0
مرکزآهنقیمت ورق گالوانیزهقیمت ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال

قیمت ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال

1 کارخانه
قیمت ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال
قیمت ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۱:۰۶

ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال، قطر کلاف بین 508 تا 610 میلیمتر دارد و وزن هر کلاف آن، بین 3.5 تا 20 تن متغیر است. ضخامت این ورق، بین 0.25 تا 2 میلیمتر و عرض آن 750 تا 1550 میلیمتر است. شرکت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد با ظرفیت تولید 330 هزار تن در سال، اولین خط پیوسته گالوالوم و گالوانیزه گرم را دارد. پوشش گالوانیزه از طریق پوشاندن ورق فولادی کربنی با آلیاژ فلز روی ایجاد می‌شود. به دلیل پتانسیل حفاظت کاتودی فلز روی از آن برای افزایش مقاومت ورق گالوانیزه در مقابل خوردگی استفاده می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این کالا و استعلام قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد با مرکزآهن تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال قیمت ورق گالوانیزه کارخانه تاراز چهارمحال و بختیاری

قیمت ورق گالوانیزه تاراز

قیمت لحظه ای ورق گالوانیزه تاراز به عوامل متنوعی بستگی دارد. از آنجایی که برای افزایش طول عمر این کالا و افزایش مقاومت آن در برابر خوردگی، از آلیاژ گالوالوم یا آلوزینک در سقف‌های ساختمانی استفاده می‌شود، کیفیت آن بالاتر از ورق‌های معمولی است. فرم‌پذیری بسیار بالا، سطح براق، پتانسیل انجام عملیات جوشکاری، مقاومت در عین نازكی، صافی فوق‌العاده بالا و رنگ‌پذیری بسیار خوب از ویژگی‌های ورق گالوانیزه شهرکرد است. دو نوع ورق گالوانیزه خودرو و ورق گالوانیزه صنعتی وجود دارد. ورق گالوانیزه خودرو در صنعت خودروسازی برای ساخت بدنه خودرو و اجزای ماشین استفاده می‌شود. ورق گالوانیزه چهارمحال صنعتی هم در صنعت ساختمان و لوازم خانگی کاربرد دارد. قیمت ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد را از کارشناسان مرکزآهن بپرسید.

خرید ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال خرید ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال از مرکزآهن

خرید ورق گالوانیزه تاراز

قیمت ورق گالوانیزه تاراز به نوسانات قیمت آهن و فولاد وابسته است. قیمت این ورق بر اساس ضخامت و سایز آن هم متفاوت است. پس از خرید ورق گالوانیزه شهرکرد بهتر است آن را روی پایه‌های فلزی یا چوبی قرار دهید و در دمای ثابت و بدون رطوبت نگهداری کنید. این ورق‌ها باید در محیط‌های بسته بدون آلودگی و تمیز نگهداری شوند. اگر این ورق‌ها را در فضای باز نگهداری می‌کنید، باید آنها را روی داربست قرار دهید و روی آنها را با پوشش ضد آب پلی اتیلن بپوشانید. پیش از خرید ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال می توانید از مشورت حرفه‌ای و رایگان کارشناسان مرکزآهن در خصوص قیمت ورق گالوانیزه استفاده کنید.

همچنین شما می‌توانید به لیست قیمت ورق از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن دسترسی داشته باشید.

 

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

مشخصات ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال چقدر است؟

قطر کلاف بین 508 تا 610 میلیمتر – وزن هر کلاف بین 3.5 تا 20 تن متغیر – ضخامت بین 0.25 تا 2 میلیمتر و عرض 750 تا 1550 میلیمتر است. 

شرایط نگهداری ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد چیست؟

این ورق‌ها باید در محیط‌های بسته بدون آلودگی و تمیز نگهداری شوند. اگر این ورق‌ها را در فضای باز نگهداری می‌کنید، باید آنها را روی داربست قرار دهید و روی آنها را با پوشش ضد آب پلی اتیلن بپوشانید.

ورق گالوانیزه تاراز در چه صنایعی مورد استفاده قرار میگیرد؟

در صنعت خودروسازی برای ساخت بدنه خودرو و اجزای ماشین و در صنعت ساختمان و لوازم خانگی کاربرد دارد.

دلیل کیفیت بالاتر ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال نسبت به ورق‌های معمولی چیست؟

از آنجایی که برای افزایش طول عمر این کالا و افزایش مقاومت آن در برابر خوردگی، از آلیاژ گالوالوم یا آلوزینک در سقف‌های ساختمانی استفاده می‌شود، کیفیت آن بالاتر از ورق‌های معمولی است.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید