هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان

4 سال پیش1075بازدید0دیدگاه0امتیاز (0 رای)
هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان

گزارش هشتمین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان، انبوه سازی و سبک سازی

زمان برگزاری: 28 آبان تا 1 آذر 98 مکان برگزای: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان

امروزه نیاز بشر به ساخت سازه های مقاوم و در عین حال سبک بیش از پیش شده و از این رو به کارگیری ساختمان سازی علمی و فناوری های جدید به شدت توصیه می شود. این هدف عملی نمی گردد مگر با تبادل اطلاعات میان مجریان طرح های عمرانی و گفت و گو در خصوص روش های اجرای نوین مصالح. از این رو هشتمین نمایشگاه بین المللی مصالح و تکنولوژی سبک سازی؛ مقاوم سازی و انبوه سازی ساختمان و ماشین آلات و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان از تاریخ 28 لغایت 1 آذر ماه برگزار خواهد گردید. در سال 98 قرار است هشتمین دوره نمایشگاه تکنولوژی ساختمان در قالبی جدید و با هدف تخصصی تر شدن و حضور شرکت های متخصص برپا شود. همچنین همزمان با این نمایشگاه، 11 امین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی و صنایع و ماشین آلات وابسته نیز انجام خواهد شد.

هشتمین نمایشگاه تکنولوژی ساختمان

هدف از برگزاری هشتمین نمایشگاه مصالح و سبک سازی ساختمان، معرفی آخرین تکنولوژی های روز در حوزه داخلی و خارجی و در زمینه سبک سازی، انبوه سازی و مقاوم سازی ساختمان می باشد که در بخش های ماشین آلات، ساختمان و تجهیزات وابسته اجرایی می شود. این دوره از نمایشگاه با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی استان و تمامی اتحادیه ها و انجمن های مرتبط در سطح بین المللی برگزار می گردد. یکی از مهمترین اهداف این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان در اصفهان را می توان برقراری شرایط ارتباط میان فعالان این حوزه و افزایش سطح دانش در این زمینه به شمار آورد. همچنین تلاش هایی در جهت دعوت از مقامات کشوری و استانی به منظور افتتاحیه این نمایشگاه به عمل آمده است.

برگزار کننده این دوره از نمایشگاه تکنولوژی ساختمان شرکت متحدان توسعه همایش ها و نمایشگاه های آریا بوده که با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان و با حمایت تمامی اتحادیه ها، انجمن ها و تشکل های مرتبط در نظر دارند هشتمین دوره نمایشگاه انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان را برپا نمایند.

تاریخ برگزاری : 28 آبان تا 1 آذر ماه 1398

محل برگزاری: اصفهان، پل شهرستان

از شرکت کنندگان این دوره از نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساختمان خواهشمندیم تجربیات خود را از شرکت در این رویداد از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارند. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد