3/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

قیمت ورق گالوانیزه چین

قیمت ورق گالوانیزه صادراتی چین با افزایش رو به رو بود دلیل این امر تقاضای داخلی بسیار بالا می باشد. آخرین قیمت ورق گالوانیزه ۱۵ تا ۲۵  دلار به نسبت هفته گذشته افزایش داشته ۶۱۵ تا ۶۲۵ دلار هر تن فوب شده است. در این میان با افزایش قیمت ها خریداران خارجی خیلی هوشمندانه تر عمل می کنند و خیلی کم کسی تمایل به خرید دارد.

به گزارش پایگاه خبری مرکز آهن، در بازار داخلی چین نیز  قیمت ورق گالوانیزه ۲۰ دلار نسبت به هفته گذشته افزایش داشته چرا که ارزش واحد پولی یوان رشد داشته و قیمت ورق سرد و گرم ۲۴ تا ۲۶ دلار نیز بالا رفته است.

تقاضا و موجودی ورق در چین دچار مشکل و کمبود شده چون اکثر خطوط تولید برای تولید میلگرد و مفتول استفاده شده است.

قیمت ورق گالوانیزه روز خرید فروش

قیمت ورق گالوانیزه اروپا

بالا بودن تقاضا، قیمت ورق گالوانیزه را در جنوب اروپا باز هم صعودی پیش برد  از سمتی واردات ورق سرد هم کم شده و جو در بازارهای جهانی همچنین مطلوب به نظر می رسد که به افزایش قیمت کمک مهمتری کرده است.  قیمت ورق گرم نسبت هفته پیش تا ۱۰ یورو هر تن افزایش داشته ۵۰۳ یورو هر تن درب کارخانه عرضه شده است.قیمت ورق سرد نیز با ۲۰ یورو هر تن افزایش قیمت ۵۸۵ تا ۵۹۵ یورو هر تن درب کارخانه اعلام شده است.

تعطیلات تابستانی کارخانه ها پیش رو می باشد و فعالان بازار بر این باور هستند که افزایش قیمت ها بعد از تعطیلات هم  روند خود را خواهد داشت.

افزایش قیمت مقاطع

مقاطع صادراتی سی آی اس به سبب بازار بیلت و رشد بازار چین روند بهبود داشته است. دو هفته گذشته قیمت ۲۰ تا ۳۰ دلار هر تن بالا رفته به ۴۹۰ تا ۵۰۰ دلار هر تن فوب رسیده است.

 قیمت سیم مفتولی صادراتی سی آی اس نیز ۵۱۰ تا ۵۲۰ دلار هر تن فوب دب کارخانه عرضه شد. در خاور میانه و اروپا به تازگی معاملاتی انجام گرفته است. از جایی که در بازار داخلی اروپا هم قیمت ها رشت داشته است پیش بینی می شود ۵۲۰ دلار هر تن فوب دریای سیاه قیمتی اصولی باشد.

قیمت ورق سرد

 

۳
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • ۵عالی بود
  • ۳خوب بود
  • ۲معمولی بود
  • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها

    اشتراک گذاری