سیزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی

3 سال پیش2951بازدید0دیدگاه5امتیاز (1 رای)
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری ماشین آلات و صنایع وابسته

خوشبختانه پس از وقفه ای طولانی در برگزاری نمایشگاه های فولاد اکنون با سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی مجددا شاهد شروع فعالیت نمایشگاه های مربوط به این صنعت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می باشیم. هرچند این وقفه طولانی فعالان این صنعت را با چالش های زیادی روبرو کرده است ولی امیدوارم با از سرگیری نمایشگاه های متالورژی شاهد پیشرفت مجدد حوزه فولاد باشیم. در حال حاضر سیزدهمین نمایشگاه متالورژی، فولاد و ریخته گری از 7 تا 10 مهر ماه در محل جدید نمایشگاه های دائمی اصفهان از ساعت 10 تا 17 میزبان فعالان این حوزه می باشد.

در این نمایشگاه 110 شرکت از استان های مختلف کشور و همچنین نمایندگانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، امارات متحده عربی و هند و چین حضور داشته و دستاوردهای خود را در معرض بازدید عموم قرار خواهند داد. شرکت های حاضر در نمایشگاه بین المللی متالورژی در زمینه های فولاد، چدن، خدمات صنعت متالورژی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته فعال می باشند.

سیزدهمین نمایشگاه متالورژی

شرکت مرکزآهن نیز یکی از شرکت های فعال در این مجموعه بوده و شما می توانید از تاریخ 7 تا 10 مهرماه با بازدید از غرفه a19 با خدمات این شرکت آشنا گردید. علاقمندان به حضور در این نمایشگاه می توانند از ساعت 10 تا 18 روزهای 7 تا 10 مهرماه به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق روبروی منطقه دشت روشن مراجعه نمایند.

منتظر حضور سبزتان هستیم.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد