0
مرکزآهنقیمت ورق گالوانیزهقیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

1 کارخانه
قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس
قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۱:۰۶

ورق گالوانیزه هفت الماس از جمله محصولات عالی تولید شده در شهر قزوین است. ورق هفت الماس با کیفیت بسیار بالا تولید شده و قابلیت ارسال به اقصی نقاط کشور را دارد. قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس روز با توجه به کیفیت و پارامترهای خارجی (ارز، طلا، نفت و …) مداوم در سایت مرکزآهن برای اطلاع عموم به روز رسانی می‌شود. به طور کلی ورق گالوانیزه هفت الماس قزوین در ضخامت‌های 0.4 تا 2.5 میلی متر، به صورت رول و در عرض 1 تا 1.25 متر تولید و به فروش می رسد.

قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس

قیمت روز ورق گالوانیزه هفت الماس با توجه به وضعیت بازار آهن در سایت معتبر مرکزآهن قابل بررسی است. امکان استعلام قیمت ورق از طریق شماره 91009009-031 و 91009009-021 نیز برای مشتریان وجود دارد. برای اینکه بهتر بتوانید برای خرید تصمیم بگیرید قبل از اقدام نهایی می‌توانید از مشاوران ما راهنمایی لازم را دریافت کنید. ورق گالوانیزه هفت الماس محصول تولیدی صنایع هفت الماس سهامی خاص می باشد. این شرکت در سال 1380 تاسیس گردید و در سال 1382 مورد بهره برداری قرار گرفت. ظرفیت تولید این مجموعه 10 هزار تن ورق گالوانیزه در سال است. ورق گالوانیزه شرکت هفت الماس 15 درصد از نیاز بازار داخلی را تامین کرده و حدود 20 تا 40 درصد از کل ظرفیت تولیدی آن به بازارهای جهانی عرضه می گردد.

قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس قیمت ورق گالوانیزه کارخانه هفت الماس

ورق گالوانیزه هفت الماس قزوین

کلاف گالوانیزه هفت الماس دارای وزن 25-5 تن، ضخامت ورق 5/2-2/0 میلی متر و عرض ورق در رنج 1250-700 میلی متر می باشد. ورق گالوانیزه هفت الماس قزوین دارای ضخامت 8/1-2/0 میلی‌متر است. عرض آن 1250-700 میلی متر بوده و طول آن حداکثر 12 متر می باشد. برای تولید ورق گالوانیزه فرم داده شده هفت الماس، ورق ورودی دارای عرض 1250 -700 میلی متر بوده و عرض ورق خروجی در رنج  11850 الی 772 میلی‌متر و ضخامت ورق 5/1 تا 3/0 میلی متر است.

روش تولید این ورق از نوع تولید گالوانیزه گرم پیوسته بوده و محافظت سطحی آن از نوع کروماته و روغنی می باشد. وزن ورق گالوانیزه هفت الماس را می‌توانید با توجه به ابعاد و ضخامت کالا در وبسایت ما مشاهده کنید. از آنجایی که خرید ورق‌های گالوانیزه هفت الماس با توجه به وزن آن انجام می شود، اطلاع دقیق از این ویژگی برای تخمین هزینه‌ها اهمیت زیادی دارد.

لیست قیمت شرکت هفت الماس

برای اطلاع از لیست قیمت شرکت هفت الماس کافی است به وبسایت ما مراجعه کرده و در صفحه محصول جداول کالا را بررسی کنید. با توجه به آن که ورق گالوانیزه تولیدی شرکت هفت الماس دارای پوشش ضد خوردگی مناسبی می باشد و عملکرد مناسبی را در سخت ترین شرایط از خود نشان داده است، از آن می توان در صنایع متفاوتی استفاده نمود.

قابل توجه این که قیمت های اعلام شده از سوی سایت رسمی صنایع هفت الماس بدون احتساب ارزش افزوده می باشد. برای خرید ورق گالوانیزه هفت الماس در سایزهای مختلف کافی است نوع و میزان ورق مورد نیاز خود را از سایت مرکزآهن انتخاب کرده و سپس برای خرید اقدام کنید. در صورت نیاز به لیست قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس با کارشناسان مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

لیست قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس امروز را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش شرکت هفت الماس به صورت روزانه قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه ورق گالوانیزه هفت الماس در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه ورق گالوانیزه هفت الماس را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید