0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت میلگرد در کارخانجات چین 

شرکت فولاد سازی Baosteel در شرق چین ، با بهبود تمایلات در بازارهای لحظه ای و همچنین بهبود فصلی قریب الوقوع، قیمت میلگرد را افزایش داده است. این شرکت روز پنج شنبه اعلام کرد قیمت های خود را برای عرضه  میلگرد ، با قیمت ۱۰۰ یوان (۱۵ دلار) افزایش می دهد. این افزایش قیمت بدین معنی است که این شرکت  قیمت میلگرد ۵٫۵mm Q235  را به میزان ۳۹۴۲ یوان (۵۹۳ دلار) در هر تن، میلگرد را با ۴٫۵۰۶ یوان (۶۷۸ دلار) در هر تن به فروش می رساند.

قیمت میلگرد پس از افزایش قیمت به مبلغ ۲٫۸۵۰ یوان (۴۲۹ دلار) در هر تن  ارائه خواهد شد. تمام قیمت ها بر مبنای کارهای سابق هستند و مالیات بر ارزش آنها احتساب شده است. ماه سپتامبر به طور معمول یک ماه قوی برای بخش میلگرد چین بوده و کارخانه ها قیمت های خود را در طول دوره افزایش تقاضا، افزایش می دهند. یک تحلیلگر بازار میلگرد در پکن خاطر نشان کرد: “سفارشات برای میلگرد اصلی که در ماه آگوست انجام شده، بیشتر از سال قبل بود.”

ماه سپتامبر رویکرد گرمتری از بازار را نشان می دهد. افزایش قیمت های لحظه ای برای میلگرد در ماه آگوست به افزایش قیمتها منجر شد. قیمت های داخلی چین برای میلگرد روند روبه رشدی را تا پایان ماه جولای نشان داده شده است. به عنوان مثال ، متال بولتن مطابق با اولین قیمت های بدست آمده اظهار داشت ، قیمت میلگرد در منطقه شرقی تا کنون در ماه جاری به میزان ۳ درصد افزایش یافته است.

افزایش قیمت میلگرد داخلی چین در پایان هفته با تقویت پیشنهادات

قیمت میلگرد داخلی چین در هفته گذشته افزایش یافته است، به طوری که تمایلات بازار با افزایش دستمزد در بازار شمش بهبود می یابد و شرکت کنندگان با چشم انداز مثبتی روبرو می شوند.

افزایش قیمت کالاهای اصلی روز جمعه در مناطق شرقی و شمالی کشور تمدید شد، زیرا تمایل بازار با افزایش قیمت میلگرد تانگشان و همچنین سود در بازار معاملات آتی طی جلسه صبح روز جمعه، افزایش یافت. میلگرد در شانگهای  با افزایش روزانه ۷۰ یوان (۱۱ دلار) در هر تن معامله شده  و ۳۰ تا ۵۰ یوان (۵ تا۸ دلار) در هر تن در پکن افزایش قیمت داشته است. به نقل ازبازار امروز، ” تمایلات بازار امروز به طور کلی مثبت بود و فعالیت خرید نیز با وجود کاهش قیمت معاملات آتی در بعدازظهر بهبودی کمی داشت.” یکی از معامله گران شانگهای گفت :” من فکر می کنم قیمت میلگرد در آینده نزدیک می تواند با کاهش تولید کارخانه ها ادامه یابد.”

در ساعت سه صبح، میلگرد با قیمت ۲٫۲۸۰ یوان (۳۴۴ دلار) به ازای هر تن ، با احتساب  مالیات در Tangshan معامله شد؛ که معادل ۵۰ یوان (۸ دلار) در هر تن از روز پنج شنبه می باشد. بورس معاملات شانگهای –معاملات محموله میلگرد ماه اکتبر با قیمت ۲٫۵۷۷ یوان (۳۴۴ دلار) به ازای هر تن، در روز جمعه انجام شد و ۱۷ یوان (۳ دلار) در هر تن از قیمت تعیین شده، در روز پنجشنبه کاهش داشت.

قیمت میلگرد اصفهان

افزایش قیمت میلگرد و سیم مفتولی داخلی ترکیه با وجود تقاضای ضعیف

قیمت میلگرد و سیم مفتولی داخلی در هفته گذشته در بازار ترکیه افزایش یافت، اگر چه تقاضا هنوز هم ضعیف است،این خبر توسط متال بولتن در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست اعلام شد. ارزیابی قیمت هفتگی  متال بولتن برای میلگرد  داخلی ۳۸۵ تا ۴۰۰ دلار در هر تن کارهای سابق برآورد گردید؛ که از هفته گذشته ۳۸۰ تا ۴۰۰ دلار برای هر تن افزایش قیمت داشته است. کارخانه ها در منطقه استانبول میلگرد را به بازار محلی با مبلغ  تا ۴۱۰ دلار در هر تن کارهای سابق عرضه کردند، در حالی که قیمت میلگرد منطقه  ازمیر در حدود ۳۹۰ تا ۳۹۵ دلار برای هر تن بود.

بزرگترین شرکت تولید کننده میلگرد در استانبول، Icdas، پیشنهاد قیمت ۴۱۰ دلار برای هر تن از کارهای پیشین را ارائه کرد، در حالی که قیمت میلگرد آن ۴۴۲ دلار برای هر تن بود. یک منبع در کارخانه ازمیر گفت :” ما میلگرد را به قیمت ۳۹۵ دلار برای هر تن را به بازار محلی ارائه می دهیم، اما تقاضا بسیار ضعیف است. من شنیدم که برخی از معامله گران میلگرد را حتی با قیمت ۳۹۱ دلار برای هر تن ارائه می دهند. ” ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای میلگرد ۴۲۰ تا ۴۳۰ دلار برای هر تن از کارهای سابق برآورد گردید، که  از ۴۲۰ تا ۴۲۰ دلار برای هر تن از هفته گذشته افزایش داشته است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری