چگونگی تولید ورق گالوانیزه سینوسی

خرید ورق گالوانیزه سینوسی

در این مقاله به طور مفصل به معرفی دستگاه های تولیدی ورق کرکره گالوانیزه سینوسی می پردازیم. یکی از اشکال فرم دهی متداول و قدیمی ورق های گالوانیزه، دستگاه فرمینگ کرکره (سینوسی ) است. برای خرید ورق سینوسی گالوانیزه جالب است بدانید که به خاطر شباهتی که فرمینگ کرکره ای به موج های دایره ای و مدور دارند، به آنها ورق های سینوسی (Sinoos) هم اطلاق می شود. در قسمت زیر به تفضیل به بحث ورود ورق های قرمز رول گالوانیزه به دستگاه سینوسی خواهیم پرداخت تا اطلاعات کافی را جهت خرید ورق های گالوانیزه ی سینوسی بدست آورید. چگونگی ورود ورق های رول شده گالوانیزه  قرمز به دستگاه های سینوسی به شرح زیر است: بد نیست بدانید که امروزه با گسترش ساخت دستگاه های خم و برش کرکره ها (سینوسی)، ورود ورق های آهنین مواج یا موجدار به خانه ی سایر مردم جامعه نیز اتفاق افتاد، این در صورتی است که پیش از این مردم از ورق های دیگری با کیفیت پایین تر که در نهایت پس از مدتی تخریب می شد استفاده می کردند.

این ورق های کرکره ای آهنی گالوانیزه همواره مشکلاتی نیز به دنبال داشتند که از بین آنها می توان به زنگ زدگی، خوردگی، مشتعل شدن در صورت سانحه، پوسیدگی و نهایتا بلا استفاده شدن آنها در مدت زمانی نسبتا کم اشاره کرد. پس از مدتی مردم به اندیشه ی استفاده از گونه بهتر و جدیدتری از ورق های کرکره شیروانی فرو رفتند و این چنین شد که به مرور زمان به فکر خرید ورق فرمینگ گالوانیزه افتادند که در حال حاضر نیز همان طور که مشهود است، همچنان پراستفاده و پرکاربرد می باشد.

نصب ورق گالوانیزه سینوسی

انتقال رول گالوانیزه به بنگاه جهت خرید ورق گالوانیزه سینوسی

به دلیل انبوه خرید ورق های سینوسی، ورق کرکره ای (سینوسی) را با ابعاد طولی دلخواه و سایزها و اندازه های مختلف با ابعاد حداقل 20 سانتی متری تا 12 متری می توان تهیه و تولید کرد تا باب طبع و سفارش مشتری باشد. محصولی که مشتری سفارش می دهد معمولا 2 الی 48 ساعت طول می کشد تا فراهم شود زیرا به میزان و حجم سفارش مشتری و همین طور ترافیک بنگاه مورد نظر بستگی دارد.

خرید ورق گالوانیزه سینوسی به عنوان سقف های شیب دار با پوششی از جنس گالوانیزه سینوسی

امروزه مردم برای سقف های شیروانی خود علاوه بر اینکه از ورق های گالوانیزه استفاده می کنند، توانایی آن را دارند که از ورق های رنگی موجود در بازار نیز استفاده کنند چرا که زیبایی ظاهری خوبی دارند اما به همان اندازه نیز هزینه ی بیشتر و بالاتری دارند. اما ورق های آهنی قدیمی هم چون شکل و ظاهر زیبایی به خانه و ساختمان نمی بخشند، کمتر مورد اقبال عموم مردم قرار می گیرند.

ورق گالوانیزه سینوسی موارد استفاده بسیاری دارد که از جمله ی آن می توان به کارایی آن در پوشش دهی سقف های سوله ها، ویلاها و شیروانی ساختمان ها، با ورق های گالوانیزه ی رنگی (یا ورق های گالوانیزه ساده و بدون رنگ) اشاره کرد. همچنین با توجه به تنوع در ضخامت های این ورق ها، شما می توانید از ضخامت های گوناگون ورق های گالوانیزه با عرض هایی به ابعاد کوتاه 1000 میلی متری و یا بلند 1250 میلی متری، استفاده کنید.

