صنایع پروفیل سینا شرق

3 ماه پیش3564بازدید0دیدگاه4.8امتیاز (5 رای)
صنایع پروفیل سینا شرق

شرکت صنایع پروفیل سینا شرق فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل فولادی از سال 1380 آغاز نموده و در حال حاضر به یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید این محصولات تبدیل گشته است. این واحد تولیدی علاوه بر فعالیت در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل باز و بسته دارای خدماتی بر روی انواع کویل های سبک و سنگین نیز می باشد. روش تولید لوله و پروفیل در این کارخانه براساس فرآیند شکل دهی غلتکی سرد بوده به طوری که در این روش می توان بدون ایجاد تغییر در ضخامت ورق و با عبور آن از مجموعه غلتک های دوار با ایجاد خم های متوالی در نوار فلزی شکل مقطع مورد نظر را تعیین نمود.جهت مشاهده لیست قیمت قوطی آهن سینا شرق به صورت روزانه به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

معرفی شرکت صنایع پروفیل سینا شرق

فرآیند تولید لوله و پروفیل در شرکت صنایع پروفیل سینا شرق با استفاده از شکل دهی فلز در حالت سرد نوار ورق به پروفیل با سطح مقطع یکنواخت می باشد و عملیات شکل دهی توسط عبور نوار فلز از بین مجموعه غلتک هایی که به صورت پی در پی روی شافت های دستگاه نصب شده اند صورت می گیرد. کیفیت بالای لوله و پروفیل سینا شرق در کنار استفاده از کادر مجرب و متخصص و اهمیت به اصول مشتری مداری سبب محبوبیت بالای این شرکت طی سال های اخیر گردیده است. قیمت پروفیل سینا شرق را می توانید در سایت مجموعه مشاهده کنید.

پروفیل سینا شرق

شرکت های وابسته به صنایع پروفیل سینا شرق

  • شرکت صنایع آهن و فولاد شرق
  • صنیع گستر شرق
  • همگامان فولاد توس

محصولات تولیدی شرکت پروفیل سینا شرق

این شرکت را می توان تنها تولیدکننده پروفیل فولادی در مشهد به شمار آورد که با ایجاد تنوع در محصولات تولیدی نسبت به تکمیل سبد پروفیل خود اقدام نموده است.

آدرس دفتر مرکزی پروفیل سینا شرق

مشهد، بلوار فردوسی- خیابان ثمانه، ثمانه 1، پلاک 51

آدرس کارخانه

کیلومتر 35 جاده مشهد، فریمان، مقابل ایستگاه راه آهن سنگ بست

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد