1.1/5
7رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه

شركت صنايع فولاد هیربد زردندیه یکی از بزرگترین کارخانجات تولید محصولات فولادی کشور است. این کارخانه در مجموع توانایی تولید بیش از 100 محصول در سایزها و ضخامت های مختلف را دارد. شرکت فولاد صنایع هیربد با الگوی عرضه پیوسته و همگرا یک زنجیره پویا و چابک را در قالب سرمایه گذاری بخش خصوصی به یکی از کامل ترین مجتمع های تولید فولاد تبدیل کرده است.

سال 1388 کارخانه هیربد زرندیه با سرمایه گذاری 12000 هزار میلیاردی در شهرک صنعتی مامونیه استان مرکزی توسط بخش خصوصی راه اندازی شد. این مجتمع صنعتی دارای 2 کارخانه مجزا یکی برای تولید قوطی پروفیل و لوله و دیگری برای تولید میلگرد هیربد است؛ و در مجموع 400 نفر در این دو کارخانه مشغول به کار هستند.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : کارخانه فولاد هیربد

مواد اولیه مورد استفاده در کارخانه قوطی پروفیل ورق است. این ورق توسط 23 خط تولید به روش القایی به قوطی و پروفیل و لوله تبدیل می شود. ظرفیت تولید ورق این مجموعه بیش از یک میلیون تن در سال است.

برای تولید میلگرد هیربد نیز از شمش های تولیدی صنایع ذوب امید آریان که یکی از کارخانه های موجود در هلدینگ فولاد هیربد زرندیه است استفاده می گردد. تولید سالانه میله و میلگرد هیبرد بیش از 1000000 تن  در سال است. این میلگردها بصورت ساده و آجدار از جنس فولادآلیاژی زد زنگ هستند که در دو آنالیز A2 و A3 و در سایزهای 8 تا 36 تولید می شود.

این مجموعه با دارا بودن کارشناسان مجرب، ماشین آلات به روز و بهره گیری از دانش و فناوری روز جهان محصولاتی مطابق با استاندارد جهانی تولید و به بازار عرضه می کند. محصولات تولیدی این مجموعه به دلیل کیفیت بالای تولید در داخل و خارج از کشور متقاضی داشته و مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد هیربد زرندیه

معرفی واحدهای تولیدی فولاد هیربد

مجتمع فولاد هیربد که در سال 1393 در شهرک صنعتی مامونیه در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره برداری رسیده در زمینی به وسعت 35 هکتار کارخانه را به صورت یکپارچه در سالن هایی به وسعت 10 هکتار دایر کرده است.

کارخانه ذوب و ریخته گری

در کارخانه ذوب فولاد امید آریان 10 کوره با ظرفیت 15 تن و 4 کوره با ظرفیت 20 تن در حال تولید مذاب جهت ارسال به دو دستگاه ریخته گری ccn فعالیت دارد که متوسط تولید روزانه تا 1200 تن شمش و بیلت در دستور کار قرار دارد.

خط تولید میلگرد

این مجتمع از یک خط تولید تمام اتوماتیک با کوره ای به ظرفیت 200 تن در ساعت و به طول 420 متر و 18 استند افقی، عمودی و پیوسته با موتورهای DC به همراه آخرین تکنولوژی روز تشکیل شده که سه قیچی رافینگ، گرم بر و سرد بر به اضافه بستر خنک کننده 120 متری ، دو سبد بسته بندی با 4 دستگاه گردان اتوماتیک و باسکول های تمام اتوماتیک را به همراه دارد. فرآیند تولید در چرخه ای انجام می شود که در آن شمش های فولادی به وسیله جرثقیل مجهز به مگنت در شارژ گرید قرار می گیرد و به داخل کوره رانده شده و پس از رسیدن به دمای خمیری فولاد، نورد به خط تولید فرستاده می شود تا پس از سرد شدن سریع برش خورده و جهت کنترل نهایی روی بستر خنک کننده قرار گیرند. در این کارخانه میلگرد در اندازه ها و شاخه های مورد نظر به صورت ساده، آجدار و کلاف جهت استفاده در کلیه سازه های صنعتی و ساختمانی بتنی بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود.

