. مرحله نخست پروژه نورد لوله خاورمیانه 5 سال پیش آغاز گردید و حدود 20 پروژه دولتی جهت انتقال آب به مناطق کشاورزی اجراگردیده است. در ادامه به بررسی شرکت نورد لوله خاورمیانه خواهیم پرداخت.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت نورد لوله خاورمیانه

نورد لوله خاورمیانه

محصولات شرکت نورد لوله خاورمیانه

لوله اسپیرال: لوله های اسپیرال عموما برای مصارف آبرسانی و گازرسانی در سایزهای مختلف تولید می گردند. این محصول در شاخه های 6 تا 12 متری و  در ضخامت های متفاوت موجود می باشند.

لوله صنعتی: لوله های صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و برای انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات از ورق هایی با ضخامت 2 میلی متر به بالا تولید می شوند و مقاومت خمشی و پیچشی مطلوبی دارند.

لوله آب: از انواع لوله های آب تولیدی توسط نورد لوله خاورمیانه می توان به لوله های گالوانیزه اشاره نمود که در طرح ها و ابعاد مختلف تولید و روانه بازار مصرف می گردند.

لوله گاز و لوله های توزیع گاز: این لوله ها در ساختمان های مسکونی، سوله های صنعتی، پالایشگاه، پتروشیمی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. از لوله گاز جهت لوله کشی سیستم های هوای فشرده و هیدرولیک استفاده می شود و عموما از جنس گالوانیزه هستند. شرکت نورد لوله خاورمیانه به تولید انواع لوله گاز در ابعاد مختلف مشغول می باشد.

پروفیل های شکل گرفته: انواع پروفیل در شکل ها، ابعاد و اندازه های مختلف برای کاربردهای متفاوت در شرکت نورد لوله خاور میانه تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

چارچوب های در و پنجره: انواع پروفیل جهت استفاده در چارچوب در و پنجره در این شرکت تولید می گردد.

آدرس شرکت نورد لوله خاورمیانه

ارومیه، فاز دوم شهرک صنعتی

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید