5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه فولاد زرین میاندوآب

شرکت فولاد زرین میاندوآب در سال های اخیر فعالیت خود را در زمینه تولید انواع میلگرد فولادی از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی آغاز نموده است. میلگرد تولیدی این مجموعه از نظر وزن شاخه و رنگ مانند میلگرد فولاد البرز غرب بوده و در سایزهای 16 تا 22 میلی متر قابل تولید بوده و در سایزهای 16 و 18 و 20 و 22 میلی متر موجود می باشد. میلگرد فولاد زرین میاندوآب از نوع A3 بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. در حال حاضر این کارخانه به یکی از کارخانجات صنعتی برتر در سطح استان تبدیل گشته است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت فولاد زرین میاندوآب

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

محصولات تولیدی فولاد زرین میاندوآب

همان طور که گفتیم این واحد صنعتی در حال حاضر به تولید انواع میلگرد در سایزهای مختلف مشغول می باشد. از میلگردهای تولیدی این شرکت می توان به میلگرد 16، 18، 20، 22 آجدار اشاره کرد. این میلگردها از نوع ساده کربنی و کم آلیاژی a3 می باشد. شرکت فولاد زرین میاندوآب از سال 85 فعالیت خود را با تولید میلگرد فولادی آغاز نمود و در حال حاضر به تولید انواع سایز این محصول مشغول می باشد. لازم به ذکر است که میلگرد a3 از نظر ظاهری و خصوصیات مکانیکی دارای تفاوت هایی با سایر میلگردها بوده و در هنگام خرید لازم است به این تفاوت ها دقت نمایید. همان طور که می دانید میلگرد a1 در دسته میلگردهای ساده بوده و میلگردهای a2، a3 و a4 آجدار به شمار می آیند.

کارخانه فولاد زرین میاندوآب

نحوه تشخیص میلگرد a1 دشوار نبوده و همان طور که مشخص است این محصول دارای آج نمی باشد ولی سه نوع میلگرد دیگر به دشواری قابل تشخیص می باشند. برای مثال چنانچه آج میلگرد به صورت فنر باشد میلگرد از نوع a2 بوده و اگر آج ها به صورت ضربدری باشند میلگرد مورد نظر از نوع a3 می باشد. میلگردهای a3 پس از آج زنی وارد مرحله خنک کاری شده و این عملیات توسط پاشش آب و یا در معرض هوا قرار گرفتن بر روی این محصولات انجام می گیرد. به همین دلیل شکل ظاهری میلگرد عموما تیره و سیاه رنگ می باشد. همچنین میلگردهای a3 دارای آج جناقی می باشند و میلگردهای a2 آج مارپیچ موازی دارند و به صورت مستقیم آج زنی می شوند.

از لحاظ مشخصات مکانیکی میلگردهای نوع a3 تردتر و شکننده تر بوده ولی میلگردهای a2 انعطاف پذیرتر می باشند. در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که برخی میلگردها دارای آج هایی شبیه میلگرد a3 بوده ولی از لحاظ مکانیکی و فیزیکی به میلگرد a2 شباهت دارند. به همین دلیل لازم است بر روی آن ها آزمایشات مکانیکی انجام گرفته و یا برای اطمینان این محصول را از کارخانجات معتبر خریدارای نمایید. شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت میلگرد زرین میاندوآب به صورت روزانه به سایت مرکز آهن مراجعه نمایید.

آدرس شرکت فولاد زرین میاندوآب

آذربایجان غربی – میاندوآب – میاندوآب جاده شاهیندژ شهرک صنعتی شهید باکری بعد از فلکه دوم انتها خیابان 14 شرقی

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0