جدول وزن میلگرد سیرجان حدید

جدول وزن میلگرد سیرجان حدید

میلگردها، اساسی‌ترین عنصر ساختمان‌سازی هستند که با ویژگی‌های فنی و کیفیت خاص خود هر پروژه‌ای را به یک سازه ماندگار تبدیل می‌کنند. کارخانه معتبر و برجسته میلگرد سیرجان با تلاش، تخصص و فناوری روز دنیا این مسیر را در تولید میلگردهای با کیفیت ادامه می‌دهد. جدول وزن میلگرد سیرجان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اطلاعاتی است که به مهندسان، معماران و سازندگان کمک می‌کند تا محصول موردنیاز برای پروژه‌های مختلف را انتخاب کنند.

وزن هر شاخه میلگرد سیرجان نه تنها نماینده دقیق و واقعی از استانداردهای ملی و بین‌المللی بوده، بلکه نشانگر تعهد و پیگیری این واحد صنعتی به تولید محصولات با کیفیت و قابلیت‌های استثنایی است. در ادامه شما را با جدول وزن میلگرد سیرجان و نحوه محاسبه وزن محصولات این کارخانه آشنا خواهیم کرد.

فرمول محاسیه وزن میلگرد سیرجان حدید

کارخانه سیرجان حدید با تکنولوژی پیشرفته و استفاده از تجهیزات مدرن، میلگردهایی با کیفیت عالی تولید کرده که از آن‌ها در صنایع مختلف بهره می‌برند. برای محاسبه وزن میلگردهای تولید شده در این کارخانه، اغلب از فرمول‌هایی استفاده می‌شود که بر اساس طول، قطر یا ضخامت میلگرد، وزن واحد حجمی و مشخصات فنی مربوطه تعیین می‌شود.

7.8/1000*3.14*طول * قطرمیلگرد به توان 2 = وزن هر متر میلگرد به کیلوگرم

لازم به ذکر است که این فرمول برای محاسبه وزن میلگرد تمامی کارخانجات استفاده شده و دارای دقت کافی نیست. برای دقت بیشتر و محاسبه صحیح وزن میلگردهای سیرجان حدید بهتر است از منابع معتبر، جداول فنی یا اطلاعات دقیق از کارخانه یا سایت رسمی شرکت مربوطه استفاده کنید. در ادامه جدول وزن معتبر میلگردهای این کارخانه در ابعاد مختلف برای شما آورده شده است. برای اطلاع از قیمت میلگرد سیرجان در ابعاد مختلف به لینک ارائه شده مراجعه کنید.

فرمول محاسبه وزن میلگرد سیرجان
فرمول محاسبه وزن میلگرد سیرجان

وزن میلگرد 10 سیرجان

کارخانه سیرجان حدید با تکیه بر فناوری‌های نوین و تجهیزات پیشرفته به تولید میلگردهایی با کیفیت عالی و استانداردهای بین‌المللی با ابعادی متنوع مشغول است. این کارخانه از طریق روش‌های تولیدی مدرن، میلگردهای متنوعی تولید نموده که در مصارف مختلف ساختمانی، صنعتی و عمرانی کاربرد دارند. سایز میلگرد سیرجان از 8 تا 32 موجود بوده و با کیفیت بالایی در بازار عرضه می‌شود. میلگرد 10 تولیدی این کارخانه یکی از محصولات سبک و پرتقاضا در بازار داخلی است.

وزن میلگرد 10 تولید شده توسط این کارخانه، 8 کیلوگرم بوده که نسبت به وزن استاندارد جدول اشتال بالاتر است. هرچند وزن این محصول با وزن استاندارد متفاوت است ولی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و طرفداران بیشماری در میان مهندسان و صاحبین صنایع دارد.قیمت میلگرد 10 این کارخانه را به همراه سایر مشخصات آن می‌توانید در سایت مرکزآهن مشاهده کنید.

وزن میلگرد 12 سیرجان

همانطور که ذکر شد کارخانه سیرجان حدید با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و فرآیندهای تولید پیشرفته، به تولید میلگردهای متنوعی از جمله میلگرد 12 مشغول است. این محصولات متناسب با نیازهای مختلف صنایع عمرانی و ساختمانی وارد بازار می‌شوند. وزن میلگرد 12 سیرجان نیز براساس جدول موجود 11 کیلوگرم بوده که نسبت به وزن استاندارد جدول اشتال بیشتر است. با این حال قیمت میلگرد 12 سیرجان نسبت به سایر تولیدات مقرون به صرفه بوده و از تقاضای بالایی برخوردار است.

وزن میلگرد 14 سیرجان

وزن میلگرد 14 سیرجان به عنوان یکی از انواع میلگردهای پرتقاضا در بازار داخلی، نقش مهمی در پروژه‌های ساختمانی و صنعتی ایفا می‌کند. براساس جدول ارائه شده توسط کارخانه، وزن میلگرد 14 سیرجان حدید 15 کیلوگرم بوده که به وزن ایده آل جدول اشتال نیز نزدیک است. قیمت میلگرد 14 سیرجان نیز باتوجه به کیفیت بالای تولید برای اکثر خریداران بسیار مناسب است.

وزن میلگرد 16 سیرجان

میلگرد 16 تولید شده توسط کارخانه سیرجان حدید با وزنی حدود 19 کیلوگرم، یکی از مهم‌ترین محصولات در صنعت ساخت و ساز است. این نوع میلگرد با وزن مشخص، از جمله مواد ساختمانی اساسی محسوب می‌شود که در انواع پروژه‌های عمرانی و ساختمانی به کار می‌رود. وزن میلگرد 16 سیرجان حدید که به‌صورت استاندارد 19 کیلوگرم است، تنها کمی از وزن استاندارد جدول اشتال بالاتر است.

این محصول به دلیل استحکام و کیفیت مناسب استفاده‌های گسترده‌ای در صنعت ساخت و ساز داشته و از اهمیت بسیاری در ایجاد پروژه‌های عمرانی و ساختمانی با استحکام و پایداری مطلوب برخوردار است. قیمت میلگرد 16 این کارخانه را به همراه قیمت این محصول در سایر برندها می‌توانید در سایت و اپلیکیشن مرکزآهن مشاهده کنید.

وزن میلگرد 18 سیرجان

میلگرد 18 ساخته شده توسط کارخانه سیرجان حدید، با وزنی نسبتاً سنگین به میزان 24 کیلوگرم یکی از محصولات بسیار پرفروش در صنعت ساخت و ساز محسوب می‌شود. وزن این نوع میلگرد که در این کارخانه با اندازه استاندارد 24 کیلوگرم تولید می‌شود، نمایانگر قدرت و استحکام آن بوده و به عنوان یکی از مهمترین مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که وزن میلگرد 24 این کارخانه دقیقا مطابق با وزن استاندارد جدول اشتال است.