واکنش بازار فولاد و ارز بر ابتلای ترامپ به کرونا

در هفته منتهی به اربعین حسینی، بازار آهن در خوف و رجا از شرایط پیش آمده به سر می برد. مهم ترین دلیل این مساله شنیدن خبر کاهش قیمت دلار بود که منجر شد تا فعالان اقتصادی در تمامی حوزه ها با احتیاط بیشتر گام بردارند. ولی به تدریج ازین گمانه زنی ها کاسته شد و در ادامه همانطور شاهد بودیم تدابیر بانک مرکزی برای کنترل قیمت دلار راه به جای نبرد و دلار به همان قیمت قبلی بازگشته و باعث افزایش قیمت مقاطع و تمایل فعالان به شروع مجدد معاملات برای ساعاتی گردید. شرایط اقتصادی کشور به شکلی است که هر روز باید شاهد تورمی بیشتر بود و این رکوردشکنی درصد تورم، بدون شک تا به وجود آمدن یک شرایط ایده آل ادامه خواهد داشت و برای کنترل تورم ابتدا باید تدبیری ویژه برای کنترل نرخ ارز صورت پذیرد.

سه علت عمده در کاهش نرخ ارز را میتوان

 • بیماری ترامپ
 • رسیدن طلا و ارز به سقف قیمت
 • افزایش عرضه دلار توسط بازارگردان

با توجه به موارد مطرح شده :
با وجود کاهش تقاضای خریداران و عوامل یاد شده باید منتظر ماند تا ببینیم بازار آشفته حال آهن به کدام سمت و سو کشیده خواهد شد.

واکنش بازار فولاد و ارز بر ابتلای ترامپ به کرونا

در هفته منتهی به اربعین حسینی، بازار آهن در خوف و رجا از شرایط پیش آمده به سر می برد. مهم ترین دلیل این مساله شنیدن خبر کاهش قیمت دلار بود که منجر شد تا فعالان اقتصادی در تمامی حوزه ها با احتیاط بیشتر گام بردارند. ولی به تدریج ازین گمانه زنی ها کاسته...
379 بازدید
1:48
10 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0