برای اینکه متوجه شوید چه ضخامتی برای شما مناسب است، باید ابتدا از نصاب شیروانی ساختان خود سوالاتی بپرسید و یا با توجه به شرایط و جو جغرافیایی خودتان و همچنین ارتفاعی که سازه ی شما از سطح زمین دارد، به محاسبه ی آن بپردازید.

خرید ورق رنگی طرح سینوسی (کرکره ای)

جهت خرید ورق رنگی طرح سینوسی (کرکره ای) می توانید به مشخصات فیزیکی زیر رجوع کنید:

  •   اندازه ی ضخامت اختیاری و بسته به درخواست مشتری می باشد.
  •   اندازه و ابعاد عرضی ورق های استفاده شده معدل با ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتیمتر است.
  •   اندازه طول ورق ها بسته به درخواست متری یا سفارش دهنده است و کاملا اختیاری می باشد.

موارد استفاده ی ورق های سینوسی گالوانیزه چیست؟

  • خرید ورق های گالوانیزه ی سینوسی به منظور پوشش دهی سقف و دیوارهای سوله ها صورت می گیرد.

مزایا و فایده های ورق های سینوسی گالوانیزه چیست؟

  •   نصب این ورق ها سریع و همچنین آسان است.
  •   دارای زیبایی و قیمت مناسبی در مقایسه با محصولات شبیه به آن است.
  •   دارای  وزنی سبک و همچنین ایمنی در سطح بالا در هنگام بروز زلزله و زمین لرزه است.
  •   در شرایط جوی گوناگون رنگ و همین طور شکل آن تغییر پیدا نمی کند.
  •   در برابر نم و رطوبت آب و هوایی مقاوم و مستحکم است.
  •   به مرور زمان یکپارچگی خود را از دست نداده و شکسته نمی شود.

خرید ورق گالوانیزه سینوسی

تولید ورق های سینوسی گالوانیزه امروزه به صورت کاملا بومی تولید و تهیه می شود، این در صورتی است که در گذشته بدین شکل نبوده است. خبر خوشایندی است که کشورمان ایران در حال حاضر علاوه بر تولید ورق های گالوانیزه ی مختلف، ‌و امکان خرید این ورق ها بطور آسان و کاملا در دسترس، ورق های کرکره ای گالوانیزه ی خارجی همانند کرکره ی گالوانیزه ی قزاقی، کرکره ی گالوانیزه ی چینی،کرکره ی گالوانیزه ی کره ای، کرکره ی گالوانیزه ی ژاپنی و… را نیز وارد می کند و این امر نشان از پیشرفت ایران در این زمینه ها و دسترسی بهتر مردم و همچنین کمتر شدن قیمت آنها نسبت به محصولات مشابه خارجی است. با وجود چنین تولیداتی مردم استقبال بیشتری از محصولات ایرانی دارند زیرا هم بسیار مقرون بصرفه هستند و هم اینکه دارای کیفیت بالا و استاندارد درمقایسه با محصولات دیگر خارجی هستند.

طرح ورق های کرکره سینوسی از اولین و ابتدایی ترین ورق هایی است که به تهیه و تولید آن پرداخته شد. ورق هایی که برای پوشش دهی سقف ها و پشت بام ها از آنها استفاده می کنند را از مواد خاصی تهیه و به بازار ارائه می کنند. با توجه به گسترش و متداول شدن استفاده از ورق های فلزی، این پوشش ها را می توان به دو دسته ی پوشش های فلزی و پوشش های غیر فلزی دسته بندی کرد. پوشش های غیر فلزی شامل پوشش های ایرانیتی، پوشش آردواز، پوشش سفالی، پوشش دکرا، پوشش شینگن، پوشش آندولین، پوشش آندوویلا و دیگر پوشش ها می باشد. اما پوشش های فلزی همگی فرم دهی شده یا اصطلاحا فرمینگ شده اند و در برابر باد و باران و شرایط جوی بد هم مقاوم و مستحکم می باشند.