کارخانه لوله و پروفیل هیربد

این کارخانه با 32 خط تولید و تجهیزات پشتیبانی شامل خط نواربری، برش ورق و با ظرفیت تولید یک میلیون تن در سال مجموعه تولیدی کم نظیر لوله و پروفیل در ایران و منطقه است که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب فرآورده های پیشرفته خود را روانه بازار صنعت لوله و پروفیل کشور می کند. انواع لوله های صنعتی ، لوله های مبلی، لوله های گاز خانگی، قوطی های مربع و مستطیل صنعتی و ساختمانی، پروفیل های فرم دار صنعتی، پروفیل های در و پنجره و پروفیل های مقاطع باز محصولاتی است که در کارخانه لوله و پروفیل هیربد تولید می شود.

کارخانه ماشین سازی ذوب

در این مجموعه ماشین آلات و ادوات ابزار تراشی جهت تولید کلیه قطعات مربوط به خط تولید بیلت و نیز ریخته گری ساخته می شود.

کارخانه ماشین سازی نورد گرم

در این مجموعه از ابزار دقیق و ماشین آلات تراشکاری CNC با دقت بسیار بالا جهت ساخت تمام قطعات حساس استفاده می شود.

کارخانه ماشین سازی نورد سرد

در این مجموعه از انواع فرز، تراش جهت ساخت کلیه قالب ها و قطعات مورد نیاز استفاده می شود.

واحد لجستیک

در این واحد از تعداد 50 دستگاه تریلی کشنده و نیز نرم افزارهای به روز و سخت افزارهای دقیق جهت جابجایی مواد اولیه و محصول در قالب یک شرکت توزیع محصول و تهیه مواد اولیه اقدام به عمل می آید.

تاسیسات و زیر ساخت های روز آمد ، وجود مدیریت کنترل کیفیت، حمل و نقل مناسب، ایمنی و بهداشت کار و توجه به محیط زیست از جمله ویژگی هایی است که مجتمع فولاد هیربد را به نمونه ای کم نظیر از مجتمع های صنعت فولاد در کشور بدل کرده و آینده روشنی را در چشم انداز آن قرار داده است.

صادرات میلگرد هیربد

از دیگر ویژگی های خطوط تولید این کارخانه، بومی شدن دانش تولید محصولات انحصاری است. به این صورت که بنابر سفارش خاص مشتریان، قالب های متفاوتی طراحی می گردد. با این قالب های طراحی شده محصولاتی تولید می شود که تا کنون هیچ کجا عرضه نشده است.

در این مجتمع ظرفیت تولید سالانه 2 میلیون تن است. محصولاتی که به آن سوی مرزها نیز صادر می گردد. بیش از 30 الی 40 درصد ظرفیت تولیدی به کشور عراق و افغانستان صادر می شود.

کشور ما با دارا بودن حدود 100 کارخانه تولید مقاطع فولادی، سالانه ظرفیت تولید 40 میلیون تن محصولات فولادی را دارد. اما تولید کشور به بیشتر از 16 میلیون تن نمی رسد. حمایت از صنعت فولاد و رسیدن به ظرفیت 100 درصدی در تولید فولاد می تواند در حل مشکل اقتثاد کشور هم راهگشا باشد. به طور مثال رسیدن به ظرفیت های اسمی در کارخانه فولاد هیربد زرندیه می تواند سبب 2 برابر شدن فرصت های شغلی گردد.

کارخانه فولاد هیربد زرندیه با بیش از 50 درصد ظرفیت خود در حال تولید است. صنعتگران معتقد هستند بهره بالای تسهیلات بانکی چوبی لای چرخ تولید است. بانک بدون در نظر گرفتن رکود حاکم بر جامعه، سود تسهیلات را محاسبه و به صورت روز شمار از صنعتگر مطالبه می کند.

چشم انداز قوطی پروفیل و میلگرد هیربد زرندیه

صنایع فولاد هیربد زرندیه با اتکا به دانش و تخصص و تجربه چندین ساله همواره در مسیر پیشرفت و ترقی گام برداشته است. این مجموعه با حفظ کیفیت محصولات خود همواره در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشریان گام بر میدارد و در صدد است علاوه بر نفوذ بیشتر در بازارهای داخلی، با گسترش صادرات به افق جدیدی در حفظ منافع ملی دست یابد. این مجموعه همواره موفقت خود را مرهون نیروی کارآزموده و متخصص خود دانسته و در راه آموزش بیشتر این منبع مهم تلاش می کند.

جهت دریافت روزانه قیمت میلگرد هیربد با دفتر فروش اصفهان به شماره 031-35155 تماس حاصل فرمائید.

1.1/5
7رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0