تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

تحلیل بازار آهن آلات چهارم شهریور نود و شش

بازار اهن آلات

قیمت میلگرد

به گزارش مرکز آهن در بخش میلگرد، کارخانه ذوب آهن اصفهان قیمت میلگرد خود را با ۱۰ تا ۴۰ تومان کاهش اعلام کرد لازم به ذکر است این محصول در انبار با ۲۰ تا ۴۰ تومان کاهش قیمت در بازار امروز عرضه شد. اکثر کارخانه جات تولید میلگرد،قیمت خود را ۱۰ تا ۵۰ تومان کاهش اعلام کردند، امید می رود با این کاهش قیمت در میلگرد بازار در روزهای آینده شاهد کاهش قیمت و تقاضا روبه رو شود.

قیمت میلگرد اصفهان

قیمت تیر آهن

قیمت تیر آهن ذوب آهن در انبار با کاهش ۲۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان رو به رو بود اما تیر آهن ذوب آهن در کارخانه اعلام نشد. با این حال تیر آهن هفته ایی آرام پیش رو دارد.

انواع لوله

در بخش انواع لوله شاهد تغییرات قیمت نبودیم و قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان ثابت، لوله تست مردود درجه ۲با قیمت ثابت،لوله گالوانیزه سپاهان با قیمت ثابت،لوله گالوانیزه سپاهان با قیمت ثابت و کلیه ی قیمت های لوله گاز روکار و توکار کارخانه ی سپاهان و کچو هم بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد.

قیمت ورق

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه و اکسین نسبت به روز گذشته بدون تغییر و با ثبات قیمت همراه بوده است .همچنین قیمت ورق گالوانیزه ، رنگی و روغنی کارخانه اکسین اهواز ثابت و بدون هیچ تغییری در بازار به دست مصرف کنندگان رسید.

قیمت ورق سیاه

قوطی پروفیل

در بخش قیمت قوطی,قیمت قوطی پروفیل بارگیری از اصفهان و تهران بدون تغییر ،ثابت و قوطی ستونی هم بدون تغییر در بازارعرضه شد.پروفیل زد و زد رنگی هم روز آرامی را سپری کرد و نوسانی در قیمت این محصول نداشتیم.

حتما بخوانید :  بررسی قیمت ورق سرد کشور امریکا و بازار اروپا به دنبال کاهش تقاضا

نبشی ناودانی

قیمت تسمه کوره ای بارگیری از انبار اصفهان و تهران و تسمه ورقی بارگیری از انبار اصفهان با قیمت ثابت اعلام شد.همچنین قیمت نبشی ناودانی و سپری آهنی هم بدون تغییر قیمت بود.

با توجه به قیمت گذاری امروز آهن آلات از سمت کارخانه ها نوید بازاری آرام و بدون تغییر قیمت در روزهای آینده احساس می شود،اکثر تولید کنندگان بر این باور هستند که با کاهش قیمت محصولات و ثبات آهن آلات تا حدودی بتوانند کمبود تقاضا را در هفته های گذشته جبران کنند.

ارزیابی بازار آهن آلات

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

Call Now Button