ورق های مخصوص پوشش دهی سقف ها می بایست همگی گالوانیزه باشند تا از خوردگی و همچنین زنگ زدگی آنها جلوگیری به عمل آید. این ورق ها در ابتدای امر تنها بصورت گالوانیزه و فاقد رنگ بودند اما پس از گذشت مدتی و با پیشرفت فناوری و تکنولوژی انواع و اقسام رنگی آن نیز تهیه و تولید و به بازار عرضه شد. امروزه این ورق ها دارای رنگ های مختلف و جالبی هستند و همچنین با طرح های متنوعی در دسترس قرار می گیرند و به بازار عرضه می شوند.

قیمت ورق گالوانیزه

ورق کرکره سینوسی گالوانیزه چیست ؟

ورق کرکره سینوسی گالوانیزه مدل خاصی از فرم دهی ورق های گالوانیزه است که در تهیه و تولید سقف های شیروانی بکار برده می شود. از دیرباز تا کنون برای جلوگیری از تجمع آب بارانی که در پشت بام ها باقی می ماند از سقف های شیبدار استفاده می شده است که با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به تامین ذائقه تمامی سلیقه ها مدلهای متنوعی از پوشش شیروانی طراحی و ساخته شده است که از پرکاربردترین آنها و همچنین قدیمی ترین ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین آنها می توان به ورق کرکره گالوانیزه اشاره کرد.

در بین ورق های گالوانیزه ایرانی به ترتیب قیمت و کیفیت می توان ورق های گالوانیزه کرکره زیر را متصور بود :

ورق های گالوانیزه کرکره سینوسی فولاد مبارکه اصفهان

ورق های گالوانیزه کرکره سینوسی فجر کاشان

ورق های گالوانیزه کرکره سینوسی شهرکرد

ورق های گالوانیزه کرکره سینوسی چهارمحال و بختیاری

ورق های گالوانیزه کرکره سینوسی هفت الماس قزوین

ورق های گالوانیزه کرکره سینوسی اشتهارد

ورق های گالوانیزه کرکره روی سینوسی اندود ساوه

در مورد طول ورق های گالوانیزه ی کرکره سینوسی می توان گفت که آنها می توانند عددی به دلخواه مشتری و طبق سفارش وی باشند. ولی معمولا ورق هایی با ابعاد طولی 2 متر، 3متر، 4 متر، 5 متر و 6 متر به شکل پیش آماده، می توانند غرضه شوند.

وزن ورق های کرکره سینوسی گالوانیزه نیز مطابق با وزن ورق های گالوانیزه هستند.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 100 سانتی متر و طول 1 متر حدودا 4 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 100 سانتی متر و طول 2 متر حدودا 8 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 100 سانتی متر و طول 3 متر حدودا 12 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 100 سانتی متر و طول 4 متر حدودا 16 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 100 سانتی متر و طول 5 متر حدودا 20 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 100 سانتی متر و طول 6 متر حدودا 24 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 125 سانتی متر و طول 1 متر حدودا 5 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 125 سانتی متر و طول 2 متر حدودا 10 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 125 سانتی متر و طول 3 متر حدودا 15 کیلوگرم می باشد.

 وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 125 سانتی متر و طول 4 متر حدودا 20 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 125 سانتی متر و طول 5 متر حدودا 25 کیلوگرم می باشد.

وزن ورق 5/0 میلی متری کرکره با عرض 125 سانتی متر و طول 6 متر حدودا 30 کیلوگرم می باشد.

خرید ورق های گالوانیزه ی کرکره (سینوسی ) در فروشگاه ها روزانه قابل سفارش و دریافت است.

کاربرد ورق های گالوانیزه کرکره ای سینوسی در بیشتر موارد پوشش دهی سقف سوله، انباری، پارکینگ و انواع سایه بان و حصارکشی کارگاهی و غیره است. برایاستفاده در منازل مسکونی و یا ویلاها و به عنوان سردری، ورق های گالوانیزه رنگی را پیشنهاد می کنیم.

چگونگی تولید ورق گالوانیزه سینوسی
خرید ورق گالوانیزه سینوسی در این مقاله به طور مفصل به معرفی دستگاه های تولیدی ورق کرکره گالوانیزه سینوسی می پردازیم. یکی از اشکال فرم دهی متداول و قدیمی ورق های گالوانیزه، دستگاه فرمینگ کرکره (سینوسی ) است. برای خرید ورق سینوسی گالوانیزه جالب است بدا...
1993 بازدید
2:01
3 سال پیش
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 0